Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Vyjádřete svou lásku symboly srdce anebo slovy vyrytými do originálního šperku. Je to vyznání lásky, které se zapíše do srdce navždy.

"V lásce a umění se nedá opisovat, každý se musí vyjádřit po svém." Romain Rolland - francouzský prozaik a nositel Nobelovy ceny za literaturu z roku 1915.


Valentýnské dárky od české klenotnické značky ALOve
Valentýnské dárky od české klenotnické značky ALOve

Valentýnské dárky od české klenotnické značky ALOve
Valentýnské dárky od české klenotnické značky ALOveNejkrásnější valentýnský dárek - zlaté náušnice, náramky anebo přívěsky zdobené diamanty od české klenotnické značky ALOve - můžete koupit v Praze v Centru Chodov, nákupní galerii Myslbek, v OC Nový Smíchov, v Centru Černý most nebo v Auperku v Hradci Králové. www.alove.cz

Butik české klenotnické značky ALOve
Butik české klenotnické značky ALOve
 
Tagy: ALOve

Tagy kolekce: jaro-léto 2018 | Svatý Valentýn ❤


Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.