Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
 
 
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.
Nová lyžařská kolekce značky SPORTALM z rakouského Kitzbühelu.
Unikátní materiál a české obuvnické řemeslo s tradicí si získává i mezinárodní trh.
Kolekce šperků DYRBERG/KERN pro podzim a zimu 2017Rozjasněte i ty nejpošmournější dny a propůjčte dlouhým nocím třpyt kolekce na novou sezonu, která přivádí zpět k životu krásu klasických šperkových odstínů.

Se špičkovým designem a stylem představuje nová série Srdce PANDORA kaleidoskop barev. Tyto dostupné kousky, které jsou osazeny kameny z etických zdrojů a ručně vyrobené podle nejvyšších standardů, aby byla zaručena stejná kvalita a brilantnost jako u jejich přírodních protějšků, nedělají kompromisy, pokud jde o krásu ani o ochranu životního prostředí.

Zimní kolekce 2017, Pandora
Zimní kolekce 2017, Pandora


Jedinečné zimní prsteny ze sterlingového stříbra ozdobené kubickou zirkonií s výbrusem Danube v úchvatných barvách jsou k dostání ve variantách se třemi krásnými kameny. Intenzivní safírově modrý krystal nabízí moderní alternativu k černé barvě a propůjčí každému vzhledu výraznost. Rumělkový odstín napodobeniny rubínu má jemné růžové podtóny, které dodávají tomuto období nádech syté a vášnivé barvy. A svěží zelený odstín sofistikovaného syntetického smaragdu připomíná vintage doplňky a přináší úchvatnou dávku barvy.

Zimní kolekce 2017, Pandora
Zimní kolekce 2017, Pandora

Zimní kolekce 2017, Pandora
Zimní kolekce 2017, Pandora


Ladící knoflíkové přívěsky se pyšní dechberoucími kameny s výbrusem Danube, které jsou obklopeny září lesknoucích se kubických zirkonií a vzdušnými vyřezávanými srdíčky.

Ať už jde o smysluplné symboly nebo prostě vaše oblíbené barvy, doplňte letos v zimě svůj styl o pestrou směs odvážných barev a dynamických výrazů.

#DOPANDORA

Zimní kolekce 2017, Pandora
Zimní kolekce 2017, Pandora

 
Tagy: Pandora

Tagy kolekce: Na ples | podzim-zima 2017 | Vánoce 2017


Barvy duhy
Ikony nikdy nevyjdou z módy
Kaa-wa v květu
Futureclassic pro dnešek, zítřek, navždy
Odemykání nových možností
Dávka modré energie
Jemné a plné lásky
Pocta skutečným hrdinkám
Šperky, které promlouvají
Dokonalost nikdy nevyjde z módy
Barvy zahrady Majorelle
Diamantové poselství lásky
Slova od srdce
Krása hvězd
Náhrdelníky se stylem velkoměsta
Radost v modré krabičce

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.