V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.Celoroční oslavy jubilea značky započala Victoria Beckham novou kolekcí podzim/zima, která se nese v tradičním stylu plném sofistikovanosti a praktičnosti.

Kolekce pro období podzim/zima 2018 od návrhářky Victoria Beckham je plná jemných střihů a asymetrie. Victoria se v kolekci soustředí na zdůraznění ženských tvarů a zachování elegance. Díky mixování různých materiálů a snadnému vrstvení jednotlivých kousků tvoří dokonalý šatník pro nadcházející chladné období. V kolekci nechybí klasický doplněk ve formě kabelky. Ty se vyrábí výhradně v Itálii s důrazem na špičkovou kvalitu materiálů i zpracování.

Victoria Beckham: kolekce podzim-zima 2018
Victoria Beckham: kolekce podzim-zima 2018


Převládají zde jemné zemité barvy, které nejlépe vyniknou ve spojení s kousky v odvážnějších barvách, jako je výrazná vínová či sytě růžová. Ve vkusném provedení a v neutrálních kombinacích zařadila Victoria Beckham do poslední kolekce i leopardí vzor, hit letošního podzimu. Kolekce podzim/zima 2018 oslavuje ženskou eleganci, luxusní kvalitu a jednoduchost.

Victoria Beckham: kolekce podzim-zima 2018
Victoria Beckham: kolekce podzim-zima 2018

Victoria Beckham: kolekce podzim-zima 2018
Victoria Beckham: kolekce podzim-zima 2018


Slavnosti významného milníku značky vrcholí představením kolekce jaro/léto 2019, které Victoria Beckham přesunula z New Yorku, kde dosud svou tvorbu prezentovala, do Londýna, kde ji letos v září historicky poprvé uvedla během týdne módy. Oslavuje tak nejen svou značku, ale i své britské kořeny.

Victorii Beckham není Praha neznámá
Od podzimu letošního roku vstupuje značka Victoria Beckham a mladší sestra značky Victoria, Victoria Beckham na český trh. Exkluzivně značku nabídne multibrandový butik THE STORE, který se otevře na podzim roku 2018 na adrese Široká 15.


Victoria Beckham: kolekce podzim-zima 2018
Victoria Beckham: kolekce podzim-zima 2018


O značce Victoria Beckham a mladší značce Victoria, Victoria Beckham
Od svého uvedení v roce 2008 se módní značka Victoria Beckham těší velké oblibě, a to jak z řad módních nadšenců, tak i kritiků. Kolekce plné nápadných ženských a precizně padnoucích kousků přesně odpovídají potřebám moderní ženy, která chce sofistikovanou a pohodlnou módu do každé situace. Značka, reflektující osobitý styl návrhářky, nabízí módní klasiku, která je obdivována pro svou schopnost zalichotit každé ženské postavě perfektním střihem a materiály té nejvyšší kvality.
Na trhu je k dostání kromě hlavní značky Victoria Beckham také mladší značka Victoria, Victoria Beckham a řady věnované kolekcím slunečních brýlí a parfémů. Značka Victoria, Victoria Beckham, založená roku 2012 jako doplňující značka hlavní značky s ready-to-wear kolekcí, nabízí řešení pro každou ženu, která touží po eleganci, ale upřednostňuje uvolněný mladistvý styl. Pro kolekce této značky jsou typické vzdušné siluety, ženské potisky a denimové kousky.
Móda Victoria Beckham se v současné době prodává ve 400 obchodech ve více než 50 zemích světa, včetně Londýna, kde se nachází její ateliér. A nově také v multibrandovém butiku "The Store" v Praze.
 
Tagy: The Store | Victoria Beckham

Tagy kolekce: podzim-zima 2018


Oslava potřeby cestovat a objevovat
Víno, husy, zpěv
Svěží, lehké a magické
Podzim ve znamení stylu
Zasloužíš si to nejlepší... Vždy
Force is Female
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
V suchu a teple od hlavy k patě
Jemné střihy a asymetrie
M&S spustil e-shop pro české zákazníky
Flakon jako drahokam
Celoroční nezbytnosti
Hvězda podzimu - stylový trenčkot do nepohody
Karl Lagerfeld X Puma
V detailech kolekce "IKSIKS"

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.