Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Betsey Johnson se narodila v roce 1942 v Connecticutu a dětství protančila v uměleckých školách. Její urputná touha stát se profesionální tanečnicí spojená s láskou ke kostýmům položila základ jejímu skutečnému povolání. Se stejným zápalem, jaký investovala do tanců, se zakousla do módního návrhářství.Se svou kariérou začínala v šedesátých letech a to se promítlo i do její tvorby. Inspirovala se hippie stylem - tvořila náladové, psychedelické modely - rozevláté, i s vypasovanou siluetou.
Úspěch se nedostavil hned, několik let musela snášet tvrdou kritiku.
Svůj první butik si otevřela v roce 1969 na na newyorském Uppe East Side. Jmenoval se Betsey Bunki Nini.

V sedmdesátých letech se i jejími kolekcemi přihnal rock?n?roll a nejrůznější etnické styly. Stále více nabýval na síle nejen její talent, ale i touha po nezávislosti a tvůrčí svobodě. Proto v roce 1978 uvedla pod novou značkou Betsey Johnson svoji první kolekci. Dnes existuje více než šedesát pět obchodů po celém světě. V roce 2004 přišla s prvními kolekcemi doplňků - kabelkami, bižuterií a obuví.

Pohled Betsey Johnson na navhrování módy je jasný - má být především zábavná a hravá. Ráda své přehlídky představuje jako zábavné show.

Podobně jako oživí červená rtěnka vaše rty, snaží se Betsey probudit ženy k životu po zimním spánku modely, které mají naplnit jejich sny a fantazie. V jejím provedení má být móda hlavně zábava a tak pojala i celou přehlídku. Modelky působily jako lehce přerostlé děti, nespoutané a divoké. Nápisy na doplňcích a šatech v podobě hesel Právo přednosti v jízdě nebo Řiď mě působily jako podkres celé cyklistické kolekce.

Jeden návrhář nedávno o Betsey Johnson napsal: Kdyby ta žena neexistovala, museli bychom si ji vymyslet abychom si všichni připomněli, že móda může být zábava. Ona je divoké dítě a svou tvorbou nám kreslí své růžové město!
 
 Inspirace světem hudby a rytmu
Pohádkové krystaly
Klasické tvary
Nové odstíny X Jewellery
Výstava zahájena
Blahnikovy Hangisi z křišťálů Preciosa a české krajky
Charitativní gala večeře Manolo Blahnika
Pop-artový kousek
#MySwatch
Sportovní kousky
Rihanna & Manolo
Tělové tóny pro každého
Natural Beauty
Saténová inspirace
ALOve září všemi barvami duhy
Krystaly od Preciosy na botách Manolo Blahnika

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.