V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.Jako malované. Přesně tak vypadají nádherné obaly nové dekorativní kosmetiky bagsy, která je k dostání v síti parfumerií Marionnaud. Když si bagsy vyzkoušíme, zjistíme, že má také krásné, stálé barvy, příjemné konzistence, jemné vůně a báječně se s ní pracuje.

Kdo půjde ještě dál, ocení fakt, že je to značka veganská a pyšní se certifikací Cruelty Free, která zcela odmítá testování na zvířatech. S novou řadou bagsy, která zahrnuje dekorativní kosmetiku na rty, oči, tváře, včetně krásných doplňků, nás může hřát i dobrý pocit z této přidané hodnoty.

Obaly, které vypadají jako plátno malíře. I tak může vypadat dekorativní kosmetika. Bagsy taková je. Hravá, kreativní a kvalitní. Můžeme se z ní radovat my samy, ale skvěle poslouží také jako dárek. Rtěnky, balzámy na rty, oční stíny, tvářenky, bronzery - to všechny v praktické formě se snadnou aplikací, abychom naším zkrášlováním netrávily čas navíc.

Pestrobarevná bagsy i pro veganky, Marionnaud
Pestrobarevná bagsy i pro veganky, Marionnaud


bagsy Lip Cocoon
Krásné hebké rty jsou povinností každé ženy. O ty naše se nyní mohou postarat tyto dva hydratační balzámy, které o rty perfektně pečují. Obsahují slunečnicový olej, bambucké máslo a ricinový olej, které rty doslova hýčkají. Na výběr jsou dvě varianty, bezbarvý Lemon Lustre a jemně tónovaný Raspberry, který dodá rtům lehounký červený nádech.

bagsy Wow Lips
Šikovná rtěnka v tužce ve čtyřech odstínech se hodí do každé kabelky. Snadno si během dne upravíte make up podle potřeby. Krásné syté barvy dlouho drží na rtech a hydratační složky zajistí svůdné rty po celý den. Na výběr jsou čtyři odstíny: rudá Killer Heels, nude odstín Happy Days, tmavší odstín Ready to Wear a svěží do oranžova odstín Cocktail Hour.

bagsy Lip Velvet
Překrásná tekutá matná rtěnka, která na rozdíl od řady matných rtěnek rty nevysušuje, ale hydratuje. Rty jsou po aplikaci dokonale nalíčené, a příjemně hebké, nelepí, ani se nestahují.
Na výběr jsou čtyři barevné odstíny: romantická růžová No Frills, sytější růžová Spilling Plates, rudá Rush Hour a svěží Living the Dream.

bagsy Lip Cocoon, Lip Velvet a Wow Lips, Marionnaud
bagsy Lip Cocoon, Lip Velvet a Wow Lips, Marionnaud


bagsy Beautiful Eyes
Oční stíny v tužce lze použít k vyčarování make-upu pro každou příležitost. Se čtyřmi odstíny se dají vykouzlit kouřové stíny vhodné pro večerní události, ale i třeba jen něžný look pro každodenní nošení. Tužky můžeme využít také jako oční linky, barvy perfektně drží a skvěle se s nimi pracuje. Součástí balení je i ořezávátko. Na výběr jsou odstíny: jemná perleťová Pearly Bird, třpytivá do hněda Caffeine Fix, tmavší odstín The Big Smoke a modrá Take The Plunge.

bagsy Beautiful Eyes, Marionnaud
bagsy Beautiful Eyes, Marionnaud


bagsy Preety Cheeks
Dvě hravé tvářenky ve speciálním obalu doladí výsledný make-up k naprosté dokonalosti. S tvářenkami se výborně pracuje, jsou krémové, ale zároveň matné, navíc jsou opatřeny příjemnou vůní. Na výběr jsou dvě varianty - do korálova laděná barva Velvet Coral a růžová Velvet Rose.

bagsy Pretty Cheeks, Marionnaud
bagsy Pretty Cheeks, MarionnaudBagsy je k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.
 
Tagy: Marionnaud

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Flakon jako drahokam
Vůně třpytivých paprsků
Terapie pro vaše rty
Svěží citrusový vánek
Vůně Francie u vás doma
Hlemýždí zázrak
Vůně, která je tak skutečná
Nová kapitola značky Blauer
Festival péče a líčení
Římská kompozice Laury Biagiotti
Pomocníci při i po slunění
Jako něžné pohlazení
Pestrobarevná bagsy i pro veganky
Vitalita přírody a vzácné minerály

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.