V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.Šperky pro novou sezonu inspirované vesmírem přivádějí k životu krásu padajících hvězd v úchvatném souhvězdí stříbra a kamenů.

Milostný románek značky PANDORA s noční oblohou se plně rozehrává v nové sérii Aspekty zimy, která je hvězdně obsazenou poctou nočnímu nebi. Delikátně provedené visací náušnice ve tvaru stopy po padající hvězdě a tenoučký přívěsek na náhrdelník na jemném řetízku jsou vyrobeny ze sterlingového stříbra z etických zdrojů. Okouzlující design po sobě zanechává stopu mihotavých kamínků, které se lesknou s každým pohybem.

Hvězdný styl, Pandora
Hvězdný styl, Pandora


Ladící otevřený prstýnek se svým kouzlem půlnoční oblohy podtrhuje krásu brilantní planoucí stopy po hvězdě. Tento kousek osazený kubickou zirkonií nabízí nové způsoby, jak ozdobit prstýnky a přenést tak krásu na vaše ruce. Zkrášlete si ty vaše tradičními prstýnky ve směsi kovů - jen obloha je pro vás limit.

Hvězdný styl, Pandora
Hvězdný styl, Pandora


#DOPANDORA

Hvězdný styl, Pandora
Hvězdný styl, Pandora
 
Tagy: Pandora

Tagy kolekce: podzim-zima 2017 | Vánoce 2017


Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour
Zářivé vodopády
Barvy duhy
Ikony nikdy nevyjdou z módy
Kaa-wa v květu
Futureclassic pro dnešek, zítřek, navždy
Odemykání nových možností
Dávka modré energie
Jemné a plné lásky
Pocta skutečným hrdinkám

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.