Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
 
 
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.
Nová lyžařská kolekce značky SPORTALM z rakouského Kitzbühelu.Nové kolekce české klenotnické značky ALOve představují originální šperky plné energie a lásky, po kterých touží nejedna žena. Limitovaná kolekce Origami přitáhne pozornost každého, kdo šperk spatří. Jemný klíček má moc odhalovat nepoznané a drahé kameny v sobě skrývají speciální energii.

Příběh bez konce
Odhalte svou rebelskou duši a probuďte kreativní stránku vaší osobnosti. Nebojte se spojovat a vrstvit šperky různých motivů a barev. Právě pro ženy, které se chtějí odlišit od ostatních, jsme vytvořili originální kolekci Příběh bez konce. Náhrdelníky, prstýnky a náušnice z bílého, žlutého nebo růžového zlata s motivy motýlka, srdíčka, mašličky, křížku, kolečka a slzy posázené brilianty dokonale splynou s vaším stylem - ať už jste rebelka nebo zarytá romantička. Nemůžete si vybrat, který šperk se k vám hodí? Nevadí! Odvažte se a kombinujte. Méně není vždy více.

Česká klenotnická značka ALOve představuje nové kolekce pro jaro a léto 2018
Česká klenotnická značka ALOve představuje nové kolekce pro jaro a léto 2018


Zvířátka
Skládali jste jako malí z papíru zvířátka, kytičky nebo třeba lodičky? Určitě ano, to totiž dělalo snad každé malé dítě. Právě proto se tato jedinečná skládací technika pocházející z japonského kreativního řemesla stala inspirací pro novou kolekci Origami Limited Edition. Ručně vyráběné šperky ALOve z bílého, žlutého nebo růžového zlata se stanou vaším oblíbeným doplňkem a přitáhnou pozornost každého, kdo výjimečný šperk spatří. Kolekce se skládá z několika motivů, jako je pes, lama, medvěd a liška a každý z těchto přívěsků se vyrábí v lesklé nebo matné verzi. Každé zvíře má své vlastnosti a symbolický význam. Objevte to své, které je spjaté s vaší duší a noste ho s hrdostí.

Česká klenotnická značka ALOve představuje nové kolekce pro jaro a léto 2018
Česká klenotnická značka ALOve představuje nové kolekce pro jaro a léto 2018


Klíčky
Šperky s klíčem jsou odjakživa populárním dárkem pro všechny věkové kategorie a příležitosti. Tento symbol s sebou nese určitý druh magie. Věří se, že má moc odhalovat nepoznané. Je to také symbol štěstí, který svého nositele chrání, podporuje jeho intelekt, otevírá bránu novému poznání a přitahuje veškeré bohatství. Náhrdelníky ALOve ze žlutého zlata s přívěskem klíče posetým brilianty nebo barevnými drahými kameny v sobě navíc skrývají láskyplné poselství, kterým své milované osobě můžete říci: "Dávám ti klíč ke svému srdci." Ukažte jí, že ona je ta vaše vyvolená.

Česká klenotnická značka ALOve představuje nové kolekce pro jaro a léto 2018
Česká klenotnická značka ALOve představuje nové kolekce pro jaro a léto 2018


Jarní barevná inspirace
Už od nepaměti lidé věřili v sílu drahých kamenů, které v sobě skrývají speciální energii. Víte, že ke každému měsíci patří unikátní barevný drahý kámen? Noste svůj kámen narození a buďte v harmonii s vesmírem a sebou samými. Náušnice, prsteny a náhrdelníky z bílého, žlutého nebo růžového zlata s barevným drahým kamenem, jako je safír, citrín, rubín, smaragd, topaz, ametyst a olivín, podtrženým leskem briliantu, jsou nejen dokonalým módním doplňkem, ale i skvělou investicí.

Česká klenotnická značka ALOve představuje nové kolekce pro jaro a léto 2018
Česká klenotnická značka ALOve představuje nové kolekce pro jaro a léto 2018


Perly
Perly jsou na vzestupu a největším trendem roku 2018. Jste na jejich kouzlo připraveni? Pokud ne, naše jedinečná kolekce vás přesvědčí o opaku. Perlové a perleťové šperky ALOve jsou nadčasové, luxusní a elegantní klenoty, které by neměly chybět ve šperkovnici žádné milovnice módních doplňků. Kolekce obsahuje náhrdelníky, prsteny, náušnice a náramky z bílého, žlutého nebo růžového zlata, kterému dominují vzácné mořské, sladkovodní perly či perleť.

Česká klenotnická značka ALOve představuje nové kolekce pro jaro a léto 2018
Česká klenotnická značka ALOve představuje nové kolekce pro jaro a léto 2018ALOve je česká klenotnická značka, která vznikla koncem roku 2015 jako odpověď na rostoucí zájem českých i slovenských zákazníků o kvalitní a cenově dostupné šperky s diamanty, drahými kameny či perlami v cenové kategorii převážně do 15 000 korun. Výběr a koupě diamantového šperku je výjimečnou příležitostí i jedinečným zážitkem. Ve všech buticích ALOve, které najdete v Česku (Praha: Centrum Černý most, Centrum Chodov, OC Nový Smíchov, NG Myslbek; Hradec Králové: Aupark), ale i na Slovensku (Bratislava: Aupark, Eurovea), se v příjemném prostředí setkáte s profesionální a odbornou péčí. www.alove.cz
 
Tagy: ALOve

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour
Zářivé vodopády
Barvy duhy
Ikony nikdy nevyjdou z módy
Kaa-wa v květu
Futureclassic pro dnešek, zítřek, navždy
Odemykání nových možností
Dávka modré energie
Jemné a plné lásky
Pocta skutečným hrdinkám
Šperky, které promlouvají
Dokonalost nikdy nevyjde z módy
Barvy zahrady Majorelle
Diamantové poselství lásky
Slova od srdce

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.