Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Značka adidas Originals si na letošní léto připravila další lahůdku pro všechny milovníky a milovnice stylových sneakers. A to v podobě nové boty adidas Originals P.O.D.SYSTEM, která kombinuje ikonické historické detaily s moderními technologiemi. Tuto novinku pak doplňuje minimalistická kolekce oblečení adidas Originals KAVAL z jemného froté a bavlny. Jejich společným jmenovatelem je nový náhled na estetiku streetové módy, maximální pohodlí a účelnost. Výsledkem je navíc i osobitý look.

adidas Originals P.O.D.SYSTEM
adidas Originals P.O.D.SYSTEM


Koncept nových adidas Originals P.O.D.SYSTEM již tradičně vychází z kolektivní historie a podstaty značky adidas v kombinaci s novými technologiemi. Čerpá z archivu 90. let, konkrétně legendární technologie běžeckých bot z roku 1995 "Point of Deflection System", která spočívala v jedinečné z dílů důmyslně složené a členěné konstrukci podešve s trojdílným odpružením, jež dokázala tlumit nárazy a poskytovat stabilitu v nejvíce namáhaném místě. adidas Originals toto přetváří do účelně pohodlné streetové tenisky s výrazným funkčním a futuristickým designem podešve, kterou doplňuje o technologii adidas BOOSTTM dynamickým odpružením. Vše v celkově elegantní siluetě.

Podstatou nových adidas Originals P.O.D.SYSTEM je přirozený pohyb a pohodlí při každém kroku v novém streetovém looku a pojetí. Třídimenzionální odpružení podešve tvoří přední díl z vysoce pružné pěny EVA, střední část pak flexibilní stabilizační můstek mezipodešve a patní díl s legendární technologií adidas BOOSTTM. Pohodlí celého chodidla podpoří i minimalisticky pojatý svršek s designovými elementy a barevnými prvky. Celá bota je do každého detailu navržena s důrazem na technologie a novou éru účelného designu pro každodenní nošení.

adidas Originals P.O.D.SYSTEM
adidas Originals P.O.D.SYSTEM

adidas Originals P.O.D.SYSTEM
adidas Originals P.O.D.SYSTEM


Unisexová kolekce oblečení adidas Originals KAVAL je uváděna souběžně s P.O.D.SYSTEM a díky specifickým účelně vytvořeným střihům a prémiovým materiálům přináší jedinečné pohodlí, funkčnost a volnost pohybu. Minimalistický look volně splývajících siluet oblečení je doplněn o výrazné grafické prvky v podobě potisků např. u mikin s kapucí. Kolekce nabízí dámské a pánské trička, "teplákové" kalhoty i mikiny. Spolu s P.O.D.SYSTEM Btvoří originální street look.

Kolekce adidas Originals P.O.D.SYSTEM a KAVAL je nadčasová a určena všem milovníkem streetového stylu s originálním přístupem k módě. Cena tenisek adidas Originals P.O.D.SYSTEM je 3 199 Kč. Kolekce oblečení se pohybuje v závislosti na modelu od 949 Kč. www.adidas.cz

adidas Originals P.O.D.SYSTEM
adidas Originals P.O.D.SYSTEM
 
Tagy: adidas

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


V suchu a teple v jakémkoliv počasí
Pandora nám rozkvetla do krásy
Nový design a budoucnost běhu s adidas Ultraboost 19
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
A Decade of Love
Podpora při jakémkoliv tréninku
Podzim v měkkém
Odpočívejte a zůstaňte v teple
Vůně Anglie
Kapitola A Rendez-vous
V suchu a teple od hlavy k patě
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Karl Lagerfeld X Puma
Vůně třpytivých paprsků

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.