V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.Kamenem narození měsíce listopadu je citrín, který dávné civilizace uctívaly jako dar od slunce a který i dnes svým žlutým odstínem rozzáří každý šperk.

Optimismus a štěstí dávají dohromady dokonale sytý odstín listopadu, jehož kámen narození citrín symbolizuje veselost, úspěch a bohatství. Tento drahokam je představován na špercích z řady Listopadové kapky, inspirovaných slunečním svitem odrážejícím se v kapkách vody.

Kapky s kameny narození: listopad, Pandora
Kapky s kameny narození: listopad, Pandora

Kapky s kameny narození: listopad, Pandora
Kapky s kameny narození: listopad, Pandora


Květinový kupolový výbrus pomáhá citrínu osazenému na prstenu, peckových náušnicích a přívěsku ze sterlingového stříbra zářit na všechny strany. Tato řada šperků patří do série Kapky s kameny narození, v níž jsou živé odstíny barevných kamenů použity k oslavě jednotlivých měsíců v roce, čímž se rozšiřují vaše možnosti sebevyjádření.

Žlutá je nejen sytým primárním odstínem v barevném kruhu, ale má i neobyčejně všestranné použití, neboť vypadá stejně dobře v kombinaci s podobně zbarveným 14k zlatem i kontrastním sterlingovým stříbrem. Ať už ho použijete k sebevyjádření, nebo jím doplníte květinový či pastelový outfit, citrín je zkrátka kamenem tohoto měsíce a žen, které ho nosí a jsou nabity pozitivní energií.

#PANDORA

Kapky s kameny narození: listopad, Pandora
Kapky s kameny narození: listopad, Pandora
 
Tagy: Pandora

Tagy kolekce: podzim-zima 2017 | Vánoce 2017


Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour
Zářivé vodopády
Barvy duhy
Ikony nikdy nevyjdou z módy
Kaa-wa v květu
Futureclassic pro dnešek, zítřek, navždy
Odemykání nových možností

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.