V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.Modrý achát, karneol a říční perla - náramek TIMELESS zdobí tři kameny reprezentující tři jedinečné choreografie. Luxusní šperk názvem odkazuje k první premiéře Baletu Národního divadla v nové sezoně, kterou je inspirován.

Komponovaný večer s "nadčasovým" názvem Timeless, který měl na jevišti Národního divadla premiéru 20. října, v divácích vzbuzuje nadšení z mistrovských tanečních výkonů, radost z jedinečného divadelního zážitku. Pozitivní emoce doznívají v unikátním náramku ručně vyrobeném z přírodních kamenů. Modrý achát symbolizuje eleganci Balanchinovy Serenade, karneol pudovost a živočišnost Tetleyho Svěcení jara, říční perla intimitu Separate Knots od Emanuela Gata.

Náramek TIMELESS, MOOYY pro Balet Národního divadla
Náramek TIMELESS, MOOYY pro Balet Národního divadla


Náramek TIMELESS je skvělým tipem na dárek nejen pro ženy či dívky, které představení Timeless viděly nebo se na něj chystají. V elegantní krabičce, v níž nechybí cedulka s popisem a významem jednotlivých kamenů, potěší všechny milovnice přírodních kamenů stejně jako šperků značky MOOYYY, které jsou výjimečným vyznáním spiritualitě východní kultury.

Náramek TIMELESS, MOOYY pro Balet Národního divadla
Náramek TIMELESS, MOOYY pro Balet Národního divadla


Náramek TIMELESS, výsledek spolupráce Baletu ND se značkou MOOYYY, je v prodeji za 690 Kč v limitované edici v pokladně Národního divadla a v e-shopu na: www.narodni-divadlo.cz/cs/e-shop.

Náramek TIMELESS, MOOYY pro Balet Národního divadla
Náramek TIMELESS, MOOYY pro Balet Národního divadla


www.narodni-divadlo.cz
 
Tagy kolekce: podzim-zima 2017 | Vánoce 2017


Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour
Zářivé vodopády
Barvy duhy
Ikony nikdy nevyjdou z módy
Kaa-wa v květu
Futureclassic pro dnešek, zítřek, navždy
Odemykání nových možností

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.