V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.VERSACE píše zbrusu novou kapitolu v dámských vůních. V nové parfémové vodě Versace pour femme Dylan Blue je skryta alchymie neodolatelných tónů - černý rybíz, čtyřlístek, pomněnka, šípková růže, shisolia?, jasmín sambac, styrax, pižmo, pačuli - které doslova tančí, prolínají se a mají úžasně povzbuzující potenciál.

"Versace pour femme Dylan Blue je mou osobní poklonou ryzí ženskosti. Přála jsem si vytvořit silnou, smyslnou a rafinovanou vůni pro moderní ženu, která si je dobře vědoma své moci a svých ženských předností."
Donatella Versace

Versace pour femme Dylan Blue
Versace pour femme Dylan Blue


Vůně
Unikátní - mocná - smyslná - elegantní, to všechno je charakteristika nové dámské vůně módního domu Versace. V nové parfémové vodě Versace pour femme Dylan Blue je skryta alchymie neodolatelných tónů, které doslova tančí, prolínají se a mají úžasně povzbuzující potenciál.

Unikátní - osvěžující sorbet z černého rybízu a zeleného jablka Granny Smith vytváří pozoruhodný ovocný akord.
Mocná - moderní kytice z růží a jasmínu se potkává s ojíněnými broskvemi a divokými květy v nezapomenutelné květinové kaskádě.
Smyslná a elegantní - ušlechtilé dřevité tóny vytváří pozoruhodnou vonnou symfonii kombinující naplavené dřevo s pižmem, pačuli a styraxem.

Parfumér: Calice Becker

Složení
hlava - černý rybíz, jablko Granny Smith, čtyřlístek, pomněnka, shisolia?
srdce - šípková růže, ojíněná broskev, jasmín sambac, petalia?, rosyfolia?
základ - naplavené dřevo, styrax, pižmo, pačuli
rodina vůní: květinová - ovocná - dřevitá

Versace pour femme Dylan Blue
Versace pour femme Dylan Blue


Flakón
Nový parfém Versace pour femme Dylan Blue se prezentuje v originálním flakónu. Jeho oblé linie jsou inspirovány starověkými amforami, které odkazující k antické kultuře a mytologii, z níž značka Versace tradičně čerpá. Intenzivní modrý odstín evokuje odstín Středozemního moře a má připomínat jeho moc, hloubku a kouzlo. Zlaté detaily a ikonická hlava Medúzy tvoří pomyslnou spojnici mezi minulostí a současností a zároveň symbolizují ušlechtilý obsah uvnitř flakónu.

Reklamní kampaň
"Při každé procházce po New Yorku a Brooklynu vídám všechna ta fitness centra, v nichž cvičí celé zástupy žen. Ačkoliv by se mohlo zdát, že se to k něžnějšímu pohlaví nehodí, nemyslím si, že s lepší fyzickou kondicí ztrácejí cokoliv ze své ženskosti a něhy. Právě jim jsem proto věnoval kampaň k nejnovější vůni Versace - aktivním ženám, které přesto, a možná i právě proto, nepřestávají být krásné a přitažlivé." Bruce Weber. Modelka - Faretta

Versace pour femme Dylan Blue, kampaň foto: Bruce Weber, modelka: Faretta
Versace pour femme Dylan Blue, kampaň foto: Bruce Weber, modelka: Faretta


Linie
EdP 30 ml, 1 599,- Kč
EdP 50 ml, 2 099,- Kč
EdP 100 ml, 2 999,- Kč

K dostání ve vybraných sítích parfumerií.

 
Tagy: FAnn parfumerie | Versace

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Flakon jako drahokam
Vůně třpytivých paprsků
Terapie pro vaše rty
Svěží citrusový vánek
Vůně Francie u vás doma
Hlemýždí zázrak

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.