V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.Pražský Buddha Bar připravil nové menu. Najdete v něm netradiční kombinace chutí i ojedinělý způsob servírování jednotlivých pokrmů. Nechte se unést do světa asijské kuchyně.

Přinášíme malou ochutnávku

Variace kachních Foie gras
Terinka z foie gras je servírovaná na netradiční čokoládové omáčce, domácím smaženém koláčku plněném foie gras a pekingskou kachnou. Dále jsou to marinovaná kachní játra foie gras v koňaku a pikantním togarashi koření, podávané s pečenou domácí brioškou a ananasovou salsou. To vše je doplněné šípkovým a ananasovým pyré.

Variace kachních Foie gras, Buddha Bar Praha
Variace kachních Foie gras, Buddha Bar Praha


Humr s omáčkou "Umeboshi"
Čerstvý humr restovaný na másle servírovaný s omáčkou z japonských švestek Ume, které vynikají svou výrazně kyselou chutí. Dále je přidána šalotka, vinným vinegret a máslo.

Humr s omáčkou Umeboshi, Buddha Bar Praha
Humr s omáčkou Umeboshi, Buddha Bar Praha


Selečí hřbet se žlutým curry
Selečí hřbet upravený formou "sous vide" neboli pomalu vařené ve vakuu ve vodní lázni s kontrolovanou teplotou menší než bod varu. Podáváno s chuťově velmi výrazným žlutým curry, redukcí z červené řepy, černou čočkou beluga a konfitovanou baby řepou.

Selečí hřbet se žlutým curry, Buddha Bar Praha
Selečí hřbet se žlutým curry, Buddha Bar Praha


Hovězí svíčková Třinácti vůní
Hovězí svíčková podávaná s máslovou omáčkou, kde základ omáčky tvoří kombinace třinácti chutí: kari koření, zázvor, česnek, ančovičky, capary, thajská bazalka, estragon, tymián, koriandr, dijonská horčice, citrónová kůra a kurkuma. Podáváno s majonézou z čerstvého estragonu, domácími hranolkami a marinovanými houbami shimeji.

Hovězí svíčková Třinácti vůní, Buddha Bar Praha
Hovězí svíčková Třinácti vůní, Buddha Bar Praha


Mučenkový Cheesecake
Cheesecake připravený z exotické mučenky je podávaný se zmrzlou pěnou z thajské bazalky a mascarpone a domácí marmeládou z mučenky.

Mučenkový Cheesecake, Buddha Bar Praha
Mučenkový Cheesecake, Buddha Bar Praha


Dobrou chuť!


www.buddha-bar.cz

 
Tagy kolekce: podzim-zima 2017


Víno, husy, zpěv
Ručně malované Sicily Bag v Praze
M&S spustil e-shop pro české zákazníky
Vizionářský návrhář Karim Rashid v Praze
Denim stárne do krásy
Pivo na Náplavce
Festival péče a líčení
Dávka modré energie
Růžový máj
Pocta skutečným hrdinkám
Bohatý výběr potravin M&S na internetu
Sladké Velikonoce
Barevné mraky v Holešovicích
BigBrands slaví
Oslavte Valentýn chuťovým zážitkem
Valentýnská inspirace

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.