Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Nová řada 02 Couture přináší řešení pro zákaznice, které si chtějí uchovat nesmrtelnou krásu a zdravou, bohatě hydratovanou a okysličenou pleť.

Název řady vychází ze spojení "Haute Couture", které řadí produkty mezi top sortiment vhodný pro ty nejnáročnější klientky, "02" poukazuje na kyslík, který je v produktech bohatě zastoupen. Výsledný efekt na pleti lze přirovnat ke kyslíkové terapii, která bývá prováděna odborníky v nejluxusnějších spa resortech po celém světě.

Účinné látky, které najdete ve všech produktech linie 02 Couture
  • T.E.N.TM termální voda - termální pramenitá voda získávaná z hloubky 1 100 m pod hladinou moře je extrémně bohatá na minerály jako sodík, draslík, med a germanium a hloubkově hydratuje pleť.
  • Marine Oxygen PlasmaTM - podporuje aktivní mikrocirkulaci kyslíku hluboko v pleti.
  • Kyslík - dostatek kyslíku pomáhá buňkám v metabolické aktivitě, která má za následek revitalizaci pokožky.
  • Spirulina - řasa bohatá na minerály dodává pleti potřebnou vláhu, kyslík a základní živiny.
  • Plankton - hloubkově detoxikuje a hydratuje pokožku.

Cremorlab * O2 Couture, foto kredit: FAnn parfumerie
Cremorlab * O2 Couture, foto kredit: FAnn parfumerie


O2 Couture Marine Algae Cleanser - čisticí pěnový gel
Čisticí gel se po kontaktu s pokožkou přeměňuje na pěnu, která odstraňuje veškeré nečistoty, kožní maz i zbytky make-upu. Stejně jako všechny produkty z řady O2 Couture pleť okysličuje, navíc obsahuje speciální patentované kapsule Marine Algae CapsuleTM, které obsahují výtažky z 33 mořských rostlin (např. zlatá, modrá a zelená řasa). Díky kyslíku a termální vodě zůstává pleť hydratovaná a projasněná už po této první čisticí fázi.

O2 Couture Oxygenic Peeling Mask - kyslíková peelingová maska
Kyslíková peelingová maska s přírodními výtažky k odstranění svrchní odumřelé pokožky a dokonalé detoxikaci pleti. Jemný gel po kontaktu s pokožkou nabobtná v pěnu, plnou miniaturních kyslíkových bublinek, které dokonale splynou s tváří a každým záhybem.

O2 Couture Hydra Balancing Toner - hydratační vyrovnávací tonikum
Hydratační a vyrovnávací pleťové tonikum v luxusní skleněné dóze. Díky výtažku z čepelatky zklidňuje citlivou pokožku a mírná kyselost napomáhá v boji proti vysušení a udržuje vyvážené pH pleti.

O2 Couture Marine Algae Cleanser, O2 Couture Oxygenic Peeling Mask a O2 Couture Hydra Balancing Toner, foto kredit: FAnn parfumerie
O2 Couture Marine Algae Cleanser, O2 Couture Oxygenic Peeling Mask a O2 Couture Hydra Balancing Toner, foto kredit: FAnn parfumerie


O2 Couture Hydra Bounce Ampoule set - vysoce hydratační ampule
Lehká esence v luxusní skleněné ampuli s kapátkem prostupuje do nejhlubších vrstev pokožky, a díky vysoké koncentraci účinných látek pleť naplňuje vláhou, hydratuje a revitalizuje.

O2 Couture Hydra Intense Cream set - intenzivní hydratační krém
Intenzivní krém s klinicky prokázaným 24 hodinovým hloubkově hydratačním účinkem. Krém je obohacený o unikátní lipidy podobné těm lidským, které jsou zapouzdřené pomocí speciální technologie Hydro Crystal Technology v mikro krystaly prostupující do hlubokých vrstev pokožky, kde zvyšují hydrataci. Termální pramenitá voda bohatá na minerály spolu s aktivním kyslíkem podporují mikrocirkulaci v pleti a zanechávají na ní efekt podobný lázeňské kyslíkové terapii. Výtažky z mořských řas podporují ochrannou kožní bariéru a uzamykání vláhy v pleti.

O2 Couture Hydra Bounce Ampoule set a O2 Couture Hydra Intense Cream set, foto kredit: FAnn parfumerie
O2 Couture Hydra Bounce Ampoule set a O2 Couture Hydra Intense Cream set, foto kredit: FAnn parfumerieK dostání exkluzivně ve FAnn parfumeriích a na www.fann.cz.

Cremorlab * O2 Couture, foto kredit: FAnn parfumerie
Cremorlab * O2 Couture, foto kredit: FAnn parfumerie
 
Tagy: FAnn parfumerie

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Flakon jako drahokam
Vůně třpytivých paprsků

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.