Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Bylinky a směsi koření jsou v kuchyni dokonalými pomocníky. Jídlo totiž dokážou povýšit na gurmánský zážitek, a často mu ještě dodají neodolatelnou vůni. Marks & Spencer nabízí spoustu zajímavých a vynikajících kořenících směsí včetně čerstvých i sušených bylinek.

Okořeňte si léto s Marks & Spencer
Okořeňte si léto s Marks & Spencer


Citrónová tráva
Základ asijské kuchyně se dá skvěle použít k provonění polévek, dochucení salátů nebo do marinád na ryby či maso.

Limetové listy
Jemně citrónová chuť limetových listů si skvěle rozumí s polévkami, omáčkami, masem nebo třeba čajem. V M&S najdete také jejich sušenou variantu.

Estragon
Oblíbená bylinka francouzské gastronomie se báječně hodí k pečeným a grilovaným masům, zeleninovým pokrmům i polévkám. Zajímavou vůni ovšem propůjčuje také letním koktejlům a ovocným dezertům.

Citrónová tráva, Limetové listy a Estragon, Marks & Spencer
Citrónová tráva, Limetové listy a Estragon, Marks & Spencer


Mořská sůl z ostrova Anglesey
Jedinečným způsobem získávaná a tradičně ručně sklízená přírodní sůl z Walesu je perfektní pro závěrečné dochucení pokrmů nebo třeba do oblíbeného koktejlu Bloody Mary.

Uzená paprika
Sušená červená paprika s uzeným nádechem dodá zajímavou chuť všem druhům mas, ale uplatní se i v polévkách, pomazánkách nebo ve španělské rýžové paelle.

Sušené lístky koriandru
Listy koriandru se hodí do všech typů orientálních pokrmů. Jeho jedinečné exotické aroma zpestří chuť polévek, restované zeleniny nebo dušeného masa. V M&S ho naleznete i v čerstvé variantě.

Směs pomerančové kůry a různých druhů koření
Mix oblíbené skořice, zázvoru, muškátového oříšku, nového koření a pomerančové kůry dodá krásnou vůni i báječnou chuť všem sladkým jídlům.

Mořská sůl z ostrova Anglesey, Uzená paprika, Sušené lístky koriandru a Směs pomerančové kůry a různých druhů koření, Marks & Spencer
Mořská sůl z ostrova Anglesey, Uzená paprika, Sušené lístky koriandru a Směs pomerančové kůry a různých druhů koření, Marks & SpencerVšechny tyto ingredience a ještě mnoho dalších nabízí Marks & Spencer ve svých prodejnách s oddělením potravin.

Okořeňte si léto s Marks & Spencer
Okořeňte si léto s Marks & Spencer
 
Tagy: Marks & Spencer

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


V suchu a teple v jakémkoliv počasí
Pandora nám rozkvetla do krásy
Nový design a budoucnost běhu s adidas Ultraboost 19
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
A Decade of Love
Podpora při jakémkoliv tréninku
Podzim v měkkém
Odpočívejte a zůstaňte v teple
Vůně Anglie
Kapitola A Rendez-vous
V suchu a teple od hlavy k patě
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Karl Lagerfeld X Puma
Vůně třpytivých paprsků

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.