V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.PUMA a Rihanna, kreativní ředitelka značky FENTY, otevírají společnou čtvrtou sezónu a představují novinky z dílny FENTY PUMA by Rihanna pro jaro/léto 2018. Kolekce v sobě propojuje dva odlišné světy - surfařskou eleganci a sexy motorkářský styl.

FENTY PUMA by Rihanna
FENTY PUMA by Rihanna

FENTY PUMA by Rihanna
FENTY PUMA by Rihanna


Rihanna, věrná DNA značky FENTY, pokračuje ve hře s oversized modely a flexibilními střihy, které kontrastují s přiléhavými kousky zvýrazňujícími postavu. Zcela jedinečně se zde střetávají prvky převzaté z vysoké krejčoviny, extrémních sportů, ale i plážové módy.

Jako poctu historii značky PUMA v oblasti motorismu přetvořila Rihanna klasickou závodní výbavu v módní záležitost hodnou přehlídkových mol. Kožené obleky a kalhoty doplněné o odvážné síťované prvky a graficky vyvedené potisky nabízejí nový design. Mužsky vypadající motoristické obleky jsou doplněny kontrastně jemným krajkovým prádlem. Nechybí výrazný branding, provokativní detaily a neonové barvy. Oblíbené prvky kolekce získaly nové sezónní materiály. Kolekce zahrnuje poprvé také postavě lichotící monokiny. Nesmí chybět ani pohodlné bikiny - perfektní pro streetwear módu nebo party u bazénu. Potisky s mokrým efektem a další neoprenové a gumové detaily, které se objevují v celé kolekci, oslavují návrat k extrémním vodním sportům a surfování.

"Tato kolekce je fúzí dvou světů - motosportu a surfování. Byla výzva dát tyto na první pohled odlišné styly dohromady, ale výsledek nás přesvědčil - je perfektní," dodala k tomu Rihanna na zářijové módní přehlídce FENTY x PUMA jaro/léto 2018.

Cleated Creeper, FENTY PUMA by Rihanna
Cleated Creeper, FENTY PUMA by Rihanna

Cleated Creeper, FENTY PUMA by Rihanna
Cleated Creeper, FENTY PUMA by Rihanna

FENTY PUMA by Rihanna
FENTY PUMA by Rihanna


První módní kousky z kolekce FENTY PUMA by RIHANNA jaro/léto 2018 budou po celém světě a na puma.com k dispozici již od poloviny března. Jejich nabídka a dostupnost v ČR budou přicházet postupně v několika vlnách v březnu, květnu a červnu. Vybrané produkty kolekce budou dostupné ve Footshopu, Queens, Fresh Labels, Shooos, Sneakerbarber, BRANDS24 a Slowatch.

Další informace o společnosti FENTY, PUMA a společném partnerství naleznete na
www.puma.com/rihanna a rihannanow.com. Sledujte PUMU na stránkách Instagramu, Twitteru, Snapchatu a Facebooku a dále FENTYxPUMA na Instagramu.
 
Tagy: Footshop | Puma

Tagy kolekce: extravagance | jaro-léto 2018


Pro výjimečné příležitosti
SPORTALM slaví 65. let
Stylové boty pro všechny příležitosti
Nové a inspirující trendy
Zima na luxusní vlně
Od hlavy až k patě v konopné kolekci
Spodní prádlo pro všechny příležitosti
Spojení Mickeyho a Levi´s
Podzim v měkkém
Odpočívejte a zůstaňte v teple
Zasloužíš si to nejlepší... Vždy
Kapitola A Rendez-vous
Odvážný krok do nové sezony
Jemné střihy a asymetrie
Nový kousek v looku 90. let
Hvězda podzimu - stylový trenčkot do nepohody

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.