V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.První kolekce šperků od Reeda Krakoffa pro Tiffany dodává klasice nový nádech.

Značka Tiffany & Co. odhaluje první kolekci šperků svého uměleckého ředitele Reeda Krakoffa nazvanou Tiffany Paper Flowers neboli Papírové květy. Kolekci tvoří luxusní diamantové šperky a odráží v sobě dokonalou rovnováhu mezi rafinovanou ženskostí a průmyslovou moderností. Název a design kolekce byly inspirovány představou okvětních lístků vystřižených z papíru a decentně sepnutých dohromady. Květinový motiv navržený a sestavený s platinovým špendlíkem uprostřed je interpretován moderním a grafickým způsobem.

Tiffany Paper Flowers, Tiffany & Co.
Tiffany Paper Flowers, Tiffany & Co.


"Kolekce Paper Flowers odhazuje všechna pravidla spojená s luxusními šperky," uvedl Reed Krakoff. "Luxus by neměl vždy znamenat formálnost, takže jsme použili drahé kameny a nejluxusnější materiály, ale takovým způsobem, že je můžete nosit každý den."

Jádrem této kolekce je naturalismus vnímaný skrz bohatou historii značky Tiffany - sytá barva irisů inspirovala purpur tanzanitu, zatímco žluté diamanty připomínají jasnou záři světlušek. Tato rozsáhlá kolekce dokonale zpracovaná z vysoce leštěné platiny a osazená zářivými diamanty zdůrazňuje také mistrné řemeslo značky Tiffany.

Elle Fanning, Tiffany Paper Flowers, foto: Tiffany & Co.
Elle Fanning, Tiffany Paper Flowers, foto: Tiffany & Co.


Příkladem mimořádné kvality a legendárního designu vysokého šperkařství je luxusní náhrdelník s více než 68 karáty v kombinaci pear-shaped a kulatých diamantů s briliantovým výbrusem. Každý asymetrický okvětní lístek je k tomu dalšímu připojen s nenucenou lehkostí, čímž podtrhuje geniální konstrukci a pozornost věnovanou nejmenším detailům.

Kolekce obsahuje náhrdelníky, náušnice, náramky i prsteny a je již k dostání i v Praze.

#TiffanyPaperFlowers @tiffanyandco

Podívejte se na video k nové kampani, která představuje Tiffany Paper Flowers


O Tiffany
Společnost Tiffany & Co., založená v roce 1837 v New Yorku, je přední světová šperkařská značka a klenot amerického designu. Tiffany je globální ikonická značka s bohatou historií plnou příběhů, která vyrábí a prodává šperky a luxusní doplňky. Společnost provozuje více než tři sta prodejen TIFFANY & CO. ve více než dvaceti zemích.
 
Tagy: Tiffany & Co.

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour
Zářivé vodopády
Barvy duhy
Ikony nikdy nevyjdou z módy
Kaa-wa v květu
Futureclassic pro dnešek, zítřek, navždy
Odemykání nových možností
Dávka modré energie
Jemné a plné lásky
Pocta skutečným hrdinkám
Šperky, které promlouvají
Dokonalost nikdy nevyjde z módy
Barvy zahrady Majorelle

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.