Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Francie je proslulá nejen svými romantickými zákoutími, ale především rozkvetlými loukami a nepřekonatelnými vůněmi. Kousek od města Grasse se zrodila rodinná značka Jeanne en Provence, která ve svých produktech skrývá to nejlepší z místního života - vůně, ty nejkvalitnější ingredience a milý design.

V nedávné době došlo v Jeanne en Provence k zásadním změnám. Pozornost si zasloužily nejen obaly, které jsou nyní rozkvetlejší, barevnější a více moderní, ale především složení všech produktů. V krémech na ruce, tekutých i tuhých mýdlech, tělových mlécích a parfémovaných vodách můžete nalézt minimálně 95 % látek přírodního původu. Jeanne en Provence je značkou ctící krásy francouzské přírody, respektující přírodu a základní lidské hodnoty.

Tekuté mýdlo Verbena, mýdlo Jasmín a tekuté mýdlo Pivoňka, Domdeco
Tekuté mýdlo Verbena, mýdlo Jasmín a tekuté mýdlo Pivoňka, Domdeco

Krém na ruce Levandule, sprchový olej bambucké máslo a med, sprchový olej Růže a krém na ruce Oliva, Domdeco
Krém na ruce Levandule, sprchový olej bambucké máslo a med, sprchový olej Růže a krém na ruce Oliva, Domdeco


Kromě kvalitního složení se produkty pyšní jemnými květinovými vůněmi rozkvetlých pivoněk, divokých růží, poklidné levandule nebo jasmínu, tlumenějšími akcenty zralých oliv či medu a nabíjejícími tóny svěží verbeny. Sprchové gely jsou navíc nově nahrazeny výživnými oleji, díky nimž získá vaše pokožka opravdovou sametovou hebkost. Díky českému e-shopu Domdeco můžete mít kousek Francie doma i vy.

Jeanne en Provence, Domdeco
Jeanne en Provence, Domdeco
 
Tagy: Fragonito

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
Buď Signorina Ribelle
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.