Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Intenzivní barvy a odvážné obrazy, zvířecí motivy, cvoky a řetězy na kabelkách, boty se zajímavou konstrukcí a podpatky. To jsou jen některé z vedoucích módních trendů, kterými se inspirovali tvůrci kolekce Kazar ve svých projektech. Značka začíná sezónu podzimním Lookbookem plným inspirací na nadcházející měsíce, do nějž zhotovila fotografie Ina Lekiewicz.

Kazar: kolekce podzim 2018
Kazar: kolekce podzim 2018


Světové trendy v objektivu
V nejbližších měsících se zajisté nebudete nudit. Na molech se během týdnů módy po celém světě opakují velmi expresivní motivy: tištěné vzory inspirované flórou a faunou, kovové ozdoby dodávající charakter, třpytivé materiály, nebo nová interpretace klasických prvků šatníku. Projektanti Kazar v nové sezóně vepsali kolekci mezi nejnovější trendy a obratně je snoubí s formami charakteristickými pro značku. To lze vidět na velmi módní fotografické přehlídce, kterou nafotila Ina Lekiewicz - světově proslulá stylistka, módní redaktorka a tvůrčí ředitelka, která zrealizovala pro Kazar svou první kampaň na polském trhu. Kreativní Lookbook doprovází video představující podzimní inspirace, které vytvořil Lionheart Media, na něž se můžete podívat na kanálu YouTube značky Kazar.

Kazar: kolekce podzim 2018
Kazar: kolekce podzim 2018


"Must have" sezony v dámské kolekci
Podzimní počasí vytváří mnoho možností stylizace. V nové kolekci hraje Kazar silnými barvami: sází na velmi ženskou vínovou, dále žlutou, vedle níž nelze projít lhostejně, a odstíny modré v matné i lesklé verzi. Nezáleží na tom, jak se nosí - ve stylu "colour block" total look, nebo jen jako jednotlivé akcenty - projektanti mysleli na všechny možnosti, když navrhovali boty a doplňky v monochromatických verzích, či míchali barvy v motivech připomínajících puzzle, nebo se snažili vyvolat dojem tvorby Picassa.

Kromě barvy hrají klíčovou roli i materiály. Lakovaná kůže je v této sezóně hlubší, ukrývajíc pod lesklou vrstvou metalizovanou texturu v tmavě modrém nebo vínovém odstínu. Hadovitý vzor v intenzivním odstínu žlutého nebo matného zlata dodá každé stylizaci osobitý charakter. Holografické zlato vytlačené geometrickými motivy na povrchu je dalším silným akcentem, který zajisté upoutá pozornost.

Propozice Kazar, to nejsou jen barvy a textury vysoce kvalitních materiálů. Kabelky, které se nosí na bocích, podpatky připomínající kužely, ozdoby ve stylu piercingu nebo vzory tvořené tkaničkami na klasických modelech bot a kabelek - to je další z velmi silných podzimních trendů viditelných v kolekci. Doplníte-li svůj styl hodinkami, šátky, pásky nebo peněženkami z naší nabídky, uděláte tečku nad "i" v každodenních stylizacích. Kazar splňuje rozmanité potřeby žen, což umožňuje bavit se trendy v každé situaci - bez ohledu na to, zda se jedná o oděv do práce, na elegantní schůzku, nebo na neformální setkání s přáteli.

Kazar: kolekce podzim 2018
Kazar: kolekce podzim 2018


Kolekce je k dispozici v obchodě Kazar v Praze v Centru Chodov anebo v internetovém obchodě www.kazar.com.

Za realizaci přehlídky Kazar Lookbook podzim 2018 odpovídá NEW ORDER WARSAW.
fotograf: Ina Lekiewicz
modelky: Paulina/Neva Models, Kasia/Milk, Jacob Kosel/AS Management
stylistka: Magda Jagnická
make-up Artist: Gosia Sulima
vlasy: Piotr Wasiński
asistent fotografa: Mateusz Skraba / Pin Up
producent: Kasia Kulik, Ola Chmielewska/NEW ORDER WARSAW
 
Tagy: Kazar

Tagy kolekce: podzim-zima 2018


Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Buďte hrdá a sama sebou
Perfektní jarní kousky pro osvěžení šatníku
Gang postaviček z kultovního komiksu Peanuts si hrají u Levi´s
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Jarní modely trochu ikonické, a také ironické
Jak se jednodušše vyjádřit? Řekněte to tričkem
Vroubkovaná textura, která příjemně hřeje
Šikmý šev je zpátky
Do zimy bez kompromisů
Neobyčejné měkké dárky
Elegance pro slavnostní večery
Exkluzivní spolupráce Reserved x VOGUE
Pro výjimečné příležitosti
SPORTALM slaví 65. let

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.