V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.Ambiciózní projekt, který otevírá značce Blauer dveře do voňavého průmyslu - Blauer USA UN1T3D. Unikátní kolekce vůní, která odráží identitu značky, její jedinečný styl s respektem k tradici a kvalitě.

Blauer USA UN1T3D, FAnn parfumerie
Blauer USA UN1T3D, FAnn parfumerie


UN1T3D, není pouze jednoduchý název a hrdé odvolání se k původu značky Blauer, která má své kořeny v USA. UN1T3D je především alfanumerický kód, který pochází z vojenského dědictví značky a vyzdvihuje pozitivní poselství UNION: jednota zamilovaných párů, současných chlapců a dívek, kteří mluví a píší ve zkratkách a kódech. GLOBÁLNÍ jazyk.

UN1T3D jsou určeny všem stylovým ženám a mužům, kteří jsou neustále v kontaktu s novými technologiemi a doplňky moderního, přitažlivého designu: od ultralehkých zrcadlových brýlí až po mobilní telefony a tablety. Preferují minimalistický design, který však musí být vždy propojen s kvalitními materiály s vysokou hodnotou. Vůně v designovém flakonu obnovují a rozšiřují základní rysy značky Blauer: od sofistikovaného a zároveň minimalistického designu až po bohaté komponenty, inovativní materiály a unikátní výrobní techniky. Všechny tyto detaily jsou přímo spojeny se značkou a historií Blauer, stejně jako samotné logo, které připomíná americký policejní znak.

Blauer USA UN1T3D, FAnn parfumerie
Blauer USA UN1T3D, FAnn parfumerie


Blauer USA UN1T3D Woman
rodina vůní: ovocně květinová
hlava: bergamot
srdce: jablko, meloun
základ: kardamon, pačuli, pižmo, ambra, cedrové dřevo

Blauer USA UN1T3D Man
rodina vůní: aromatická fougere
hlava: vodní akordy
srdce: hruška, damašková růže, ylang ylang, gardenia
základ: čisté pižmo, santalové dřevo, ambraEau de Toilette 50 ml, 1399 Kč
Eau de Toilette 100 ml, 1859 Kč

K dostání exkluzivně ve
FAnn parfumeriích.

Blauer USA UN1T3D Woman a Blauer USA UN1T3D Man, FAnn parfumerie
Blauer USA UN1T3D Woman a Blauer USA UN1T3D Man, FAnn parfumerieBlauer - historie značky
Od roku 1936 je Blauer hlavní americký dodavatel a výrobce technických oděvů pro policii, speciální agenty Bílého domu a také pro vybrané složky americké armády mezi které patří US NAVY. Legendární pověst si však získala především díky technickým, kvalitním a certifikovaným materiálům, které svou odolností vydrží i to nejnáročnější testování. Uniformy Blauer jsou v dokonalém souladu se stylem amerických bezpečnostních složek, které dokonale vystihuje svým sloganem "Uncompromising performance" - Odolnost bez kompromisů.

Blauer Fashion
Kombinací módního stylu s technickými materiály a rafinovanými vojenskými prvky vznikla originální módní značka, která vymezuje styl v oblékání mužů i žen po celém světě.

Nejeden ikonický kousek Blauer se objevil také ve filmu, originální outfity oblékli například Tom Cruise ve fimu Top Gun, Angelina Jolie ve filmu Sběratel kostí a také samotná ikona krásy Marilyn Monroe. (Od roku 2001 je vlastníkem a výrobcem značky společnost FGF Industry Spa pod taktovkou Enza Fusca.)
 
Tagy: FAnn parfumerie

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


Flakon jako drahokam
Vůně třpytivých paprsků
Terapie pro vaše rty
Svěží citrusový vánek
Vůně Francie u vás doma
Hlemýždí zázrak
Vůně, která je tak skutečná
Nová kapitola značky Blauer
Festival péče a líčení
Římská kompozice Laury Biagiotti
Pomocníci při i po slunění
Jako něžné pohlazení
Pestrobarevná bagsy i pro veganky
Vitalita přírody a vzácné minerály
Splňte si své tajné sny
NAIF: bodyguard pro miminka

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.