Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Vyjádřete svůj charakter novými svůdnými šperky z pozlaceného stříbra se včelími motivy.

Zářivé, s řemeslným umem ručně dokončované detaily z kolekce Bee Mine inspirované přírodou vyprávějí nádherný příběh na stříbrných pozlacených špercích - novém neobyčejném materiálu PANDORA Shine.

Pečlivě propracované včelí motivy symbolizující sílu přitahují pozornost k poutavým novinkám této sezony. Na elegantních přívěscích na náramky, náušnicích na puzetu i přívěscích na náhrdelníky inspirovaných geometrickou strukturou včelí plástve září lesklé medové tóny, proužky z černé glazury a průzračné žluté krystaly kubické zirkonie.

Kolekce Bee Mine, Pandora
Kolekce Bee Mine, Pandora


Nový pohled na kultovní hladký náramek od značky PANDORA; nový moderní design náramku s posuvným zapínáním a nově navrženým koncovým prvkem, který je možné obměňovat, okoření každý styl.

Náušnice můžete vrstvit z jednotlivých komponentů a svůj styl pak podtrhnout i vrstvením jemných řetízků, přívěsků a ozdob na krk. Jako třešničku na dortu můžete přidat nádherně zářivé kousky z kolekce Sluneční paprsky.

Kolekce Bee Mine, Pandora
Kolekce Bee Mine, Pandora


Rozzařte se šperky, které se dotýkají vašeho pravého já.


www.pandora.net
#PANDORAShine #DOPANDORA


Kolekce Bee Mine, Pandora
Kolekce Bee Mine, Pandora
 
Tagy: Pandora

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.