V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.Vánoce jsou symbolem pohody, lásky a vzájemného obdarovávání. Pro spoustu lidí to jsou ovšem nedosažitelné sny.

Britský řetězec Marks & Spencer se proto rozhodl zpříjemnit Štědrý den lidem, kteří to potřebují a zapojit do rozdávání radosti také veřejnost. V pražských prodejnách na Václavském náměstí a Palladium na konci listopadu umístí vánoční stromeček a seznam přání od pětapadesáti opuštěných a nemocných lidí z Domova pro seniory Stachy - Kůsov.

Splňme seniorům vánoční přání, Marks & Spencer
Splňme seniorům vánoční přání, Marks & Spencer


Další postup už je jednoduchý. Stačí si vybrat přání, uvedenou věc zakoupit v prodejně a společně se vzkazem předat personálu "pultu služeb zákazníkům".

Marks & Spencer dárky posléze zabalí a přidá k nim vánoční potraviny ze svého sortimentu. Všechno nakonec před Štědrým dnem předá jednotlivým seniorům společně s věnováním od zákazníků, kteří jim dárek koupili.

Akce potrvá od 27. listopadu do 20. prosince 2017.

Akce "Splňme seniorům vánoční přání" je součástí tzv. "Plánu A" britského řetězce Marks & Spencer, který si klade za cíl přispět k budování udržitelné budoucnosti a mít pozitivní dopad na společnost i planetu, a to prostřednictvím všeho, co firma dělá.

Splňme seniorům vánoční přání, Marks & Spencer
Splňme seniorům vánoční přání, Marks & Spencer

 
Tagy: Marks & Spencer

Tagy kolekce: Vánoce 2017


Víno, husy, zpěv
Ručně malované Sicily Bag v Praze
M&S spustil e-shop pro české zákazníky
Vizionářský návrhář Karim Rashid v Praze
Denim stárne do krásy
Pivo na Náplavce
Festival péče a líčení
Dávka modré energie
Růžový máj
Pocta skutečným hrdinkám
Bohatý výběr potravin M&S na internetu
Sladké Velikonoce
Barevné mraky v Holešovicích
BigBrands slaví
Oslavte Valentýn chuťovým zážitkem
Valentýnská inspirace

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.