Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.
Nová lyžařská kolekce značky SPORTALM z rakouského Kitzbühelu.
Unikátní materiál a české obuvnické řemeslo s tradicí si získává i mezinárodní trh.
 
 
Kolekce šperků DYRBERG/KERN pro podzim a zimu 2017
Značka Sorel představuje kolekci pro podzim/zimu 2017, kterou letos doplnila nově i kolekce velice stylových "holínek" do města i do přírody.
Vítěz VAN GRAAF Junior Talent 2017 se představil na Mercedes-Benz Prague Fashion Week.
Hudba, prolínající se dekádami a žánry, byla vždy klíčem k identitě Levi´s.
Společnost PUMA pokračuje s posouváním hranic sportovního designu.
Dámské i pánské modely klasických tvarů v inovovaném stylu. Značka COS představila modely pro podzimní sezónu 2017.
Značka X Jewellery přichází každou sezónu s novými odstíny a návrhy ozdobných dílů.The Chemistry Gallery pořádá svou poslední výstavu na stávající adrese Bubenská 1, Praha 7. V těchto prostorách se konalo celkem 45 výstav, na nichž bylo představeno přes 70 umělců. Vernisáž výstavy se uskuteční ve čtvrtek 30. 11. 2017 od 19.00 hodin.

Výstava bude probíhat od 1. 12. do 15. 12. 2017.

Na výstavě Vášeň, která nejlépe vystihuje to, co se zde uplynulých 5 let odehrálo se představí tito umělci:
Jan Uldrych, Ján Vasilko, Lucie J. Skřivánková, Tomáš Jetela, Michal Ožibko, Dávid Kurňavka, Marek Nenutil, Alžběta Josefy, Zeb One, Tomáš Němec, Sadofsky&Trantina, Jan Vytiska, Barbora Myslikovjanová, Aleš Brázdil, Tomáš Tichý, XYZ project, Josefína Jonášová, Magdalena Staňková, Barbora Krninská, Veronika Durová, Tomáš Skála, Kryštof Hošek, Ondřej Oliva, Matěj Hájek, Stanko&Sequens, Epos 257, Pavel Šebek, Filip Kudrnáč, Jakub Uksa, Tadeáš Kotrba, Samuel Paučo, Michal Škapa, Jan Mikulka, Zdeněk Trs, Jakub Hubálek, Pavel Příkaský, Pasta Oner, Michal Cimala, Jan Kaláb, Jan Hladil, Pavel Karafiát, Tomáš Vavříček, Ira Svobodová, Václav Misař, xDog, Matěj Olmer.

Výstava na téma Vášeň, The Chemistry Gallery
Výstava na téma Vášeň, The Chemistry Gallery


The Chemistry Gallery vznikla již před devíti lety v říjnu 2008, jejím zakladatelem je Petr Hájek, který působí v roli uměleckého ředitele. Galerie je v českém prostředí ojedinělá svým výlučným zaměřením na mladé začínající autory, kterým již devět let pomáhá se vstupem do uměleckého prostředí. Výstavní program galerie je výrazně ovlivněn českou streetartovou a graffiti scénou, neboť galerie každoročně prezentuje také autory vycházející z tohoto podhoubí.

Za celou dobu své existence zrealizovala The Chemistry Gallery více než 100 výstav, a to zejména nejmladší generaci nastupujících českých vizuálních umělců. Kromě toho galerie prezentovala české autory na prestižních zahraničních veletrzích umění v Basileji, Kolíně nad Rýnem nebo v New Yorku. Od minulého roku je součástí Chemistry také designový obchod The Chemistry Design Store v centru Prahy (U Lužického semináře 11, Praha 1) a pod hlavičkou The Chemistry Music realizuje galerie také hudební akce zaměřené zejména na alternativní elektronickou hudbu. Majitel galerie Petr Hájek je také uměleckým ředitelem akce Czech Design Week, mezinárodního festivalu designu, jehož další ročník začne již příští pondělí 27. 11. 2017 v prostorách Hybernská 4.

V současnosti hledá The Chemistry Gallery své nové působiště a otevření nového prostoru je plánováno na březen nebo duben 2018. Na stávající adrese bude galerie kvůli plánované rekonstrukci budovy, ve které působí, fungovat jen do poloviny prosince letošního roku. Poslední vernisáž tedy proběhne na stávající adrese The Chemistry Gallery, Bubenská 1, Praha 7. www.thechemistry.cz
 
Tagy kolekce: extravagance | podzim-zima 2017


Vánoční delikatesy
Výstava na téma Vášeň
Džíska Levi´s v česko-slovenském podání
Splňme seniorům vánoční přání
Mezinárodní den designu
Částečně bezobalové farmářské trhy Hermaňák
Nevšední design a příjemné ceny
Fenty University
#Nakrmkrokodyla
Najít tu pravou
Motivace k co nejlepším výkonům
Polynéský nápoj ve šperku
Výstava zahájena
PUMA & Cara Delevingne
Přátelství navždy
Objevujte s Odivi

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.