Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
 
 
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.
Nová lyžařská kolekce značky SPORTALM z rakouského Kitzbühelu.Utvářejte ho podle své nálady díky novým, oboustranným, přizpůsobitelným a kontrastním šperkům z kolekce Pandora Signature.

Tuto sezonu přepracovala značka Pandora ikonické prvky svého autorského stylu - logo Pandora, srdce a pavé detaily - aby vytvořila novou kolekci úchvatných, všestranných a přizpůsobitelných šperků, s nimiž může každá žena vyjádřit všechny stránky svého tylu.

Zakódovaná slova moderního vyjadřování, elegantní jazyk současného stylu a hravé znaky a symboly se prolínají v jemně zpracovaných náhrdelnících, náušnicích, přívěscích a prstenech, odlitých z trilogie krásných kovů: z chladného stříbra, hřejivého narůžovělého kovu Pandora Rose a zlatého kovu Pandora Shine - 18karátového pozlaceného stříbra.

Pandora Signature
Pandora Signature

Pandora Signature
Pandora Signature


Nechte se inspirovat bohatým výběrem, od drobných peckových náušnic s oddělitelnou ozdobou a elegantních náramků s odnímatelnými koncovkami až po okázalé náhrdelníky s oboustrannými kruhovými přívěsky, a vytvořte si vlastní styl, vzhled a postoj, který je jen a jen váš - ať už to chcete sdělit šeptem nebo nahlas.


#PANDORA Signature

Pandora Signature
Pandora Signature

Pandora Signature
Pandora Signature

 
Tagy: Pandora

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour
Zářivé vodopády
Barvy duhy
Ikony nikdy nevyjdou z módy
Kaa-wa v květu
Futureclassic pro dnešek, zítřek, navždy
Odemykání nových možností
Dávka modré energie
Jemné a plné lásky
Pocta skutečným hrdinkám
Šperky, které promlouvají
Dokonalost nikdy nevyjde z módy
Barvy zahrady Majorelle
Diamantové poselství lásky
Slova od srdce

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.