V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.Všem, kdo mají rádi pohyb nebo se rozhodli vylepšit svou postavu do plavek, přináší Marks & Spencer novou kolekci sportovního oblečení.

Tým britských expertů na spodní prádlo cestoval po celém světě, aby poznal klíčové trendy, načerpal inspiraci a dokázal navrhnout dokonalé oblečení pro aktivní pohyb. Výsledkem je trendy kolekce vytvořená ze speciálních materiálů, které umožňují veškerý pohyb bez sebemenšího omezení, perfektně sedí a příjemně se nosí.

Bez ohledu na typ cvičení, pro který jste se rozhodla, je nezbytná sportovní podpůrná podprsenka. Tato je navržena tak, aby poskytovala ideální, pohodlnou podporu. Křehký květinový vzor jí navíc dodává velmi ženský vzhled.

Nová kolekce sportovního oblečení Marks & Spencer
Nová kolekce sportovního oblečení Marks & Spencer


Oblečení s dlouhým rukávem je ideální pro cvičení v chladnějším počasí. Díky speciální technologii a materiálu odvádí perfektně vlhkost z těla, rychle schne a je dostatečně prodyšné.

Nová kolekce sportovního oblečení Marks & Spencer
Nová kolekce sportovního oblečení Marks & Spencer


Legíny na cvičení umožňují dokonale flexibilní pohyb. Materiál s přidanou technologií dokáže nejen odvádět vlhkost, ale také příjemně ochlazovat. Rychleschnoucí látka pak při pohybu poskytuje maximální pohodlí.

Nová kolekce sportovního oblečení Marks & Spencer
Nová kolekce sportovního oblečení Marks & Spencer
 
Tagy: Marks & Spencer

Tagy kolekce: podzim-zima 2017


Odpočívejte a zůstaňte v teple
Zasloužíš si to nejlepší... Vždy
Kapitola A Rendez-vous
Odvážný krok do nové sezony
Jemné střihy a asymetrie
Nový kousek v looku 90. let
Hvězda podzimu - stylový trenčkot do nepohody
V detailech kolekce "IKSIKS"
Do kanceláře s britským stylem
Letní nezbytnosti
V body budete sbírat body
Pohodlí a elegantní ženskost
Horké letní tipy
Hello Summer
Paleta letních barev
Nezbytné doplňky

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.