V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.Streetwear a kult loga vládnou ulicím i přehlídkovým molům. Už v loňském roce se Levi´s vrátil ke sportovnímu logu z 80. let.

Letos archiv Levi Strauss & Co. vydal další kousek z té doby - olympijskou bundu. Při jejím navrhování spolupracovali i samotní sportovci. Přáli si, aby byla pohodlná a praktická, snadno se dala prát, zip měla vpředu a chránila krk. Ellen Duenow, designérka LS & Co., navrhla bundu v královské modři s postranním bílým pruhem, který vynikl, když sportovec zvedl ruku ve vítězném gestu. Na prsou nesmělo chybět sportovní logo Levi´s v národních barvách - červené, bílé a modré, které mělo připomínat vlajku.

Levi´s Store Palladium
Levi´s Store Palladium


Na letní olympiádě v Los Angeles v roce 1984 tuto teplákovou soupravu nosil celý americký tým, přes 800 sportovců, včetně fenomenálního sprintera Carla Lewise, který vyhrál 4 zlaté medaile, nebo zlaté sportovní gymnastky Mary Lou Retton. (fotografie z Olympiády 1984: sportovní gymnastka Mary Lou Retton - vyhrála víceboj se dvěma 10 za prostná a přeskok a další medaile za jednotlivé disciplíny, byla vyhlášena sportovkyní roku 1984)

Sportovní logo Levi´s ? Retro z roku 1984
Sportovní logo Levi´s ? Retro z roku 1984


V aktuální kolekci najdete vintage teplákovku a ikonické sportovní logo na tričkách, mikinách i bundách. Logománie je zpět a Levi´s se svou historií nabízí retro kousky s úžasným příběhem a nostalgií. Vyzkoušet je můžete třeba v nově zrekonstruovaném Levi´s Storu v pražském Palladiu.

Sportovní logo Levi´s ? Retro z roku 1984
Sportovní logo Levi´s ? Retro z roku 1984


levi.com
facebook.com/levis

Poppy Delevingne, Sportovní logo Levi´s ? Retro z roku 1984
Poppy Delevingne, Sportovní logo Levi´s ? Retro z roku 1984
 
Tagy: Levi´s

Tagy kolekce: extravagance | jaro-léto 2018


M&S spustil e-shop pro české zákazníky
Flakon jako drahokam
Celoroční nezbytnosti
Hvězda podzimu - stylový trenčkot do nepohody
Karl Lagerfeld X Puma
V detailech kolekce "IKSIKS"
Do kanceláře s britským stylem
Vizionářský návrhář Karim Rashid v Praze
Nostalgické vzpomínky
Papírové květy
Elegantní městská obuv
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour
Zářivé vodopády
V body budete sbírat body
Nesmrtelné gurmánské téma - burgery

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.