V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.V pořadí již třetí edice pozoruhodné vůně v ikonickém flakonu prezentuje maximální kontrast špičkové módy a běžného života. Moschino Gold Fresh Couture coby zdroj třpytivé elegance a omamné smyslnosti.

Luxusní objekt touhy v unikátním moderním designu. Ten nejvšednější tvar čisticího prostředku je zde plný výjimečné, ironicky pomrkávající haute couture dámské vůně, který z něj rázem činní svůdný objekt touhy každé ženy.

Moschino Fresh Couture Gold, FAnn parfumerie
Moschino Fresh Couture Gold, FAnn parfumerie


Flakon a krabička
Geniální, ironický a překvapivý flakon zaujme už na první pohled svou zdánlivou "nesmyslností". V ne vždy nepopulárním tvaru čističe kontrastujícím s jeho zlatou barvou je ukryta luxusní vůně, která se stane vítanou a žádanou průvodkyní všech žen, ať je jejich vztah k cídění domácnosti jakýkoliv.

Krabička podtrhuje celkové elegantní vyznění svou nepřehlédnutelnou, leskle zlatavou barvou s kontrastujícím černým páskem a názvem, které zdůrazňují sofistikovanost typickou pro luxusní, "na míru šité" parfémy.

Moschino Fresh Couture Gold, FAnn parfumerie
Moschino Fresh Couture Gold, FAnn parfumerie


Vůně
Zlatá vůně je skutečnou ódou na ženskost, plnou opojných tónů, která potěší vaše smysly. Její spontánní, hravá a ironická kompozice vás rozechvěje už od samého úvodu. Akord zlaté mandarinky prozáří sladce nakyslý sorbet z hrušky a rebarbory, aby vše vzápětí završila bílá broskev svou jemnou šťavnatostí.

Vír okvětních lístků v sobě skrývá okouzlující jasmínovou vůni, která jako něžný bílý závoj zahaluje drobné květy mahonialu. Zlatá orchidej pak korunuje srdce tónem zářivé ženskosti.

Elegantně smyslný základ utkaný ze santalu, pižma a vanilky dotváří svou magickou a přitom až neuvěřitelně jemnou vůní exotická dřevina akigala.

Moschino Fresh Couture Gold, FAnn parfumerie
Moschino Fresh Couture Gold, FAnn parfumerieMoschino Fresh Couture Gold EdP 30 ml, 1149 Kč
Moschino Fresh Couture Gold EdP 50 ml, 1699 Kč
Moschino Fresh Couture Gold EdP 100 ml, 2399 Kč


Moschino Fresh Couture Gold k dostání exkluzivně ve FAnn parfumeriích a na www.fann.cz.
 
Tagy: FAnn parfumerie

Tagy kolekce: podzim-zima 2017 | Vánoce 2017


Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Flakon jako drahokam
Vůně třpytivých paprsků
Terapie pro vaše rty
Svěží citrusový vánek
Vůně Francie u vás doma
Hlemýždí zázrak
Vůně, která je tak skutečná
Nová kapitola značky Blauer
Festival péče a líčení
Římská kompozice Laury Biagiotti
Pomocníci při i po slunění

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.