V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.Tiffany & Co. s potěšením oznamuje nejnovější přírůstek do své legendární kolekce klíčů - Modern Keys.

Tiffanyho ikonické klíče jsou oslavou nových začátků a významných milníků v životě. Jsou dokonalým symbolem jedinečných událostí, vzácných vzpomínek i důležitých úspěchů, a odemykají nové možnosti.

Všechny Tiffanyho klíče jsou šperkařskými mistry zpracovány do nejmenších detailů a tvoří malá umělecká díla. Jsou nejen dokonalým šperkem, ale ještě dokonalejším dárkem. Klíčky z modré krabičky od Tiffanyho jsou dárky na celý život, které dokáží uzamknout v srdci krásné vzpomínky i odemknout brány nových možností. Kolekce Modern Keys je připomínkou, že život je cesta plná inspirace, která slibuje, že budoucnost je, a vždy bude, zářivá.

Kolekce Modern Keys, Tiffany & Co.
Kolekce Modern Keys, Tiffany & Co.


"Tiffany se proslavilo tím, že vždy představuje designy, které jsou inovativní a udávají trend. Modern Keys jsou novou variantou našich klasických modelů a odrážejí v sobě nezávislost, sílu a sebevědomý styl," říká Reed Krakoff, kreativní ředitel Tiffany & Co.

Nové klíče dodávají kolekci Tiffany Keys moderní nádech, skvěle se kombinují a umožňují vyjádřit osobní styl.

Výrazné, čisté, geometrické designy budou v Praze k dostání v létě, a k dispozici budou v 18kt žlutém, růžovém a bílém zlatě s diamanty nebo v jednoduchém provedení vhodném k personalizaci pomocí vyrývání.

#TiffanyKeys@tiffanyandco

Kolekce Modern Keys, Tiffany & Co.
Kolekce Modern Keys, Tiffany & Co.
 
Tagy: Tiffany & Co.

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour
Zářivé vodopády
Barvy duhy
Ikony nikdy nevyjdou z módy
Kaa-wa v květu
Futureclassic pro dnešek, zítřek, navždy
Odemykání nových možností
Dávka modré energie
Jemné a plné lásky
Pocta skutečným hrdinkám
Šperky, které promlouvají
Dokonalost nikdy nevyjde z módy
Barvy zahrady Majorelle

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.