Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.V lednu 2018 představil Revlon svou novou ambasadorku. Stala se jí izraelská herečka a modelka Gal Gadot, která dokonale ztělesňuje poselství nové kampaně "Live Boldly" (žít naplno). Svým motem chce Revlon oslovit všechny moderní ženy, aby uvěřily ve své sny a nebály se je plnit - ale přitom aby zůstávaly samy sebou. Nová multimediální kampaň by měla ukázat rozmanitost ženské krásy a zároveň inspirovat všechny ženy a dívky napříč kulturami a životními styly, aby svůj život vzaly konečně zcela do svých rukou.

Gal Gadot nová ambasadorka značky Revlon
Gal Gadot nová ambasadorka značky Revlon


"Revlon patří mezi ikony nejen ve světě kosmetiky, ale nastoluje i obraz ženy jako silné hrdinky vlastního života. Proto je mi velkou ctí i závazkem spojit své jméno s jejím," přiznává Gadot. "Jsem hrdá, že můžu žít v době, kdy jsme my ženy brány jako ty, kdo řídí svůj vlastní osud a můžeme být i hnacím motorem celé řady změn k lepšímu kolem sebe."

"Revlon vždy oslavoval silné a odvážné ženy, které ale nezapomínají na to, jak být při všech svých aktivitách i půvabné. Proto jsme si jako naši vyslankyni zvolili právě Gal, která všechny tyto aspekty splňuje do nejmenších podrobností - je nejen krásná, ale i silná, úspěšná ve své profesi a zároveň i nesmírně empatická a pozitivní," zdůrazňuje generální ředitel Revlon Fabian Garcia. "Gal a další nové ambasadorky naší značky, které postupně představíme, jsou symbolem moderní ženy. Ta už není jen pěknou tváří, ale silnou a emancipovanou osobností, která se prosazuje v celé řadě profesí - její mantrou je ničeho se nebát a žít naplno, což přesně odpovídá současnému trendu." doplňuje Garcia.

Gal Gadot (*1985) je herečkou, manželkou, maminkou dvou malých dcer, bývalou příslušnicí izraelské armády a někdejší Miss Izrael, ale především odvážnou ženou. Představuje se jako první z nové generace Revlon ambasadorek, které budou průběžně představovány. Dohromady se jedná o pětici ideálních reprezentantek nové kampaně Revlon "Live Boldly" cílené na moderní ženy.


Informace a pohled do zákulisí kampaně Live Boldly najdete na www.Revlon.com, #liveboldly nebo pod @Revlon na Facebooku, Twitteru, Instagramu, YouTube a pod RevlonSnaps na SnapChat.
 
Tagy: FAnn parfumerie

Tagy kolekce: jaro-léto 2018 | Na ples


Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
Buď Signorina Ribelle
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.