Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Ambiciózní projekt, který otevírá značce Blauer dveře do voňavého průmyslu - Blauer USA UN1T3D. Unikátní kolekce vůní, která odráží identitu značky, její jedinečný styl s respektem k tradici a kvalitě.

Blauer USA UN1T3D, FAnn parfumerie
Blauer USA UN1T3D, FAnn parfumerie


UN1T3D, není pouze jednoduchý název a hrdé odvolání se k původu značky Blauer, která má své kořeny v USA. UN1T3D je především alfanumerický kód, který pochází z vojenského dědictví značky a vyzdvihuje pozitivní poselství UNION: jednota zamilovaných párů, současných chlapců a dívek, kteří mluví a píší ve zkratkách a kódech. GLOBÁLNÍ jazyk.

UN1T3D jsou určeny všem stylovým ženám a mužům, kteří jsou neustále v kontaktu s novými technologiemi a doplňky moderního, přitažlivého designu: od ultralehkých zrcadlových brýlí až po mobilní telefony a tablety. Preferují minimalistický design, který však musí být vždy propojen s kvalitními materiály s vysokou hodnotou. Vůně v designovém flakonu obnovují a rozšiřují základní rysy značky Blauer: od sofistikovaného a zároveň minimalistického designu až po bohaté komponenty, inovativní materiály a unikátní výrobní techniky. Všechny tyto detaily jsou přímo spojeny se značkou a historií Blauer, stejně jako samotné logo, které připomíná americký policejní znak.

Blauer USA UN1T3D, FAnn parfumerie
Blauer USA UN1T3D, FAnn parfumerie


Blauer USA UN1T3D Woman
rodina vůní: ovocně květinová
hlava: bergamot
srdce: jablko, meloun
základ: kardamon, pačuli, pižmo, ambra, cedrové dřevo

Blauer USA UN1T3D Man
rodina vůní: aromatická fougere
hlava: vodní akordy
srdce: hruška, damašková růže, ylang ylang, gardenia
základ: čisté pižmo, santalové dřevo, ambraEau de Toilette 50 ml, 1399 Kč
Eau de Toilette 100 ml, 1859 Kč

K dostání exkluzivně ve
FAnn parfumeriích.

Blauer USA UN1T3D Woman a Blauer USA UN1T3D Man, FAnn parfumerie
Blauer USA UN1T3D Woman a Blauer USA UN1T3D Man, FAnn parfumerieBlauer - historie značky
Od roku 1936 je Blauer hlavní americký dodavatel a výrobce technických oděvů pro policii, speciální agenty Bílého domu a také pro vybrané složky americké armády mezi které patří US NAVY. Legendární pověst si však získala především díky technickým, kvalitním a certifikovaným materiálům, které svou odolností vydrží i to nejnáročnější testování. Uniformy Blauer jsou v dokonalém souladu se stylem amerických bezpečnostních složek, které dokonale vystihuje svým sloganem "Uncompromising performance" - Odolnost bez kompromisů.

Blauer Fashion
Kombinací módního stylu s technickými materiály a rafinovanými vojenskými prvky vznikla originální módní značka, která vymezuje styl v oblékání mužů i žen po celém světě.

Nejeden ikonický kousek Blauer se objevil také ve filmu, originální outfity oblékli například Tom Cruise ve fimu Top Gun, Angelina Jolie ve filmu Sběratel kostí a také samotná ikona krásy Marilyn Monroe. (Od roku 2001 je vlastníkem a výrobcem značky společnost FGF Industry Spa pod taktovkou Enza Fusca.)
 
Tagy: FAnn parfumerie

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Flakon jako drahokam
Vůně třpytivých paprsků
Terapie pro vaše rty
Svěží citrusový vánek

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.