Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Všem, kdo mají rádi pohyb nebo se rozhodli vylepšit svou postavu do plavek, přináší Marks & Spencer novou kolekci sportovního oblečení.

Tým britských expertů na spodní prádlo cestoval po celém světě, aby poznal klíčové trendy, načerpal inspiraci a dokázal navrhnout dokonalé oblečení pro aktivní pohyb. Výsledkem je trendy kolekce vytvořená ze speciálních materiálů, které umožňují veškerý pohyb bez sebemenšího omezení, perfektně sedí a příjemně se nosí.

Bez ohledu na typ cvičení, pro který jste se rozhodla, je nezbytná sportovní podpůrná podprsenka. Tato je navržena tak, aby poskytovala ideální, pohodlnou podporu. Křehký květinový vzor jí navíc dodává velmi ženský vzhled.

Nová kolekce sportovního oblečení Marks & Spencer
Nová kolekce sportovního oblečení Marks & Spencer


Oblečení s dlouhým rukávem je ideální pro cvičení v chladnějším počasí. Díky speciální technologii a materiálu odvádí perfektně vlhkost z těla, rychle schne a je dostatečně prodyšné.

Nová kolekce sportovního oblečení Marks & Spencer
Nová kolekce sportovního oblečení Marks & Spencer


Legíny na cvičení umožňují dokonale flexibilní pohyb. Materiál s přidanou technologií dokáže nejen odvádět vlhkost, ale také příjemně ochlazovat. Rychleschnoucí látka pak při pohybu poskytuje maximální pohodlí.

Nová kolekce sportovního oblečení Marks & Spencer
Nová kolekce sportovního oblečení Marks & Spencer
 
Tagy: Marks & Spencer

Tagy kolekce: podzim-zima 2017


Pro jedinečné chvíle
Projděte se podzimem
Prožijte podzim se stylem
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Nohy pěkně v teplíčku
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Pro sladké sny a dobrou noc
Léto se nezadržitelně blíží
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Buďte hrdá a sama sebou
Perfektní jarní kousky pro osvěžení šatníku
Gang postaviček z kultovního komiksu Peanuts si hrají u Levi´s
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Jarní modely trochu ikonické, a také ironické

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.