V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.adidas uvádí zcela novou vysoce technickou běžeckou obuv adidas SOLARBOOST, jejíž silueta, konstrukce a technologie přináší běžcům bezkonkurenční možnost dosažení ještě lepších výkonů. Design boty adidas SOLARBOOST nabízí jedinečné pohodlí, důmyslné odpružení vracející energii a cílené zpevnění střední části chodidla i paty. Po vzoru inženýrských konceptů NASA má každý díl konstrukce boty adidas SOLARBOOST specifickou technologii a svůj jedinečný funkční účel. adidas SOLARBOOST dodává sebevědomí, motivaci a potřebu lepšího výkonu každému běžci, který tyto jedinečné boty obuje.

adidas SOLARBOOST je objemová běžecká bota pro muže i ženy navržená pro maximální pohodlí a výkon na tvrdém městském povrchu. Průkopnický a inovativní přístup, který je podstatou značky adidas, pracuje se zkušenostmi, potřebami a nároky běžců. Hledá nové limity a kombinuje nejmodernější technologie pro funkční design boty, a to i s ohledem na ekologii.

adidas SOLARBOOST dámské
adidas SOLARBOOST dámské


Proto přichází adidas SOLARBOOST s revoluční technologií Tailored Fibre Placement (TFP), která byla doposud jen technologií leteckého a automobilového průmyslu. adidas přinesl jako první tuto technologii do sportovního odvětví. Tailored Fibre Placement (TFP) využívá data systému speciálního měření Aramis, na jejichž základě pak výsledně přináší na milimetr přesné tkaní různých lehkých a pevných vláken a zamezuje vzniku nadbytku odpadu. adidas SOLARBOOST tak spojuje technologii a ekologii v nekompromisně funkční běžeckou botu.

Solar Propulsion Rail je dalším prvkem, který botu adidas SOLARBOOST posouvá dál. Inovovaná mezipodešev spolupracuje s technologií BOOST pro ještě větší prohloubení stability, pohodlný došlap a následně i technicky čistý odraz s velkou dávkou energie BOOST. Zpevňuje také střední část chodidla a poskytuje stabilitu od špičky po patu. Fitcounter pak fixuje patu a umožňuje volný pohyb "achilovky".

Inspirace ve funkčních konstrukcích a know-how NASA dělá z adidas SOLARBOOST naprosto jedinečné běžecké boty s důmyslnou kombinací technologií a designu pro sebejistý výkon každého běžce.

adidas SOLARBOOST váží díky všem uvedeným technologiím o 15g méně než předchozí model adidas Energy Boost. Tudíž necelých 300 g. SOLARBOOST jsou tak novým zdrojem běžecké energie pro každého, kdo miluje sport, energii Slunce, inspiraci, pohyb a nekompromisní výkon.

adidas SOLARBOOST pánské
adidas SOLARBOOST pánskéadidas SOLARBOOST jsou k dispozici v dámské i pánské verzi za 4 299 Kč na www.adidas.cz nebo v prodejnách a u partnerů adidas.
 
Tagy: adidas

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


Nový design a budoucnost běhu s adidas Ultraboost 19
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
A Decade of Love
Podpora při jakémkoliv tréninku
Podzim v měkkém
Odpočívejte a zůstaňte v teple
Vůně Anglie
Kapitola A Rendez-vous
V suchu a teple od hlavy k patě
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Karl Lagerfeld X Puma
Vůně třpytivých paprsků
Historické detaily a moderní technologie
Letní nezbytnosti

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.