Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Osobitost se cení a můžete ji předvést i na svém oblečení. A Levi´s si cení těch, kteří si džíny a džísky upravují po svém. Denim je jako nepomalované plátno a záleží jen na vás, jak jej pojmete. Pokud si netroufáte sami, můžete se stavit v Levi´s Co-Creation Lab na festivale United Islands, kde si budete moci upravit své oblíbené kousky za pomoci různých technik. Prostě WE ARE ALL COLLABORATORS!

Levi´s Co-Creation Lab na festivale United Islands
Levi´s Co-Creation Lab na festivale United Islands


Kromě skvělých a kreativních mistrů krejčích z pražských Levi´s Tailor Shopů, tam bude kouzlit výtvarnice Andrea Žabka Klváčková, nebo fandové na sítotisk ze studia Sítodílna. Bude se přešívat, vyšívat, děrovat a třepit, záplatovat, našívat korálky, stužky nebo třásně, malovat, tisknout... Můžete se stát módním návrhářem a vytvořit si něco jedinečného. Tak se podívejte do skříně, jestli tam nenajdete vhodný levisový kousek, který by stál za nový cool vzhled. Pokud nic nenajdete, nezoufejte a stavte se v některém z pražských Levi´s Storů, například v Palladiu nebo na Václavském náměstí 10.

LEVI´S CO-CREATION LAB - United Islands of Prague
Karlínské náměstí - dětské hřiště (nalevo před kostelem)
22. a 23. 6. 2018, 16 - 21 hodin

Pár tipů na personalizace

Džíska - je nezbytnou součástí šatníku více než 50 let. Můžete si třeba pohrát s jejími proporcemi: zkrátit délku a vytvořit si svůj unikátní střih. Pokud vyrážíte do teplých krajin, ustřihněte rukávy a staňte se rebelem bez příčiny. Na záda můžete aplikovat kontrastní materiál, vyšít či namalovat obrázek nebo svůj statement. Kovbojský styl džísce dodají třásně, rockový kovové cvočky, elegantní zase perličky a kamínky.

Levi´s Co-Creation Lab na festivale United Islands
Levi´s Co-Creation Lab na festivale United Islands


(Staré) džíny - denim stárne do krásy. Čím víc jej nosíte, tím víc vaše oblíbené kousky odrážejí vaši osobnost. Džíny můžete zúžit nebo ustřihnout na kraťasy. Na léto jsou ideální zkrácené délky odhalující kotníky, nebo vyzkoušejte asymetrickou délku - přední část nohavice zkraťte a zadní nechte delší. Spodní okraje můžete roztřepit. Když dole po vnější straně nohavice rozpáráte, máte hned rozevláté zvonáče. Na džíny se hodí záplaty, nášivky a výšivky nebo roztřepení na kolenou a kolem kapes, které jim dodá originální a autentický vzhled.

Levi´s Co-Creation Lab na festivale United Islands
Levi´s Co-Creation Lab na festivale United Islandslevi.com
facebook.com/levis
 
Tagy: Levi´s

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
Už po sedmé Pivo na Náplavce
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Máj je lásky čas a také čas růžových vín
Unikátní projekt PLEŠOUNI
Praha jako první oslaví 20. výročí Matrixu
Pro vaši lásku. Na věky věků
Správná kombinace hudby, vůně i obrazu
Staňte se na pár hodin designérkou a sestavte si vlastníma rukama koženou kabelku
Láska pro všechny, koho máte rádi
Soutěž ukončena: Vyhrajte kotníčkové Phoenix Lace Boot
Oslavy 100 let Medy Mládkové
Na farmářské trhy dorazily Vánoce
Splňme seniorům vánoční přání
Heřmaňák oslavil rok bez obalů

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.