V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.Rozjasněte i ty nejpošmournější dny a propůjčte dlouhým nocím třpyt kolekce na novou sezonu, která přivádí zpět k životu krásu klasických šperkových odstínů.

Se špičkovým designem a stylem představuje nová série Srdce PANDORA kaleidoskop barev. Tyto dostupné kousky, které jsou osazeny kameny z etických zdrojů a ručně vyrobené podle nejvyšších standardů, aby byla zaručena stejná kvalita a brilantnost jako u jejich přírodních protějšků, nedělají kompromisy, pokud jde o krásu ani o ochranu životního prostředí.

Zimní kolekce 2017, Pandora
Zimní kolekce 2017, Pandora


Jedinečné zimní prsteny ze sterlingového stříbra ozdobené kubickou zirkonií s výbrusem Danube v úchvatných barvách jsou k dostání ve variantách se třemi krásnými kameny. Intenzivní safírově modrý krystal nabízí moderní alternativu k černé barvě a propůjčí každému vzhledu výraznost. Rumělkový odstín napodobeniny rubínu má jemné růžové podtóny, které dodávají tomuto období nádech syté a vášnivé barvy. A svěží zelený odstín sofistikovaného syntetického smaragdu připomíná vintage doplňky a přináší úchvatnou dávku barvy.

Zimní kolekce 2017, Pandora
Zimní kolekce 2017, Pandora

Zimní kolekce 2017, Pandora
Zimní kolekce 2017, Pandora


Ladící knoflíkové přívěsky se pyšní dechberoucími kameny s výbrusem Danube, které jsou obklopeny září lesknoucích se kubických zirkonií a vzdušnými vyřezávanými srdíčky.

Ať už jde o smysluplné symboly nebo prostě vaše oblíbené barvy, doplňte letos v zimě svůj styl o pestrou směs odvážných barev a dynamických výrazů.

#DOPANDORA

Zimní kolekce 2017, Pandora
Zimní kolekce 2017, Pandora

 
Tagy: Pandora

Tagy kolekce: Na ples | podzim-zima 2017 | Vánoce 2017


Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour
Zářivé vodopády
Barvy duhy
Ikony nikdy nevyjdou z módy
Kaa-wa v květu
Futureclassic pro dnešek, zítřek, navždy
Odemykání nových možností
Dávka modré energie
Jemné a plné lásky
Pocta skutečným hrdinkám

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.