V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.Nebylo už dost růžové? Ani náhodou! Díky růžovému odstínu je všechno mnohem optimističtější. Proto dostal nejnovější člen voňavé rodiny Omnia do vínku nejen růžový odstín, ale i výzvu, aby ty, které si jej oblíbí, projevily odvahu a nebály se splnit si své sny.

Inspiraci můžete čerpat z jiskřivé a štěstím zářící vůně, kterou parfumářský guru Alberto Morillas namíchal do ikonického flakónu ve tvaru dvou propojených prstenů Bulgari.

Bulgari Omnia Pink Sapphire
Bulgari Omnia Pink Sapphire


Omnia Pink Sapphire se otevírá osvěžujícím citrusovým koktejlem z růžového pomela, který dokonale naladí všechny smysly pomocí nové technologie "přivoňte si k chuti". Ta pracuje s vůní tak, abyste při každém nadechnutí doslova "pocítili" šťavnatý kousek ovoce na jazyku. Díky ní si můžete vychutnat všechnu nenapodobitelnou pikantní svěžest pomela okořeněného špetkou růžového pepře. Domovem ovocně kořenitých zrnek s nezvyklou růžovou barvou je ostrov Reunion v Indickém oceánu, kde se odnepaměti pěstují a používají jako přírodní dochucovač místních specialit.

V srdci Omnia Pink Sapphire rozkvétají frangipani a tiara - květiny vonící dobrodružstvím, které máme spojené s exotikou vzdálených končin. Něžné květy s neopakovatelnou vůní rozzáří celou kompozici a vyčarují před našima očima dorůžova tónovaný západ slunce na mořském břehu, jímž ještě zdaleka nekončí den plný zábavy a smíchu.

Sladce vonící tóny naplaveného dřeva vysušeného sluncem spolu s bílým pižmem jsou tím, co dává celé vůni závěrečný charakter. Svou jemnou, pudrovou nótou představují zklidnění a návrat do časů dětské nevinnosti. Jsou hebké jako nové růžové plátno těsně před tím, než z něj začnete střihat na své vysněné šaty.

hlava: svěží, jiskřivá, perlivá - šumivé růžové pomelo a čerstvě podrcený růžový pepř
srdce: exotické, hebké a zářivé - sluncem políbené frangipani a květy divoce rostoucí tiaré
základ: magický a úchvatný - naplavené dřevo a bílé pižmo

Bulgari Omnia Pink Sapphire
Bulgari Omnia Pink Sapphire


Kampaň
V Bulgari se tentokrát rozhodli pro změnu - namísto jedné tváře má Omnia Pink Sapphire hned tři - Madison Beer, Margaret Zhang a Amandu Steele. Všechny tři dívky spojuje obrovská odvaha, s jakou se vydaly splnit si své sny. Díky tomu jsou dnes vzorem pro celou mladou generaci. Každá zosobňuje svěží, energickou a radostnou hrdinku, která se nebojí výzvy, a proto je ideálním ztělesněním dívky Pink Sapphire. Právě taková dívka, která se nebojí prolomit hranice a uspět, aniž by si připouštěla komentáře okolí, že je na to, do čeho se pouští, ještě moc mladá, totiž dokonale vystihuje motto Just Dare - ukaž, co v tobě je!

Tři tváře kampaně Bulgari Omnia Pink Sapphire: Margaret Zhang, Madison Beer a Amanda Steele
Tři tváře kampaně Bulgari Omnia Pink Sapphire: Margaret Zhang, Madison Beer a Amanda Steele


Tak se nechte inspirovat Omnia Pink Sapphire a splňte si i vy svoje možná zatím tajné sny!

#JUSTDAREBULGARI


Bulgari Omnia Pink Sapphire, EdT 25 ml 1 439 Kč
Bulgari Omnia Pink Sapphire, EdT 40ml 1 989 Kč
Bulgari Omnia Pink Sapphire, EdT 65ml 2 419 Kč
Bulgari Omnia Pink Sapphire, Body Lotion 100ml 919 Kč
Bulgari Omnia Pink Sapphire, Bath&Show. gel 100ml 739 Kč

K dostání ve vybraných sítích parfumerií.
 
Tagy: Bulgari | FAnn parfumerie

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Flakon jako drahokam
Vůně třpytivých paprsků
Terapie pro vaše rty
Svěží citrusový vánek
Vůně Francie u vás doma
Hlemýždí zázrak

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.