Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Česká eco-friendly značka Bohempia do sezóny jaro a léto 2018 vstoupila s novou paletou letních barev a s vylepšenou technologií svých konopných tenisek. Nová generace nese označení 2.0, je kvalitnější a pohodlnější.

Bohempia: kolekce jaro-léto 2018
Bohempia: kolekce jaro-léto 2018


"Při tvorbě nové kolekce jsme se soustředili zejména na uživatelský komfort a delší životnost konopných tenisek," popisuje aktuální kroky ve vývoji značky Bohempia její zakladatel Tomáš Rohal. Spojením jeho dosavadních zkušeností a výrobních příležitostí tak vznikla kolekce dvaceti osmi barevných kombinací zejména s bílou podrážkou, které jsou ideální nejen pro aktuální sezónu. Barevnost se nese v letních tónech od světle modré, námořnické, červené a navy, mátové, přes univerzální tmavě a světle šedou, přírodní, khaki, černou až po nejklasičtější bílou.

"Jde nám především o udržitelnost, a proto jsme se rozhodli jít v sezóně SS18 spíše cestou vylepšení stávajících modelů, které jsou ověřené, v kombinaci se základní bílou podrážkou, která nikdy nevyjde z módy," říká Tomáš Rohal, jenž značku založil v roce 2015 a vloni na boty získal certifikaci PETA.

Bohempia: kolekce jaro-léto 2018
Bohempia: kolekce jaro-léto 2018

Bohempia: kolekce jaro-léto 2018
Bohempia: kolekce jaro-léto 2018


Tenisky z letní řady vlastní novou, anatomicky lépe tvarovanou i pohodlnější vložku a díky použití druhé vrstvy kaučuku navíc se, při výrobě technikou takzvané komorové vulkanizace, jejich podrážka stává ještě spolehlivější. Jednotlivé vrstvy konopného materiálu z Rumunska jsou k sobě volně sešité (nikoliv lepené) a díky tomu je bota mnohem více prodyšná.


Všechny doposud známé unisex styly šněrovacích Holata a Krasen, nazouvacích Vitan a kotníkových Orasa a Milek jsou k dostání v evropských velikostech 36 - 46 na e-shopu www.bohempia.eu nebo na karlínské adrese Sokolovská 76.

Bohempia: kolekce jaro-léto 2018
Bohempia: kolekce jaro-léto 2018
 
Tagy: Bohempia

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


Pro sladké sny a dobrou noc
Léto se nezadržitelně blíží
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Buďte hrdá a sama sebou
Perfektní jarní kousky pro osvěžení šatníku
Gang postaviček z kultovního komiksu Peanuts si hrají u Levi´s
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Jarní modely trochu ikonické, a také ironické
Jak se jednodušše vyjádřit? Řekněte to tričkem
Vroubkovaná textura, která příjemně hřeje
Šikmý šev je zpátky
Do zimy bez kompromisů
Neobyčejné měkké dárky
Elegance pro slavnostní večery
Exkluzivní spolupráce Reserved x VOGUE

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.