V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.



Přírodní ingredience, jemné vůně, švýcarsko-nizozemská kvalita a absolutní čistota. Přesně tak by se dala charakterizovat nová řada přírodní péče pro miminka a děti NAIF. Žádné chemikálie, žádné zářivé barvy a žádné nesmysly. Zkrátka jen funkční péče o tu nejcitlivější pokožku.

Pro naše děti chceme vždy to nejlepší. Přejeme si, aby přípravky fungovaly, ale zároveň byly co nejjemnější a bez zbytečných chemických přísad. NAIF se toto povedlo splnit bezezbytku. Tato kosmetika neobsahuje žádné minerální oleje, alergenní parfémy, syntetická pěnidla, sulfáty, chemické konzervanty, jako například parabeny ani esenciální oleje. Díky své jemnosti je mohou používat i děti s velmi citlivou, suchou pokožkou či ekzémy. Svěřme své děti do rukou přírody s NAIF!

Nová přírodní kosmetika NAIF v Marionnaud
Nová přírodní kosmetika NAIF v Marionnaud


V nové řadě, která je vhodná i pro děti se suchou, citlivou a ekzematickou pokožkou, najdeme jedenáct produktů, které se o naše ratolesti postarají doslova od hlavy až k patě. Těšit se můžeme (my i naše děti) například na krém na zadeček, pečující krém, zjemňující tělové mléko, výživný šampon, čisticí a mycí gel, ochranný krém SPF 50, chladivý gel po opalování, ekologické vlhčené ubrousky a další.

Nová přírodní kosmetika NAIF v Marionnaud
Nová přírodní kosmetika NAIF v Marionnaud

Nová přírodní kosmetika NAIF v Marionnaud
Nová přírodní kosmetika NAIF v Marionnaud


K dispozici jsou samozřejmě také balíčky produktů. Startovací sada, ve které rodiče najdou vše potřebné pro své nejmenší. Set, který může být i ideálním dárečkem pro novopečené rodiče. Nebo sada pro radostné čvachtání ve vaně či sprše, voňavé mytí vlásků bez jediné slzičky, či péče o kůži.

Startovací sada NAIF, Marionnaud
Startovací sada NAIF, Marionnaud

NAIF Baby Toddler Essentials box, Marionnaud
NAIF Baby Toddler Essentials box, Marionnaud



Celá řada, včetně sad je k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.
 
Tagy: Marionnaud




Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Flakon jako drahokam
Vůně třpytivých paprsků
Terapie pro vaše rty
Svěží citrusový vánek
Vůně Francie u vás doma
Hlemýždí zázrak

Starší články v archivu najdete zde





© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.