V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.Podzimní kolekce navržená londýnským týmem M&S dokazuje, že oblečení do práce rozhodně nemusí být nudné. Perfektní materiály, nadčasové střihy a ženské linie zajistí, že se v tomto oblečení nejen budete cítit dobře, ale budete se ještě více těšit do práce.

Vyzkoušejte jednu ze tří kombinací podle podzimního lookbooku Marks & Spencer.

Když nemáte náladu na upnuté sukně ani šaty, sáhněte po kalhotách. Pokud je navíc zkombinujete se stejně barevným sakem, vykouzlíte stylový kalhotový kostým. Ten s nádechem trendy karamelového odstínu za vás navíc vykoná ještě jednu službu: světlé barvy totiž mají tendenci omlazovat.

Kolekce podzim-zima 2018, Marks & Spencer
Kolekce podzim-zima 2018, Marks & Spencer


Šaty mají spoustu výhod. Dokážou podtrhnout ženskost a nemusíte s nimi po ránu řešit kombinování horní a spodní části. Přes šaty stačí přehodit jednobarevný kabátek, nazout pohodlné mokasíny a vyběhnout do kanceláře. Doplňky v tajemné smaragdové barvě navíc dodají celému vzhledu rafinovanost.

Kolekce podzim-zima 2018, Marks & Spencer
Kolekce podzim-zima 2018, Marks & Spencer


Není nadčasovějšího kousku než pouzdrové sukně. Do kanceláře ji kombinujte s klasickými lodičkami, které po práci klidně můžete vyměnit za tenisky. Černá sukně navíc nikdy nevyjde z módy. Celý outfit osvěžíte nebesky modrým vlněným kabátem.

Kolekce podzim-zima 2018, Marks & Spencer
Kolekce podzim-zima 2018, Marks & Spencer
 
Tagy: Marks & Spencer

Tagy kolekce: podzim-zima 2018


Vroubkovaná textura, která příjemně hřeje
Šikmý šev je zpátky
Do zimy bez kompromisů
Neobyčejné měkké dárky
Elegance pro slavnostní večery
Exkluzivní spolupráce Reserved x VOGUE
Pro výjimečné příležitosti
SPORTALM slaví 65. let
Stylové boty pro všechny příležitosti
Nové a inspirující trendy
Zima na luxusní vlně
Od hlavy až k patě v konopné kolekci
Spodní prádlo pro všechny příležitosti
Spojení Mickeyho a Levi´s
Podzim v měkkém
Odpočívejte a zůstaňte v teple

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.