Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Nová kolekce stylové obuvi od rakouské značky Högl prezentuje trendy barvy v odstínu fialové, švestkové, hnědé a šedé. Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.

Kolekce Högl pro podzim a zimu 2018/2019 se zaměřuje především na nové interpretace staré klasiky: lodičky, baleríny, tenisky a kotníkovou obuv se stylovými detaily, jako je šněrování či ozdobné spony. Paleta barev pohybující se od černé, tmavě švestkové až po tmavě šedou doplňují blyštivé křišťály Swarovski, které zdůrazňují luxus a elegantní ženskost.

Dress Classic, Högl: kolekce podzim-zima 2018
Dress Classic, Högl: kolekce podzim-zima 2018

Francoise, Högl: kolekce podzim-zima 2018
Francoise, Högl: kolekce podzim-zima 2018


Zimní obuv, dostupná v semiši i kůži, je vylepšena membránou Gore-Tex, jež poskytuje až 100% nepromokavost. Paprsek světla do zimní temnoty navíc přinesou i světle šedé tóny doplněné čistými a jednoduchými liniemi.

Dress Casual Velour, Högl: kolekce podzim-zima 2018
Dress Casual Velour, Högl: kolekce podzim-zima 2018

Black Level Combat-Boots, Högl: kolekce podzim-zima 2018
Black Level Combat-Boots, Högl: kolekce podzim-zima 2018


Městské zaměření aktuální kolekce klade důraz jak na lodičky se širokými podpatky, tak i pohodlné tenisky a kotníkovou obuv z vysoce kvalitní kůže. Kromě švestkového a šedého tónu si do sytosti užijeme i zemitých odstínů, od espressa až po velbloudí hnědou. Veškerá obuv v barvách a retro-chic stylu vyzývá k experimentování s nejrůznějšími kombinacemi. Vícetónový efekt nových materiálů navíc dodá vašemu looku překvapivý vzhled.

Högl Heart, Högl: kolekce podzim-zima 2018
Högl Heart, Högl: kolekce podzim-zima 2018www.hoegl.com
 
Tagy: Högl

Tagy kolekce: podzim-zima 2018


Buďte hrdá a sama sebou
Perfektní jarní kousky pro osvěžení šatníku
Gang postaviček z kultovního komiksu Peanuts si hrají u Levi´s
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Jarní modely trochu ikonické, a také ironické
Jak se jednodušše vyjádřit? Řekněte to tričkem
Vroubkovaná textura, která příjemně hřeje
Šikmý šev je zpátky
Do zimy bez kompromisů
Neobyčejné měkké dárky
Elegance pro slavnostní večery
Exkluzivní spolupráce Reserved x VOGUE
Pro výjimečné příležitosti
SPORTALM slaví 65. let
Stylové boty pro všechny příležitosti
Nové a inspirující trendy

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.