Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Nová řada 02 Couture přináší řešení pro zákaznice, které si chtějí uchovat nesmrtelnou krásu a zdravou, bohatě hydratovanou a okysličenou pleť.

Název řady vychází ze spojení "Haute Couture", které řadí produkty mezi top sortiment vhodný pro ty nejnáročnější klientky, "02" poukazuje na kyslík, který je v produktech bohatě zastoupen. Výsledný efekt na pleti lze přirovnat ke kyslíkové terapii, která bývá prováděna odborníky v nejluxusnějších spa resortech po celém světě.

Účinné látky, které najdete ve všech produktech linie 02 Couture
  • T.E.N.TM termální voda - termální pramenitá voda získávaná z hloubky 1 100 m pod hladinou moře je extrémně bohatá na minerály jako sodík, draslík, med a germanium a hloubkově hydratuje pleť.
  • Marine Oxygen PlasmaTM - podporuje aktivní mikrocirkulaci kyslíku hluboko v pleti.
  • Kyslík - dostatek kyslíku pomáhá buňkám v metabolické aktivitě, která má za následek revitalizaci pokožky.
  • Spirulina - řasa bohatá na minerály dodává pleti potřebnou vláhu, kyslík a základní živiny.
  • Plankton - hloubkově detoxikuje a hydratuje pokožku.

Cremorlab * O2 Couture, foto kredit: FAnn parfumerie
Cremorlab * O2 Couture, foto kredit: FAnn parfumerie


O2 Couture Marine Algae Cleanser - čisticí pěnový gel
Čisticí gel se po kontaktu s pokožkou přeměňuje na pěnu, která odstraňuje veškeré nečistoty, kožní maz i zbytky make-upu. Stejně jako všechny produkty z řady O2 Couture pleť okysličuje, navíc obsahuje speciální patentované kapsule Marine Algae CapsuleTM, které obsahují výtažky z 33 mořských rostlin (např. zlatá, modrá a zelená řasa). Díky kyslíku a termální vodě zůstává pleť hydratovaná a projasněná už po této první čisticí fázi.

O2 Couture Oxygenic Peeling Mask - kyslíková peelingová maska
Kyslíková peelingová maska s přírodními výtažky k odstranění svrchní odumřelé pokožky a dokonalé detoxikaci pleti. Jemný gel po kontaktu s pokožkou nabobtná v pěnu, plnou miniaturních kyslíkových bublinek, které dokonale splynou s tváří a každým záhybem.

O2 Couture Hydra Balancing Toner - hydratační vyrovnávací tonikum
Hydratační a vyrovnávací pleťové tonikum v luxusní skleněné dóze. Díky výtažku z čepelatky zklidňuje citlivou pokožku a mírná kyselost napomáhá v boji proti vysušení a udržuje vyvážené pH pleti.

O2 Couture Marine Algae Cleanser, O2 Couture Oxygenic Peeling Mask a O2 Couture Hydra Balancing Toner, foto kredit: FAnn parfumerie
O2 Couture Marine Algae Cleanser, O2 Couture Oxygenic Peeling Mask a O2 Couture Hydra Balancing Toner, foto kredit: FAnn parfumerie


O2 Couture Hydra Bounce Ampoule set - vysoce hydratační ampule
Lehká esence v luxusní skleněné ampuli s kapátkem prostupuje do nejhlubších vrstev pokožky, a díky vysoké koncentraci účinných látek pleť naplňuje vláhou, hydratuje a revitalizuje.

O2 Couture Hydra Intense Cream set - intenzivní hydratační krém
Intenzivní krém s klinicky prokázaným 24 hodinovým hloubkově hydratačním účinkem. Krém je obohacený o unikátní lipidy podobné těm lidským, které jsou zapouzdřené pomocí speciální technologie Hydro Crystal Technology v mikro krystaly prostupující do hlubokých vrstev pokožky, kde zvyšují hydrataci. Termální pramenitá voda bohatá na minerály spolu s aktivním kyslíkem podporují mikrocirkulaci v pleti a zanechávají na ní efekt podobný lázeňské kyslíkové terapii. Výtažky z mořských řas podporují ochrannou kožní bariéru a uzamykání vláhy v pleti.

O2 Couture Hydra Bounce Ampoule set a O2 Couture Hydra Intense Cream set, foto kredit: FAnn parfumerie
O2 Couture Hydra Bounce Ampoule set a O2 Couture Hydra Intense Cream set, foto kredit: FAnn parfumerieK dostání exkluzivně ve FAnn parfumeriích a na www.fann.cz.

Cremorlab * O2 Couture, foto kredit: FAnn parfumerie
Cremorlab * O2 Couture, foto kredit: FAnn parfumerie
 
Tagy: FAnn parfumerie

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
Buď Signorina Ribelle
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.