V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.Dopřejme v novém roce našemu tělu jen to nejlepší a zařaďme na jídelníček více zdravých jídel.

Tým odborníků z Marks & Spencer se inspiroval trendy z celého světa a vytvořil pro rok 2018 desítky nových zdravých potravin a nápojů od lehkých obědů přes rychlé svačinky až po lahodné večeře. Z pestré nabídky zdravých jídel a netradičních ingrediencí si vyberou také vegetariáni nebo lidé s potravinovými alergiemi.

Za krásně žlutou barvou kukuřičného sendviče stojí mrkev přidávaná do těsta. Tento chléb pak výborně chutná s kuřecím masem marinovaným v bylinkové směsi fenyklu, koriandru a paprikových semen, doplněným o guacamole s karotkou. Všechny sendviče jsou navíc obohaceny o vlákninu a vitamín D.

Králem mezi ovocem se stalo šťavnaté mango. Jeho plody jsou vitamínovou bombou a chuť natolik všestranná, že si skvěle rozumí i s pikantními pokrmy. Delikátní chuť získá v kombinaci s kokosem.

Kukuřičný sendvič s kuřecím masem, guacamole a karotkou; Dýňová tortilla s kuřecím masem, kokosem a mangem, Marks & Spencer
Kukuřičný sendvič s kuřecím masem, guacamole a karotkou; Dýňová tortilla s kuřecím masem, kokosem a mangem, Marks & Spencer


Made Without Wheat
Zdravý sendvič s vejcem a řeřichou si mohou dopřát i lidé citliví na mouku. Stále rozrůstající se řada potravin "Made Without" totiž zahrnuje také bezlepkové potraviny.

Sendvič s vejcem a řeřichou, bezlepkový; Kachní wrap s omáčkou hoisin, bezlepkový, Marks & Spencer
Sendvič s vejcem a řeřichou, bezlepkový; Kachní wrap s omáčkou hoisin, bezlepkový, Marks & Spencer


Krůtí maso je lehké a bohaté na bílkoviny. Vychutnejte si ho třeba ve formě ragú nebo oblíbených masových kuliček. Skvěle bude chutnat například s quinoou nebo hnědou rýží.

Kuličky z krůtího masa, Marks & Spencer
Kuličky z krůtího masa, Marks & Spencer


Pokud nemáte chuť na maso, dopřejte si výtečné tofu ochucené lahodnou směsí sezamu, chilli a koriandru. Nebo vyzkoušejte vynikající lasagne se sójovým masem.

Tofu se sezamem, chilli a koriandrem; Lasagne se sójovým masem; Sekana sója, brambory, Marks & Spencer
Tofu se sezamem, chilli a koriandrem; Lasagne se sójovým masem; Sekana sója, brambory, Marks & Spencer


Zeleninové směsi v sáčcích zastanou místo lehké, zdravé a rychlé svačiny či večeře.

Zeleninová směs s hráškem; Chilli kuře s quinoou, Marks & Spencer
Zeleninová směs s hráškem; Chilli kuře s quinoou, Marks & Spencermarksandspencerfood.cz
 
Tagy: Marks & Spencer

Tagy kolekce: podzim-zima 2017


Oslava potřeby cestovat a objevovat
Víno, husy, zpěv
Svěží, lehké a magické
Podzim ve znamení stylu
Zasloužíš si to nejlepší... Vždy
Force is Female
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
V suchu a teple od hlavy k patě
Jemné střihy a asymetrie
M&S spustil e-shop pro české zákazníky
Flakon jako drahokam
Celoroční nezbytnosti
Hvězda podzimu - stylový trenčkot do nepohody
Karl Lagerfeld X Puma
V detailech kolekce "IKSIKS"

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.