Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
 
 
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.
Nová lyžařská kolekce značky SPORTALM z rakouského Kitzbühelu.



Kamenem narození měsíce listopadu je citrín, který dávné civilizace uctívaly jako dar od slunce a který i dnes svým žlutým odstínem rozzáří každý šperk.

Optimismus a štěstí dávají dohromady dokonale sytý odstín listopadu, jehož kámen narození citrín symbolizuje veselost, úspěch a bohatství. Tento drahokam je představován na špercích z řady Listopadové kapky, inspirovaných slunečním svitem odrážejícím se v kapkách vody.

Kapky s kameny narození: listopad, Pandora
Kapky s kameny narození: listopad, Pandora

Kapky s kameny narození: listopad, Pandora
Kapky s kameny narození: listopad, Pandora


Květinový kupolový výbrus pomáhá citrínu osazenému na prstenu, peckových náušnicích a přívěsku ze sterlingového stříbra zářit na všechny strany. Tato řada šperků patří do série Kapky s kameny narození, v níž jsou živé odstíny barevných kamenů použity k oslavě jednotlivých měsíců v roce, čímž se rozšiřují vaše možnosti sebevyjádření.

Žlutá je nejen sytým primárním odstínem v barevném kruhu, ale má i neobyčejně všestranné použití, neboť vypadá stejně dobře v kombinaci s podobně zbarveným 14k zlatem i kontrastním sterlingovým stříbrem. Ať už ho použijete k sebevyjádření, nebo jím doplníte květinový či pastelový outfit, citrín je zkrátka kamenem tohoto měsíce a žen, které ho nosí a jsou nabity pozitivní energií.

#PANDORA

Kapky s kameny narození: listopad, Pandora
Kapky s kameny narození: listopad, Pandora
 
Tagy: Pandora

Tagy kolekce: podzim-zima 2017 | Vánoce 2017


Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour
Zářivé vodopády
Barvy duhy
Ikony nikdy nevyjdou z módy
Kaa-wa v květu
Futureclassic pro dnešek, zítřek, navždy
Odemykání nových možností
Dávka modré energie
Jemné a plné lásky
Pocta skutečným hrdinkám
Šperky, které promlouvají
Dokonalost nikdy nevyjde z módy
Barvy zahrady Majorelle
Diamantové poselství lásky
Slova od srdce

Starší články v archivu najdete zde





© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.