Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Dech beroucí interiéry, zrcadlové sály, salony plné mramoru, zlata, stříbra a drahých kamenů. Okouzlující prostory zámků inspirovaly návrhářské duo DYRBERG/KERN k vytvoření nové kolekce pro nadcházející podzim a zimu. Minulost se spojila se současností a vznikla překrásná kolekce šperků, kterou si každý zamiluje. Je plná kontrastů: Styl viktoriánské princezny se mísí s moderním stylem rockové hvězdy. Podzim a zima 2018 bude třpytivá, okázalá a extravagantní a dodá ženám eleganci a oslňující look.

A jaká je nová kolekce DYRBERG/KERN?

Fialová je nová černá
Institut barev Pantone ji zvolil barvou roku 2018. Je tajemná, mystická a provokativní. Vyzařuje půvab, eleganci a zároveň provokuje. Skvělá v kombinaci s jemnějšími odstíny fialové a samozřejmě se zlatou.

Kolekce podzim-zima 2018, DYRBERG/KERN
Kolekce podzim-zima 2018, DYRBERG/KERN


Rozzářete svůj zimní šatník barevnými šperky DYRBERG/KERN
Pochmurné podzimní dny si zaslouží rozzářit červenou nebo sytě modrou. Také starorůžová nyní nově v kombinaci se stříbrnou, se kterou nepůsobí příliš sladce. Podzimní kolekci dále vládnou odstíny zelené se zlatou, tmavě šedé a nechybí ani stálice mezi barvami, černá. Šperky jsou zdobeny přírodními polodrahokamy, které mají pro řadu z nás zvláštní význam.

Některé mají za úkol chránit, jiné zase dodávat energii, pomoci od stresu nebo různých onemocnění. Fialový ametyst, šedý opál, červený nebo zelený jadeit a černý onyx zdobí šperky této kolekce buď samostatně, nebo v kombinaci s třpytivými krystaly ve stejném barevném tónu. Kombinují odlišné tvary: srdce, klasické kapky či geometrické tvary, a přesto vytvářejí harmonický soulad. Veškeré kameny jsou do šperků ručně vkládány.

Kolekce podzim-zima 2018, DYRBERG/KERN
Kolekce podzim-zima 2018, DYRBERG/KERN


Třpytivá krása krystalů Swarovski vždy potěší
Gitte Dyrberg a Henning Kern se nechali inspirovat krásou blyštivých křišťálových lustrů a ve své kolekci použili mnoho krystalů rozličných barev a tvarů, které vytvářejí kouzelnou hru světel. Kolekci dominují krystaly Swarovski známé brilantním třpytem, jež ve špercích září jako drahokamy.

Čiré, zlaté, fialové, modré, černé krystaly a především pak jejich kombinace vytvářejí kaleidoskopický efekt a ihned upoutají pozornost okolí.

Zapomeňte na éru Carrie Bradshaw - boty na "selfíčku" nezachytíte
Se stále rostoucí oblibou focení tzv. selfies přibývá zalíbení ve výrazných a stylových náušnicích a vlastnictví alespoň několika párů takových šperků se stává módní nutností. Nápadné náušnice futuristických tvarů z ručně kované chirurgické oceli jsou jednoznačné must-have letošní sezóny.

Kolekce podzim-zima 2018, DYRBERG/KERN
Kolekce podzim-zima 2018, DYRBERG/KERN


Vrstvíme a kombinujeme
I v této kolekci pokračuje trend vrstvení náramků a DYRBERG/KERN přichází s novými variacemi dobře kombinovatelných šperků. Pevné náramky s květinovými vzory připomínající starožitné gobelíny a v zimě tolik chybějící slunce a teplo.

Ikonické náramky, které nechybí v žádné z kolekcí, nyní přicházejí v nových trendových barvách, jako právě elegantní fialové a sytě zelené v kombinaci s jemnou zlatou.

Kolekce podzim-zima 2018, DYRBERG/KERN
Kolekce podzim-zima 2018, DYRBERG/KERNMIЯROR SHOP
www.mirrorshop.cz
 
Tagy: Dyrberg/Kern

Tagy kolekce: podzim-zima 2018


Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.