Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Lidé milují zářivé barvy, které vnáší do jejich života pocit štěstí a radosti. Proto je celá rodina vůní "Éclats" založena nejen na sytých tónech a jiskřivých nótách, ale je doslova oslavou takových momentů, které přinášejí do našich životů paprsky radosti a štěstí. "Éclats"dovedou vždy vykouzlit úsměv na tváři a pocit štěstí v duši.


"Éclats" by Lanvin, LANVIN Paris


Žensky rozmanitá kolekce Lanvin

Éclat d´ Arpège (2002)
Jiskřivé znovuobjevení legendární vůně Arpège (1927) od Karine Dubreuil. Svěží a pocit radosti vyvolávající kombinace broskve s citrónem se během okamžiku mění v nádherně svěží kaskádu zeleného čaje, šeříku a pivoněk. Základ je pak jemným dozvukem s tóny cedru a pižma.

Éclat de Fleurs (2015)
Přirozený šarm zářivé směsi květinových a ovocných tónů je společným dílem parfumérů Anne Flipo a Nicolase Beaulieu. Během okamžiku nás dokáže přenést na prosluněnou rozkvetlou louku. Po úvodu zasvěceném hruškám přichází řada na kytici z jasmínu, růží a frézií, které ve smyslném závěru doplňuje bílé pižmo a santálové dřevo.

LANVIN Éclat de Nuit

Jako zářivě neodolatelná dívka
Slyšíš, jak šeptá: "Něžná je noc..." 
Je tak svá a originální, mladá dívka s bezstarostnou a tuláckou duší spěchá pařížskými ulicemi, přebíhá mezi kolonami aut, aby už byla na vysněné party. Doslova září a radostí a nic ji nesmí zdržet od momentu, kdy začíná zábava. Je jedinečná a netouží po ničem víc, než aby byla šťastná. Právě teď chce naplno cítit lásku a radost.

"Ona je ztělesněná radost a je nám s ní vždycky skvěle," tvrdí všechny její kamarádky.

Náhle se všechno kolem rozsvítí, a přestože je letní podvečer, světla je rázem jako ve dne. Způsobily to paprsky zapadajícího slunce nebo magnetizující jas naší hrdinky?

LANVIN Éclat de Nuit
LANVIN Éclat de Nuit


Vůně třpytivých paprsků
Bylo by vůbec možné přetvořit podvečerní svit do vůně? Parfumér Fabrice Pellegrin hledal odpověď a našel ji v jasmínu. Jeho květy rozvíjející se v nočním čase v sobě mají právě ten potřebný třpyt, který rozzáří i ty nejtemnější stíny: "Mým cílem bylo najít to, co bude působit jako paprsek ve tmě a zároveň to bude smyslné i svěží," prozrazuje o své práci nadaný autor vůní.

Fabrice Pellegrin stvořil orientálně květinovou kompozici s ovocným dotekem. Ústředním motivem v srdci je magické spojení jasmínu a pomerančových květů doplněných černým rybízem, šťavnatým červeným jablkem dodávajícím vůni mladistvou jiskru. Závěr patří pražené mandli, která spolu s vanilkou a santálem tvoří sexy návykový dovětek celé kompozice. Výsledkem je nádherná oslava mládí, krásy a magické chvíle mezi dnem a nocí ozářené paprsky zapadajícího slunce.

hlava: černý rybíz, červené jablko
srdce: jasmín, pomerančové květy
základ: vanilka, pražená mandl, santál

LANVIN Éclat de Nuit
LANVIN Éclat de Nuit


Óda na radost
Půvabně oblý flakón dokonale ilustruje pocit štěstí a radosti ze života. Proč? Zářivě sytý odstín růžové zaujme už na první pohled a jemný třpyt z něj činí dokonalý objekt touhy, který prostě musí být váš. Na počest dcery Jeanne Lanvin Marguerite (sedmikráska) je flakón tvarovaný do podoby okvětních lístků něžného květu.

Uzávěr zdobí jiskřivý bílý kámen, který symbolizuje paprsek zářící ve stínech. Ikonickým doplňkem je i dvojice prstýnků na hrdle, které pro změnu připomínají absolutní štěstí při souznění dvou duší.

Emblematická plastová krabička, která chrání, ale zároveň plně odhaluje vše ve svém nitru, dokonale ladí s intenzivně růžovým odstínem flakónu.

LANVIN Éclat de Nuit
Eau de Parfum Vapo 30 ml, 1 249,- Kč
Eau de Parfum Vapo 50 ml, 1 649,- Kč
Eau de Parfum Vapo 100 ml, 2 249,- Kč

K dostání ve vybraných sítích parfumerií."Éclats" by Lanvin, LANVIN Paris

 
Tagy: FAnn parfumerie

Tagy kolekce: podzim-zima 2018


Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
Buď Signorina Ribelle
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.