V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.VERSACE píše zbrusu novou kapitolu v dámských vůních. V nové parfémové vodě Versace pour femme Dylan Blue je skryta alchymie neodolatelných tónů - černý rybíz, čtyřlístek, pomněnka, šípková růže, shisolia?, jasmín sambac, styrax, pižmo, pačuli - které doslova tančí, prolínají se a mají úžasně povzbuzující potenciál.

"Versace pour femme Dylan Blue je mou osobní poklonou ryzí ženskosti. Přála jsem si vytvořit silnou, smyslnou a rafinovanou vůni pro moderní ženu, která si je dobře vědoma své moci a svých ženských předností."
Donatella Versace

Versace pour femme Dylan Blue
Versace pour femme Dylan Blue


Vůně
Unikátní - mocná - smyslná - elegantní, to všechno je charakteristika nové dámské vůně módního domu Versace. V nové parfémové vodě Versace pour femme Dylan Blue je skryta alchymie neodolatelných tónů, které doslova tančí, prolínají se a mají úžasně povzbuzující potenciál.

Unikátní - osvěžující sorbet z černého rybízu a zeleného jablka Granny Smith vytváří pozoruhodný ovocný akord.
Mocná - moderní kytice z růží a jasmínu se potkává s ojíněnými broskvemi a divokými květy v nezapomenutelné květinové kaskádě.
Smyslná a elegantní - ušlechtilé dřevité tóny vytváří pozoruhodnou vonnou symfonii kombinující naplavené dřevo s pižmem, pačuli a styraxem.

Parfumér: Calice Becker

Složení
hlava - černý rybíz, jablko Granny Smith, čtyřlístek, pomněnka, shisolia?
srdce - šípková růže, ojíněná broskev, jasmín sambac, petalia?, rosyfolia?
základ - naplavené dřevo, styrax, pižmo, pačuli
rodina vůní: květinová - ovocná - dřevitá

Versace pour femme Dylan Blue
Versace pour femme Dylan Blue


Flakón
Nový parfém Versace pour femme Dylan Blue se prezentuje v originálním flakónu. Jeho oblé linie jsou inspirovány starověkými amforami, které odkazující k antické kultuře a mytologii, z níž značka Versace tradičně čerpá. Intenzivní modrý odstín evokuje odstín Středozemního moře a má připomínat jeho moc, hloubku a kouzlo. Zlaté detaily a ikonická hlava Medúzy tvoří pomyslnou spojnici mezi minulostí a současností a zároveň symbolizují ušlechtilý obsah uvnitř flakónu.

Reklamní kampaň
"Při každé procházce po New Yorku a Brooklynu vídám všechna ta fitness centra, v nichž cvičí celé zástupy žen. Ačkoliv by se mohlo zdát, že se to k něžnějšímu pohlaví nehodí, nemyslím si, že s lepší fyzickou kondicí ztrácejí cokoliv ze své ženskosti a něhy. Právě jim jsem proto věnoval kampaň k nejnovější vůni Versace - aktivním ženám, které přesto, a možná i právě proto, nepřestávají být krásné a přitažlivé." Bruce Weber. Modelka - Faretta

Versace pour femme Dylan Blue, kampaň foto: Bruce Weber, modelka: Faretta
Versace pour femme Dylan Blue, kampaň foto: Bruce Weber, modelka: Faretta


Linie
EdP 30 ml, 1 599,- Kč
EdP 50 ml, 2 099,- Kč
EdP 100 ml, 2 999,- Kč

K dostání ve vybraných sítích parfumerií.

 
Tagy: FAnn parfumerie | Versace

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Flakon jako drahokam
Vůně třpytivých paprsků
Terapie pro vaše rty
Svěží citrusový vánek
Vůně Francie u vás doma
Hlemýždí zázrak
Vůně, která je tak skutečná
Nová kapitola značky Blauer
Festival péče a líčení
Římská kompozice Laury Biagiotti
Pomocníci při i po slunění
Jako něžné pohlazení
Pestrobarevná bagsy i pro veganky

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.