Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Hlavní misí letošní podzimní a zimní kolekce Columbia Sportswear je udržet své zákazníky v suchu a teple od hlavy k patě, poskytnout jim maximální ochranu a pohodlí při všech podzimních outdoorových aktivitách i zimních sportech.

Již tradičně je kolekce nabitá technologiemi, jejichž kvalita a funkčnost je testována v náročných podmínkách hor a větrného pobřeží Pacifiku severozápadního amerického státu Oregon, odkud Columbia pochází. Inovativní voděodolné prodyšné technologie OutDry Extreme a ekologická OutDry Extreme Eco jsou zárukou, že sychravé podzimní počasí nepocítíte. V zimní kolekci se kromě sofistikovaného péřového zateplení TurboDown a TurboDown Wave kombinujícího přírodní peří se syntetickou tepelnou izolací objevuje i nová revoluční technologie Columbia Omni-Heat Thermal Reflective 3D, která násobí tepelný komfort oděvů bez nutnosti přidávat množství izolace a udrží jedince v optimální teplotě 37 oC.

Columbia Sportswear: kolekce podzim-zima 2018
Columbia Sportswear: kolekce podzim-zima 2018


Samozřejmostí jsou propracované funkční a zároveň elegantní střihy, střídmé i výrazné barvy umožňující nakombinovat jednotlivé kusy oblečení do atraktivního outfitu dle vkusu zákazníka. Outdoorovou a lyžařskou kolekci Columbia doplňují i funkční lifestylové městské bundy, svetry i mikiny pro každodenní nošení.

Kolekce obuvi Columbia pro podzim a zimu 2018 nabízí nepromokavé technologie, zateplení, atraktivní design a nízkou váhu boty. Důraz je kladen na neklouzavé podrážky. Vlajkové produkty z kolekce obuvi se pyšní protiskluzovými podrážkami s technologiemi a vzorky legendárního výrobce pneumatik Michelin. Své 80. výročí oslavuje Columbia speciální lifestylovou kolekcí Pacific Northwest Collection, která nabízí vybrané nadčasové legendární modely z historie značky Columbia v moderním streetstylovém pojetí kombinujícím nejnovější technologie s módním retro lookem.

Pacific Northwest Collection k 80. výročí, Columbia Bogaboo 1986 Interchange Jacket, foto kredit: Columbia
Pacific Northwest Collection k 80. výročí, Columbia Bogaboo 1986 Interchange Jacket, foto kredit: Columbia


Dámské boty Columbia Meadows Omni-Heat kombinují sportovní módu s výjimečnou funkcionalitou. S novou technologií Omni-Heat 3D a ženským lookem jsou ideální botou pro každodenní zimní nošení. V nabídce je několik barevných variant.

Columbia Sportswear: kolekce podzim-zima 2018
Columbia Sportswear: kolekce podzim-zima 2018www.columbia.com
 
Tagy kolekce: podzim-zima 2018 | Vánoce 2018


V suchu a teple v jakémkoliv počasí
Pandora nám rozkvetla do krásy
Nový design a budoucnost běhu s adidas Ultraboost 19
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
A Decade of Love
Podpora při jakémkoliv tréninku
Podzim v měkkém
Odpočívejte a zůstaňte v teple
Vůně Anglie
Kapitola A Rendez-vous
V suchu a teple od hlavy k patě
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Karl Lagerfeld X Puma
Vůně třpytivých paprsků

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.