Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
 
 
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.
Nová lyžařská kolekce značky SPORTALM z rakouského Kitzbühelu.
Unikátní materiál a české obuvnické řemeslo s tradicí si získává i mezinárodní trh.
Kolekce šperků DYRBERG/KERN pro podzim a zimu 2017
Vítěz VAN GRAAF Junior Talent 2017 se představil na Mercedes-Benz Prague Fashion Week.
Značka Sorel představuje kolekci pro podzim/zimu 2017, kterou letos doplnila nově i kolekce velice stylových "holínek" do města i do přírody.V lednu 2018 představil Revlon svou novou ambasadorku. Stala se jí izraelská herečka a modelka Gal Gadot, která dokonale ztělesňuje poselství nové kampaně "Live Boldly" (žít naplno). Svým motem chce Revlon oslovit všechny moderní ženy, aby uvěřily ve své sny a nebály se je plnit - ale přitom aby zůstávaly samy sebou. Nová multimediální kampaň by měla ukázat rozmanitost ženské krásy a zároveň inspirovat všechny ženy a dívky napříč kulturami a životními styly, aby svůj život vzaly konečně zcela do svých rukou.

Gal Gadot nová ambasadorka značky Revlon
Gal Gadot nová ambasadorka značky Revlon


"Revlon patří mezi ikony nejen ve světě kosmetiky, ale nastoluje i obraz ženy jako silné hrdinky vlastního života. Proto je mi velkou ctí i závazkem spojit své jméno s jejím," přiznává Gadot. "Jsem hrdá, že můžu žít v době, kdy jsme my ženy brány jako ty, kdo řídí svůj vlastní osud a můžeme být i hnacím motorem celé řady změn k lepšímu kolem sebe."

"Revlon vždy oslavoval silné a odvážné ženy, které ale nezapomínají na to, jak být při všech svých aktivitách i půvabné. Proto jsme si jako naši vyslankyni zvolili právě Gal, která všechny tyto aspekty splňuje do nejmenších podrobností - je nejen krásná, ale i silná, úspěšná ve své profesi a zároveň i nesmírně empatická a pozitivní," zdůrazňuje generální ředitel Revlon Fabian Garcia. "Gal a další nové ambasadorky naší značky, které postupně představíme, jsou symbolem moderní ženy. Ta už není jen pěknou tváří, ale silnou a emancipovanou osobností, která se prosazuje v celé řadě profesí - její mantrou je ničeho se nebát a žít naplno, což přesně odpovídá současnému trendu." doplňuje Garcia.

Gal Gadot (*1985) je herečkou, manželkou, maminkou dvou malých dcer, bývalou příslušnicí izraelské armády a někdejší Miss Izrael, ale především odvážnou ženou. Představuje se jako první z nové generace Revlon ambasadorek, které budou průběžně představovány. Dohromady se jedná o pětici ideálních reprezentantek nové kampaně Revlon "Live Boldly" cílené na moderní ženy.


Informace a pohled do zákulisí kampaně Live Boldly najdete na www.Revlon.com, #liveboldly nebo pod @Revlon na Facebooku, Twitteru, Instagramu, YouTube a pod RevlonSnaps na SnapChat.
 
Tagy: FAnn parfumerie

Tagy kolekce: jaro-léto 2018 | Na ples


Mocná - smyslná - elegantní
Jaro v plném květu
Žít naplno
V duchu ženskosti a jemnosti
Pro bezchybnou pleť
Zdravě a chutně v novém roce
Objekt touhy v unikátním designu
Příroda ve vaší koupelně
Britská veganská kosmetika pro muže
Světem spodního prádla
Šťastné a voňavé
Česká USHUAYA
Díky za voňavou koupel
Koupel zážitkem
Podzimní "must have"
Krása zrozená z arktického světla

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.