Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
 
 
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.
Nová lyžařská kolekce značky SPORTALM z rakouského Kitzbühelu.
Unikátní materiál a české obuvnické řemeslo s tradicí si získává i mezinárodní trh.
Kolekce šperků DYRBERG/KERN pro podzim a zimu 2017
Vítěz VAN GRAAF Junior Talent 2017 se představil na Mercedes-Benz Prague Fashion Week.
Značka Sorel představuje kolekci pro podzim/zimu 2017, kterou letos doplnila nově i kolekce velice stylových "holínek" do města i do přírody.
Společnost PUMA pokračuje s posouváním hranic sportovního designu.Dokonalost, krása a úspěch není zdaleka to jediné, po čem lidé v 21. století sní. Porozumění, oddanost a věčná láska má pro nás daleko hlubší význam. Na cestě za snem budou vaším nejlepším průvodcem šperky plné energie, lásky a citu. Pro designéry z ateliéru české klenotnické značky ALOve se tajná přání stala inspirací.

"Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit."
Paulo Coelho

Vesmírné symboly
Už od nepaměti se dívky, ale i mocné ženy chránily a nenechávaly osud náhodě. Své štěstí si pojišťovaly nošením amuletů či talismanů. V tradici, jenž má pomoci ke splnění vytoužených přání a zabezpečení šťastného života, se pokračuje i dnes. Klenotnictví ALOve se tentokrát nechalo inspirovat vesmírem a jeho magickou přitažlivostí.

V kolekci UNIVERSE SYMBOLS najdete přívěsky ve tvaru symbolů, které provázejí lidstvo po celou jeho historii. Kromě kruhu, který je znakem dokonalosti, jednoty a času, si vaši pozornost získají i další. Symboly nekonečna, měsíčku či hvězdy splněných přání jsou osazeny diamantem a na vaší životní cestě vás mohou provázet v podobě zlatého náramku či náhrdelníku. Záleží jen na vás, pro kterou variantu se rozhodnete.

ALOve: Universe Symbols, kolekce podzim a zima 2017
ALOve: Universe Symbols, kolekce podzim a zima 2017


Neobyčejná slova
Zdobení těla, jako jeden z projevů lidské kultury, provází člověka už od prvopočátku. Je to fenomén vlastní všem lidským společnostem. ALOve v kolekci NO ORDINARY WORDS představuje zlaté náramky i náhrdelníky, které podtrhují jak individualitu svého nositele, tak i jeho náklonnost ke konkrétní osobě či víře.

Krásný design, kvalitní ruční výroba, elegance. To jsou přednosti originálních šperků s diamanty, které jsou osazeny do křestního jména, monogramu, významného data, vyznání lásky či dalších "neobyčejných" slov vyrobených dle přání zákazníka.

ALOve: No Ordinary Words, kolekce podzim a zima 2017
ALOve: No Ordinary Words, kolekce podzim a zima 2017


Láskyplný vzkaz
Zlaté přívěsky v podobě destiček s vygravírovaným jménem milované osoby, slovem vyjadřujícím určité životní postavení či významným datem nikdy nevyjdou z módy. Vysoká kvalita ALOve šperků s diamanty vám navíc dává jistotu, že se zachovají i pro další generace.

ALOve: Love Message, kolekce podzim a zima 2017
ALOve: Love Message, kolekce podzim a zima 2017


Magické kruhy
Trendy náramky Shamballa jsou současným celosvětovým hitem a proto je najdete i v kolekci šperků zvané MAGIC CIRCLES. Unisex náramky z vícevláknové šňůrky jsou v kombinaci se zlatými komponenty luxusní záležitostí pro ženy i muže. Nošení náramku Shamballa není jen otázkou módy, ale i projevem životní filozofie.

ALOve: Magic Circles, kolekce podzim a zima 2017
ALOve: Magic Circles, kolekce podzim a zima 2017


Dotek zlata
Fashion náramky s diamanty jsou symbolem rodinného pouta i přátelství. Barevné šňůrky, zlato a diamanty, to je kombinace, kterou si oblíbí jak mladé slečny, tak i jejich maminky.

Zlaté náramky se srdíčkem a diamantem, jsou spolu s jemnými náhrdelníky rafinovaným vyznáním lásky.

Exkluzivní diamantová kolekce
S podzimem přichází i společenská sezóna. ALOve proto připravilo kolekci luxusních diamantových šperků z růžového, bílého a žlutého zlata, v jejichž oslnivém třpytu bude každá žena odzbrojující.

ALOve: Exclusive Diamonds Collection, kolekce podzim a zima 2017
ALOve: Exclusive Diamonds Collection, kolekce podzim a zima 2017www.alove.cz
 
Tagy: ALO diamonds

Tagy kolekce: Na ples | podzim-zima 2017 | svatební kolekce | Vánoce 2017


Slova od srdce
Krása hvězd
Náhrdelníky se stylem velkoměsta
Radost v modré krabičce
Dárek (nejen) pro milovníky baletu
Kapky s kameny narození - listopad
Kaleidoskop barev
Vesmírné symboly i (ne)obyčejná slova
Nevšední design a příjemné ceny
Poklady země
Svět kouzel
Tajemství oceánů
Inspirace světem hudby a rytmu
Polynéský nápoj ve šperku
Do hlubin
Čas dopřát si radost

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.