Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Zájem o designové a cenově dostupné šperky s diamanty, drahými kameny či perlami české značky ALOve stále vzrůstá. ALOve proto pro své zákazníky v říjnu otevřelo v pořadí již pátý butik v ČR. Najdete ho v nové části pražského nákupního Centra Chodov.

Butik ALOve Centrum Chodov
Butik ALOve Centrum Chodov

Butik ALOve Centrum Chodov
Butik ALOve Centrum Chodov


"Značka ALOve vznikla s cílem zpřístupnit kvalitní šperky široké veřejnosti. Díky nevšednímu designu a příjemným cenám si vybere opravdu každý. Pro mladé dívky a ženy milující módu je určena kolekce Něha. Výrazné, luxusní fashion šperky ocení i ta nejnáročnější dáma," říká Andrea Beranová, obchodní ředitelka ALOve, a dodává: "Předtím, než se rozhodnete udělat zásadní životní rozhodnutí a požádáte vaši partnerku o ruku přímo pod vánočním stromečkem, určitě zavítejte do jednoho z našich butiků, kde najdete jednu z nejširších nabídek zásnubních prstenů s diamantem."

Andrea Beranová, obchodní ředitelka ALOve
Andrea Beranová, obchodní ředitelka ALOve


ALOve rozdává lásku v ČR i na Slovensku
Výběr a koupě diamantového šperku je výjimečnou příležitostí i jedinečným zážitkem. Ve všech buticích ALOve, které najdete v Česku (Praha: Centrum Černý most, Centrum Chodov, OC Nový Smíchov, NG Myslbek; Hradec Králové: Aupark), ale i na Slovensku (Bratislava: Aupark, Eurovea), se v příjemném prostředí setkáte s profesionální a odbornou péčí. "Kromě kvalitního zákaznického servisu je samozřejmostí i certifikát pravosti potvrzený nezávislým soudním znalcem, který obdržíte ke každému šperku," dodává Andrea Beranová.


ALOve je česká klenotnická značka, která vznikla koncem roku 2015 jako odpověď na rostoucí zájem českých i slovenských zákazníků o kvalitní a cenově dostupné šperky s diamanty, drahými kameny či perlami v cenové kategorii převážně do 15 000 korun.
www.alove.cz

Prsten ALOve
Prsten ALOve
 
Tagy: ALOve

Tagy kolekce: podzim-zima 2017 | svatební kolekce | Vánoce 2017


Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
Už po sedmé Pivo na Náplavce
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Máj je lásky čas a také čas růžových vín
Unikátní projekt PLEŠOUNI
Praha jako první oslaví 20. výročí Matrixu
Pro vaši lásku. Na věky věků
Správná kombinace hudby, vůně i obrazu
Staňte se na pár hodin designérkou a sestavte si vlastníma rukama koženou kabelku
Láska pro všechny, koho máte rádi
Soutěž ukončena: Vyhrajte kotníčkové Phoenix Lace Boot
Oslavy 100 let Medy Mládkové
Na farmářské trhy dorazily Vánoce
Splňme seniorům vánoční přání
Heřmaňák oslavil rok bez obalů

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.