Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Francie je proslulá nejen svými romantickými zákoutími, ale především rozkvetlými loukami a nepřekonatelnými vůněmi. Kousek od města Grasse se zrodila rodinná značka Jeanne en Provence, která ve svých produktech skrývá to nejlepší z místního života - vůně, ty nejkvalitnější ingredience a milý design.

V nedávné době došlo v Jeanne en Provence k zásadním změnám. Pozornost si zasloužily nejen obaly, které jsou nyní rozkvetlejší, barevnější a více moderní, ale především složení všech produktů. V krémech na ruce, tekutých i tuhých mýdlech, tělových mlécích a parfémovaných vodách můžete nalézt minimálně 95 % látek přírodního původu. Jeanne en Provence je značkou ctící krásy francouzské přírody, respektující přírodu a základní lidské hodnoty.

Tekuté mýdlo Verbena, mýdlo Jasmín a tekuté mýdlo Pivoňka, Domdeco
Tekuté mýdlo Verbena, mýdlo Jasmín a tekuté mýdlo Pivoňka, Domdeco

Krém na ruce Levandule, sprchový olej bambucké máslo a med, sprchový olej Růže a krém na ruce Oliva, Domdeco
Krém na ruce Levandule, sprchový olej bambucké máslo a med, sprchový olej Růže a krém na ruce Oliva, Domdeco


Kromě kvalitního složení se produkty pyšní jemnými květinovými vůněmi rozkvetlých pivoněk, divokých růží, poklidné levandule nebo jasmínu, tlumenějšími akcenty zralých oliv či medu a nabíjejícími tóny svěží verbeny. Sprchové gely jsou navíc nově nahrazeny výživnými oleji, díky nimž získá vaše pokožka opravdovou sametovou hebkost. Díky českému e-shopu Domdeco můžete mít kousek Francie doma i vy.

Jeanne en Provence, Domdeco
Jeanne en Provence, Domdeco
 
Tagy: Domdeco

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Flakon jako drahokam
Vůně třpytivých paprsků

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.