V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.Tiffany & Co. s potěšením oznamuje nejnovější přírůstek do své legendární kolekce klíčů - Modern Keys.

Tiffanyho ikonické klíče jsou oslavou nových začátků a významných milníků v životě. Jsou dokonalým symbolem jedinečných událostí, vzácných vzpomínek i důležitých úspěchů, a odemykají nové možnosti.

Všechny Tiffanyho klíče jsou šperkařskými mistry zpracovány do nejmenších detailů a tvoří malá umělecká díla. Jsou nejen dokonalým šperkem, ale ještě dokonalejším dárkem. Klíčky z modré krabičky od Tiffanyho jsou dárky na celý život, které dokáží uzamknout v srdci krásné vzpomínky i odemknout brány nových možností. Kolekce Modern Keys je připomínkou, že život je cesta plná inspirace, která slibuje, že budoucnost je, a vždy bude, zářivá.

Kolekce Modern Keys, Tiffany & Co.
Kolekce Modern Keys, Tiffany & Co.


"Tiffany se proslavilo tím, že vždy představuje designy, které jsou inovativní a udávají trend. Modern Keys jsou novou variantou našich klasických modelů a odrážejí v sobě nezávislost, sílu a sebevědomý styl," říká Reed Krakoff, kreativní ředitel Tiffany & Co.

Nové klíče dodávají kolekci Tiffany Keys moderní nádech, skvěle se kombinují a umožňují vyjádřit osobní styl.

Výrazné, čisté, geometrické designy budou v Praze k dostání v létě, a k dispozici budou v 18kt žlutém, růžovém a bílém zlatě s diamanty nebo v jednoduchém provedení vhodném k personalizaci pomocí vyrývání.

#TiffanyKeys@tiffanyandco

Kolekce Modern Keys, Tiffany & Co.
Kolekce Modern Keys, Tiffany & Co.
 
Tagy: Tiffany & Co.

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour
Zářivé vodopády
Barvy duhy
Ikony nikdy nevyjdou z módy
Kaa-wa v květu

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.