Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.První kolekce šperků od Reeda Krakoffa pro Tiffany dodává klasice nový nádech.

Značka Tiffany & Co. odhaluje první kolekci šperků svého uměleckého ředitele Reeda Krakoffa nazvanou Tiffany Paper Flowers neboli Papírové květy. Kolekci tvoří luxusní diamantové šperky a odráží v sobě dokonalou rovnováhu mezi rafinovanou ženskostí a průmyslovou moderností. Název a design kolekce byly inspirovány představou okvětních lístků vystřižených z papíru a decentně sepnutých dohromady. Květinový motiv navržený a sestavený s platinovým špendlíkem uprostřed je interpretován moderním a grafickým způsobem.

Tiffany Paper Flowers, Tiffany & Co.
Tiffany Paper Flowers, Tiffany & Co.


"Kolekce Paper Flowers odhazuje všechna pravidla spojená s luxusními šperky," uvedl Reed Krakoff. "Luxus by neměl vždy znamenat formálnost, takže jsme použili drahé kameny a nejluxusnější materiály, ale takovým způsobem, že je můžete nosit každý den."

Jádrem této kolekce je naturalismus vnímaný skrz bohatou historii značky Tiffany - sytá barva irisů inspirovala purpur tanzanitu, zatímco žluté diamanty připomínají jasnou záři světlušek. Tato rozsáhlá kolekce dokonale zpracovaná z vysoce leštěné platiny a osazená zářivými diamanty zdůrazňuje také mistrné řemeslo značky Tiffany.

Elle Fanning, Tiffany Paper Flowers, foto: Tiffany & Co.
Elle Fanning, Tiffany Paper Flowers, foto: Tiffany & Co.


Příkladem mimořádné kvality a legendárního designu vysokého šperkařství je luxusní náhrdelník s více než 68 karáty v kombinaci pear-shaped a kulatých diamantů s briliantovým výbrusem. Každý asymetrický okvětní lístek je k tomu dalšímu připojen s nenucenou lehkostí, čímž podtrhuje geniální konstrukci a pozornost věnovanou nejmenším detailům.

Kolekce obsahuje náhrdelníky, náušnice, náramky i prsteny a je již k dostání i v Praze.

#TiffanyPaperFlowers @tiffanyandco

Podívejte se na video k nové kampani, která představuje Tiffany Paper Flowers


O Tiffany
Společnost Tiffany & Co., založená v roce 1837 v New Yorku, je přední světová šperkařská značka a klenot amerického designu. Tiffany je globální ikonická značka s bohatou historií plnou příběhů, která vyrábí a prodává šperky a luxusní doplňky. Společnost provozuje více než tři sta prodejen TIFFANY & CO. ve více než dvaceti zemích.
 
Tagy: Tiffany & Co.

Tagy kolekce: jaro-léto 2018


Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.