V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.Nová kolekce stylové obuvi od rakouské značky Högl prezentuje trendy barvy v odstínu fialové, švestkové, hnědé a šedé. Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.

Kolekce Högl pro podzim a zimu 2018/2019 se zaměřuje především na nové interpretace staré klasiky: lodičky, baleríny, tenisky a kotníkovou obuv se stylovými detaily, jako je šněrování či ozdobné spony. Paleta barev pohybující se od černé, tmavě švestkové až po tmavě šedou doplňují blyštivé křišťály Swarovski, které zdůrazňují luxus a elegantní ženskost.

Dress Classic, Högl: kolekce podzim-zima 2018
Dress Classic, Högl: kolekce podzim-zima 2018

Francoise, Högl: kolekce podzim-zima 2018
Francoise, Högl: kolekce podzim-zima 2018


Zimní obuv, dostupná v semiši i kůži, je vylepšena membránou Gore-Tex, jež poskytuje až 100% nepromokavost. Paprsek světla do zimní temnoty navíc přinesou i světle šedé tóny doplněné čistými a jednoduchými liniemi.

Dress Casual Velour, Högl: kolekce podzim-zima 2018
Dress Casual Velour, Högl: kolekce podzim-zima 2018

Black Level Combat-Boots, Högl: kolekce podzim-zima 2018
Black Level Combat-Boots, Högl: kolekce podzim-zima 2018


Městské zaměření aktuální kolekce klade důraz jak na lodičky se širokými podpatky, tak i pohodlné tenisky a kotníkovou obuv z vysoce kvalitní kůže. Kromě švestkového a šedého tónu si do sytosti užijeme i zemitých odstínů, od espressa až po velbloudí hnědou. Veškerá obuv v barvách a retro-chic stylu vyzývá k experimentování s nejrůznějšími kombinacemi. Vícetónový efekt nových materiálů navíc dodá vašemu looku překvapivý vzhled.

Högl Heart, Högl: kolekce podzim-zima 2018
Högl Heart, Högl: kolekce podzim-zima 2018www.hoegl.com
 
Tagy: Högl

Tagy kolekce: podzim-zima 2018


Do zimy bez kompromisů
Neobyčejné měkké dárky
Elegance pro slavnostní večery
Exkluzivní spolupráce Reserved x VOGUE
Pro výjimečné příležitosti
SPORTALM slaví 65. let
Stylové boty pro všechny příležitosti
Nové a inspirující trendy
Zima na luxusní vlně
Od hlavy až k patě v konopné kolekci
Spodní prádlo pro všechny příležitosti
Spojení Mickeyho a Levi´s
Podzim v měkkém
Odpočívejte a zůstaňte v teple
Zasloužíš si to nejlepší... Vždy
Kapitola A Rendez-vous

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.