Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
 
 
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.
Nová lyžařská kolekce značky SPORTALM z rakouského Kitzbühelu.
Unikátní materiál a české obuvnické řemeslo s tradicí si získává i mezinárodní trh.
Kolekce šperků DYRBERG/KERN pro podzim a zimu 2017
Vítěz VAN GRAAF Junior Talent 2017 se představil na Mercedes-Benz Prague Fashion Week.PUMA a Rihanna, kreativní ředitelka značky FENTY, otevírají společnou čtvrtou sezónu a představují novinky z dílny FENTY PUMA by Rihanna pro jaro/léto 2018. Kolekce v sobě propojuje dva odlišné světy - surfařskou eleganci a sexy motorkářský styl.

FENTY PUMA by Rihanna
FENTY PUMA by Rihanna

FENTY PUMA by Rihanna
FENTY PUMA by Rihanna


Rihanna, věrná DNA značky FENTY, pokračuje ve hře s oversized modely a flexibilními střihy, které kontrastují s přiléhavými kousky zvýrazňujícími postavu. Zcela jedinečně se zde střetávají prvky převzaté z vysoké krejčoviny, extrémních sportů, ale i plážové módy.

Jako poctu historii značky PUMA v oblasti motorismu přetvořila Rihanna klasickou závodní výbavu v módní záležitost hodnou přehlídkových mol. Kožené obleky a kalhoty doplněné o odvážné síťované prvky a graficky vyvedené potisky nabízejí nový design. Mužsky vypadající motoristické obleky jsou doplněny kontrastně jemným krajkovým prádlem. Nechybí výrazný branding, provokativní detaily a neonové barvy. Oblíbené prvky kolekce získaly nové sezónní materiály. Kolekce zahrnuje poprvé také postavě lichotící monokiny. Nesmí chybět ani pohodlné bikiny - perfektní pro streetwear módu nebo party u bazénu. Potisky s mokrým efektem a další neoprenové a gumové detaily, které se objevují v celé kolekci, oslavují návrat k extrémním vodním sportům a surfování.

"Tato kolekce je fúzí dvou světů - motosportu a surfování. Byla výzva dát tyto na první pohled odlišné styly dohromady, ale výsledek nás přesvědčil - je perfektní," dodala k tomu Rihanna na zářijové módní přehlídce FENTY x PUMA jaro/léto 2018.

Cleated Creeper, FENTY PUMA by Rihanna
Cleated Creeper, FENTY PUMA by Rihanna

Cleated Creeper, FENTY PUMA by Rihanna
Cleated Creeper, FENTY PUMA by Rihanna

FENTY PUMA by Rihanna
FENTY PUMA by Rihanna


První módní kousky z kolekce FENTY PUMA by RIHANNA jaro/léto 2018 budou po celém světě a na puma.com k dispozici již od poloviny března. Jejich nabídka a dostupnost v ČR budou přicházet postupně v několika vlnách v březnu, květnu a červnu. Vybrané produkty kolekce budou dostupné ve Footshopu, Queens, Fresh Labels, Shooos, Sneakerbarber, BRANDS24 a Slowatch.

Další informace o společnosti FENTY, PUMA a společném partnerství naleznete na
www.puma.com/rihanna a rihannanow.com. Sledujte PUMU na stránkách Instagramu, Twitteru, Snapchatu a Facebooku a dále FENTYxPUMA na Instagramu.
 
Tagy: Footshop | Puma

Tagy kolekce: extravagance | jaro-léto 2018


Paleta letních barev
Nezbytné doplňky
Šaty nejen pro slunečné dny
adidas Originals by Alexander Wang
Nadčasová ikona z konopí
Nestárnoucí proužky
Jednoduše v suchu
Na green
V Levi´s jako v cukrárně
Sezona šatů a rozevlátých sukní
Trend romantických bomberů
Květinové motivy
Pohodář Snoopy u Levisu
Styl oblékání obyvatel velkoměsta
Pozitivní žlutá
Šatník plný květů

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.