Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Světový fenomén a absolutní kosmetický hit, rtěnky a lesky Kailijumei dorazili i do FAnn parfumerií. Buďte cool a nechte se okouzlit čirou rtěnkou či leskem s květinou a částečkami zlata, které reagují individuálně s pH vaší pokožky a vytvoří na rtech přirozený odstín přesně pro vás.

Kailijumei Lipstick Double-Deck Gloss
Jedinečné složení dvoufázového lesku vytvoří na vašich rtech ideální barvu podle pH vaší pokožky. Spojuje v sobě barevnou intenzitu rtěnky spolu se zvláčňující a hydratační texturou lesku na rty. Ihned po nanesení se průhledný lesk začne zabarvovat a vytvoří dokonalý barevný odstín.

Balení navíc obsahuje dva různě dlouhé aplikátory. Kratší aplikátor na rtech vykouzlí jemnější barevnou intenzitu a je tak ideální pro každodenní nošení. Delší aplikátor dodá vašim rtům výraznější odstín, který se skrývá ve spodní části produktu. Díky dvouvrstvé textuře navíc můžete ovlivnit intenzitu výsledného odstínu v závislosti na vašich požadavcích. Lesk obsahuje výtažky z olivového oleje, oleje z hroznových jadérek a levandule. Ideálně tak zvláčňuje a hydratuje i rty, které nejsou v nejlepší kondici. Lesk na rty Kailijumei Double-Deck vydrží na vašich rtech až 12 hodin, je voděodolný a neotiskuje se. K dostání ve třech barevných variantách: Flame red (red flower), Minutemaid (orange flower), Sky Blue (Blue flower).

Kailijumei Lipstick Double-Deck Gloss, FAnn parfumerie
Kailijumei Lipstick Double-Deck Gloss, FAnn parfumerie

Kailijumei Lipstick Double-Deck Gloss, FAnn parfumerie
Kailijumei Lipstick Double-Deck Gloss, FAnn parfumerie


Kailijumei Lipstick
Čirá rtěnka s květinou a zlatými částečkami vytvoří na vašich rtech ideální barvu podle pH vaší pokožky. Ihned po nanesení se rtěnka začne zabarvovat a vytvoří dokonalý barevný odstín. Obsahuje přírodní složky, kakaové máslo, kandelilový vosk, olivový a levandulový olej. Rty krásně zvláční, zjemní a zároveň jim dodá přirozený a svěží tón. Vydrží na rtech až 12 hodin, neotiskuje se a je voděodolná. Na pouzdru rtěnky je navíc praktické malé zrcátko. K dostání ve čtyřech barevných variantách, které se liší pouze zabarvením květiny uvnitř: Barbie doll powder (pink flower), Flame red (red flower), Minutemaid (orange flower), Dream purple (purple flower).

Kailijumei Lipstick, FAnn parfumerie
Kailijumei Lipstick, FAnn parfumerie

Kailijumei Lipstick, FAnn parfumerie
Kailijumei Lipstick, FAnn parfumerieK dostání ve FAnn parfumeriích a na www.fann.cz.

Kailijumei Lipstick a Kailijumei Lipstick Double-Deck Gloss, FAnn parfumerie
Kailijumei Lipstick a Kailijumei Lipstick Double-Deck Gloss, FAnn parfumerie

 
Tagy: FAnn parfumerie

Tagy kolekce: extravagance | jaro-léto 2018


Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
Buď Signorina Ribelle
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.