Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.

"Již na začátku sezóny se začalo hodně hovořit o takové té luxusní, stylizované kráse, kterou známe ze stránek časopisů," komentoval umělecký ředitel Louis Vuitton, Marc Jacobs, novou reklamní kampaň této značky pro sezónu jaro/léto 2011, kterou nafotil Steven Meisel, a proces, kterým se realizovala. "Vzniklo z toho něco, co se dá přirovnat osvětlení Eiffelovky, které se rozsvítí každou celou hodinu - je to umělé, ale nádherné, luxusní a krásné, že z toho nechcete spustit oči." Nová kampaň, která vznikla v newyorském studiu, si hraje s atmosférou dekadence módní přehlídky kolekce Louis Vuitton pro sezónu jaro/léto. Hlavními protagonistkami jsou dvě modelky, které se objevily i na přehlídkovém mole Freja Beha Erichsen a Kristen McMenamy, jejíž tělo bylo pro závěrečné defilé pomalováno vzorem zebřích pruhů.  S nimi se v kampani ještě představí modelka Raquel Zimmermann. Zářivé barvy a lesklé či třpytivé efekty látek, uhlazené účesy a výrazný makeup vyvářejí společně s dekoracemi ve stylu sedmdesátých let jedinečnou atmosféru a styl, který dává vyniknout modelkám vyzývavě pózujícím v lurexových, hedvábných a vzorovaných modelech, a nichž zaujme především velkoformátový motiv květu kosatce.
Atmosféra, která rezonuje v cílené umělosti vize Marca Jacobse, který se tentokrát nechal inspirovat Orientem, se zcela liší od stylu předchozí sezóny. Tři "zkažené" grácie s dlouhými střapcovými náušnicemi a vějíři s motivem Monogram, s koženými kabelkami, často s lemováním z hadí kůže, jsou zamýšleným a vítaným protipólem hodných děvčat z konzervativní kampaně Louis Vuitton pro sezónu podzim/zima 2010-11.Pietro Beccari, výkonný viceprezident společnosti Louis Vuitton, k tomu dodává: "Marc Jacobs a Steven Meisel opět vytvořili nezapomenutelnou kampaň. Nové vizuály jsou pozoruhodné zejména tím, jak zachycují lesk, třpyt a krásu módní přehlídky. Vizuální efekt této kampaně bude jen těžko hledat konkurenci mezi ostatními kampaněmi značek." 

O společnosti Louis Vuitton
Společnost Louis Vuitton, přední světový výrobce luxusního zboží, je synonymem umění elegantního cestování již od roku 1854. Od roku 1987 je Louis Vuitton součástí koncernu LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton, největšího výrobce luxusního zboží na světě. Koncern Louis Vuitton Moët Hennessy v současné době řídí Bernard Arnault. Po příchodu Marca Jacobse na pozici uměleckého ředitele v roce 1997 se společnost začala navrhovat i dámskou a pánskou konfekci (ready-to-wear), boty, hodinky a šperky. Návrhy kombinují tradiční řemeslo, smysl pro eleganci a inovaci a výsledkem je ucelený životní styl Louis Vuitton. Společnost Louis Vuitton dnes provozuje síť 459 značkových obchodů na celém světě.

Více informací naleznete na www.louisvuitton.com
 
 
Tagy: Louis Vuitton

Tagy kolekce: jaro-léto 2011


Pro jedinečné chvíle
Projděte se podzimem
Prožijte podzim se stylem
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Nohy pěkně v teplíčku
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Pro sladké sny a dobrou noc
Léto se nezadržitelně blíží
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Buďte hrdá a sama sebou
Perfektní jarní kousky pro osvěžení šatníku
Gang postaviček z kultovního komiksu Peanuts si hrají u Levi´s
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Jarní modely trochu ikonické, a také ironické

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.