Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Česká eco-friendly značka Bohempia do sezóny jaro a léto 2018 vstoupila s novou paletou letních barev a s vylepšenou technologií svých konopných tenisek. Nová generace nese označení 2.0, je kvalitnější a pohodlnější.

Bohempia: kolekce jaro-léto 2018
Bohempia: kolekce jaro-léto 2018


"Při tvorbě nové kolekce jsme se soustředili zejména na uživatelský komfort a delší životnost konopných tenisek," popisuje aktuální kroky ve vývoji značky Bohempia její zakladatel Tomáš Rohal. Spojením jeho dosavadních zkušeností a výrobních příležitostí tak vznikla kolekce dvaceti osmi barevných kombinací zejména s bílou podrážkou, které jsou ideální nejen pro aktuální sezónu. Barevnost se nese v letních tónech od světle modré, námořnické, červené a navy, mátové, přes univerzální tmavě a světle šedou, přírodní, khaki, černou až po nejklasičtější bílou.

"Jde nám především o udržitelnost, a proto jsme se rozhodli jít v sezóně SS18 spíše cestou vylepšení stávajících modelů, které jsou ověřené, v kombinaci se základní bílou podrážkou, která nikdy nevyjde z módy," říká Tomáš Rohal, jenž značku založil v roce 2015 a vloni na boty získal certifikaci PETA.

Bohempia: kolekce jaro-léto 2018
Bohempia: kolekce jaro-léto 2018

Bohempia: kolekce jaro-léto 2018
Bohempia: kolekce jaro-léto 2018


Tenisky z letní řady vlastní novou, anatomicky lépe tvarovanou i pohodlnější vložku a díky použití druhé vrstvy kaučuku navíc se, při výrobě technikou takzvané komorové vulkanizace, jejich podrážka stává ještě spolehlivější. Jednotlivé vrstvy konopného materiálu z Rumunska jsou k sobě volně sešité (nikoliv lepené) a díky tomu je bota mnohem více prodyšná.


Všechny doposud známé unisex styly šněrovacích Holata a Krasen, nazouvacích Vitan a kotníkových Orasa a Milek jsou k dostání v evropských velikostech 36 - 46 na e-shopu www.bohempia.eu nebo na karlínské adrese Sokolovská 76.

Bohempia: kolekce jaro-léto 2018
Bohempia: kolekce jaro-léto 2018
 
Tagy: Bohempia

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


Pro jedinečné chvíle
Projděte se podzimem
Prožijte podzim se stylem
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Nohy pěkně v teplíčku
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Pro sladké sny a dobrou noc
Léto se nezadržitelně blíží
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Buďte hrdá a sama sebou
Perfektní jarní kousky pro osvěžení šatníku
Gang postaviček z kultovního komiksu Peanuts si hrají u Levi´s
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Jarní modely trochu ikonické, a také ironické

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.