V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.Celoroční oslavy jubilea značky započala Victoria Beckham novou kolekcí podzim/zima, která se nese v tradičním stylu plném sofistikovanosti a praktičnosti.

Kolekce pro období podzim/zima 2018 od návrhářky Victoria Beckham je plná jemných střihů a asymetrie. Victoria se v kolekci soustředí na zdůraznění ženských tvarů a zachování elegance. Díky mixování různých materiálů a snadnému vrstvení jednotlivých kousků tvoří dokonalý šatník pro nadcházející chladné období. V kolekci nechybí klasický doplněk ve formě kabelky. Ty se vyrábí výhradně v Itálii s důrazem na špičkovou kvalitu materiálů i zpracování.

Victoria Beckham: kolekce podzim-zima 2018
Victoria Beckham: kolekce podzim-zima 2018


Převládají zde jemné zemité barvy, které nejlépe vyniknou ve spojení s kousky v odvážnějších barvách, jako je výrazná vínová či sytě růžová. Ve vkusném provedení a v neutrálních kombinacích zařadila Victoria Beckham do poslední kolekce i leopardí vzor, hit letošního podzimu. Kolekce podzim/zima 2018 oslavuje ženskou eleganci, luxusní kvalitu a jednoduchost.

Victoria Beckham: kolekce podzim-zima 2018
Victoria Beckham: kolekce podzim-zima 2018

Victoria Beckham: kolekce podzim-zima 2018
Victoria Beckham: kolekce podzim-zima 2018


Slavnosti významného milníku značky vrcholí představením kolekce jaro/léto 2019, které Victoria Beckham přesunula z New Yorku, kde dosud svou tvorbu prezentovala, do Londýna, kde ji letos v září historicky poprvé uvedla během týdne módy. Oslavuje tak nejen svou značku, ale i své britské kořeny.

Victorii Beckham není Praha neznámá
Od podzimu letošního roku vstupuje značka Victoria Beckham a mladší sestra značky Victoria, Victoria Beckham na český trh. Exkluzivně značku nabídne multibrandový butik THE STORE, který se otevře na podzim roku 2018 na adrese Široká 15.


Victoria Beckham: kolekce podzim-zima 2018
Victoria Beckham: kolekce podzim-zima 2018


O značce Victoria Beckham a mladší značce Victoria, Victoria Beckham
Od svého uvedení v roce 2008 se módní značka Victoria Beckham těší velké oblibě, a to jak z řad módních nadšenců, tak i kritiků. Kolekce plné nápadných ženských a precizně padnoucích kousků přesně odpovídají potřebám moderní ženy, která chce sofistikovanou a pohodlnou módu do každé situace. Značka, reflektující osobitý styl návrhářky, nabízí módní klasiku, která je obdivována pro svou schopnost zalichotit každé ženské postavě perfektním střihem a materiály té nejvyšší kvality.
Na trhu je k dostání kromě hlavní značky Victoria Beckham také mladší značka Victoria, Victoria Beckham a řady věnované kolekcím slunečních brýlí a parfémů. Značka Victoria, Victoria Beckham, založená roku 2012 jako doplňující značka hlavní značky s ready-to-wear kolekcí, nabízí řešení pro každou ženu, která touží po eleganci, ale upřednostňuje uvolněný mladistvý styl. Pro kolekce této značky jsou typické vzdušné siluety, ženské potisky a denimové kousky.
Móda Victoria Beckham se v současné době prodává ve 400 obchodech ve více než 50 zemích světa, včetně Londýna, kde se nachází její ateliér. A nově také v multibrandovém butiku "The Store" v Praze.
 
Tagy: The Store | Victoria Beckham

Tagy kolekce: podzim-zima 2018


Pro výjimečné příležitosti
Radost darovat
Soutěž ukončena: Vyhrajte kotníčkové Phoenix Lace Boot
Oslavy 100 let Medy Mládkové
Na farmářské trhy dorazily Vánoce
SPORTALM slaví 65. let
Splňme seniorům vánoční přání
Stylové boty pro všechny příležitosti
Dokonalý doplněk každého outfitu
A Decade of Love
Heřmaňák oslavil rok bez obalů
Výrazné náušnice
SLOU DAYS ukáže cestu k chytřejším nákupům a smysluplnému šatníku
Tím správným směrem
Zima na luxusní vlně
The Last Supper

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.