Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Nové kolekce české klenotnické značky ALOve představují originální šperky plné energie a lásky, po kterých touží nejedna žena. Limitovaná kolekce Origami přitáhne pozornost každého, kdo šperk spatří. Jemný klíček má moc odhalovat nepoznané a drahé kameny v sobě skrývají speciální energii.

Příběh bez konce
Odhalte svou rebelskou duši a probuďte kreativní stránku vaší osobnosti. Nebojte se spojovat a vrstvit šperky různých motivů a barev. Právě pro ženy, které se chtějí odlišit od ostatních, jsme vytvořili originální kolekci Příběh bez konce. Náhrdelníky, prstýnky a náušnice z bílého, žlutého nebo růžového zlata s motivy motýlka, srdíčka, mašličky, křížku, kolečka a slzy posázené brilianty dokonale splynou s vaším stylem - ať už jste rebelka nebo zarytá romantička. Nemůžete si vybrat, který šperk se k vám hodí? Nevadí! Odvažte se a kombinujte. Méně není vždy více.

Česká klenotnická značka ALOve představuje nové kolekce pro jaro a léto 2018
Česká klenotnická značka ALOve představuje nové kolekce pro jaro a léto 2018


Zvířátka
Skládali jste jako malí z papíru zvířátka, kytičky nebo třeba lodičky? Určitě ano, to totiž dělalo snad každé malé dítě. Právě proto se tato jedinečná skládací technika pocházející z japonského kreativního řemesla stala inspirací pro novou kolekci Origami Limited Edition. Ručně vyráběné šperky ALOve z bílého, žlutého nebo růžového zlata se stanou vaším oblíbeným doplňkem a přitáhnou pozornost každého, kdo výjimečný šperk spatří. Kolekce se skládá z několika motivů, jako je pes, lama, medvěd a liška a každý z těchto přívěsků se vyrábí v lesklé nebo matné verzi. Každé zvíře má své vlastnosti a symbolický význam. Objevte to své, které je spjaté s vaší duší a noste ho s hrdostí.

Česká klenotnická značka ALOve představuje nové kolekce pro jaro a léto 2018
Česká klenotnická značka ALOve představuje nové kolekce pro jaro a léto 2018


Klíčky
Šperky s klíčem jsou odjakživa populárním dárkem pro všechny věkové kategorie a příležitosti. Tento symbol s sebou nese určitý druh magie. Věří se, že má moc odhalovat nepoznané. Je to také symbol štěstí, který svého nositele chrání, podporuje jeho intelekt, otevírá bránu novému poznání a přitahuje veškeré bohatství. Náhrdelníky ALOve ze žlutého zlata s přívěskem klíče posetým brilianty nebo barevnými drahými kameny v sobě navíc skrývají láskyplné poselství, kterým své milované osobě můžete říci: "Dávám ti klíč ke svému srdci." Ukažte jí, že ona je ta vaše vyvolená.

Česká klenotnická značka ALOve představuje nové kolekce pro jaro a léto 2018
Česká klenotnická značka ALOve představuje nové kolekce pro jaro a léto 2018


Jarní barevná inspirace
Už od nepaměti lidé věřili v sílu drahých kamenů, které v sobě skrývají speciální energii. Víte, že ke každému měsíci patří unikátní barevný drahý kámen? Noste svůj kámen narození a buďte v harmonii s vesmírem a sebou samými. Náušnice, prsteny a náhrdelníky z bílého, žlutého nebo růžového zlata s barevným drahým kamenem, jako je safír, citrín, rubín, smaragd, topaz, ametyst a olivín, podtrženým leskem briliantu, jsou nejen dokonalým módním doplňkem, ale i skvělou investicí.

Česká klenotnická značka ALOve představuje nové kolekce pro jaro a léto 2018
Česká klenotnická značka ALOve představuje nové kolekce pro jaro a léto 2018


Perly
Perly jsou na vzestupu a největším trendem roku 2018. Jste na jejich kouzlo připraveni? Pokud ne, naše jedinečná kolekce vás přesvědčí o opaku. Perlové a perleťové šperky ALOve jsou nadčasové, luxusní a elegantní klenoty, které by neměly chybět ve šperkovnici žádné milovnice módních doplňků. Kolekce obsahuje náhrdelníky, prsteny, náušnice a náramky z bílého, žlutého nebo růžového zlata, kterému dominují vzácné mořské, sladkovodní perly či perleť.

Česká klenotnická značka ALOve představuje nové kolekce pro jaro a léto 2018
Česká klenotnická značka ALOve představuje nové kolekce pro jaro a léto 2018ALOve je česká klenotnická značka, která vznikla koncem roku 2015 jako odpověď na rostoucí zájem českých i slovenských zákazníků o kvalitní a cenově dostupné šperky s diamanty, drahými kameny či perlami v cenové kategorii převážně do 15 000 korun. Výběr a koupě diamantového šperku je výjimečnou příležitostí i jedinečným zážitkem. Ve všech buticích ALOve, které najdete v Česku (Praha: Centrum Černý most, Centrum Chodov, OC Nový Smíchov, NG Myslbek; Hradec Králové: Aupark), ale i na Slovensku (Bratislava: Aupark, Eurovea), se v příjemném prostředí setkáte s profesionální a odbornou péčí. www.alove.cz
 
Tagy: ALOve

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.