V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.Smyslné finále filmů od talentovaného režiséra Gordon Von Steiner v podobě třetí fáze podzimní kampaně Reserved "I Can Boogie" představuje hlavní hrdinky v intimním prostředí hudebního klubu za doprovodu piána.

Podzimní kampaně Reserved: I Can Boogie
Podzimní kampaně Reserved: I Can Boogie


V poslední části kampaně s názvem "A Rendez-vous" nás polská herečka Joanna Kulig přenese svým zpěvem tematické skladby Boogie v pomalém tempu do ambientního prostředí klubu, jehož hostem není nikdo jiný než francouzská it-girl Jeanne Damas.

Romantická a smyslná podoba kampaně I Can Boogie ukazuje souhru i boj dvou opačných představitelek ženské krásy. Jeanne i Joanna jsou i ve videu silně kontrastní. Jedna má na sobě černé upnuté šaty a druhá pánskou maxi košili. Kdo vede a kdo následuje? Klíčovým sdělením je možnost každé ženy vybrat si svou roli, a to jak v tanci, tak v životě.

Podzimní kampaně Reserved: I Can Boogie
Podzimní kampaně Reserved: I Can Boogie


"Nekonečný počet definic ženskosti je výchozím bodem celé kampaně. Ať už v šatech se zvýrazněným pasem a výstřihem, nebo ve volné pánské košili - žena zůstává sama sebou. Bude vždycky tím, čím chce a oblečení jí pomůže se vyjádřit," říká Monika Kapłan, globální marketingová ředitelka Reserved, která tím podzimní kampaň shrnuje.

Prémiová capsule kolekce Reserved
Poslední kapitola "A Rendez-vous" představuje novou prémiovou kolekci Reserved, kde převládají základní tóny černé a bílé, nadčasové klasiky, kousky s puncem ženskosti i výpůjčky z panské šatní skříně. Kolekce Premium je založena na kontrastech, síle přitažlivosti a odpudivosti a poskytuje především základní kousky, které tvoří jádro šatníku každé ženy.

Prémiová capsule kolekce Reserved
Prémiová capsule kolekce Reserved

Prémiová capsule kolekce Reserved
Prémiová capsule kolekce ReservedO Reserved
Reserved je polská značka, která drží krok s posledními módními trendy. Aby stále nabízela novinky a odpovídala na rychle se měnící potřeby zákazníků, kolekce v obchodech aktualizuje každý týden. Za inspirací chodí jak na přehlídková mola, tak do ulic, kde ji baví odvážní influenceři. Právě proto kolekce Reserved vždy nabízí vyvážený mix nadčasové klasiky a originálních kousků podle sezónních trendů.
Kolekce Reserved jsou dostupné v 15 zemích Evropy a 6 zemích na Blízkém Východě. Celkově má tato polská značka více než 450 prodejen s vlajkovými prodejnami v hlavních městech módy jako je Londýn, Berlín a Moskva.
 
Tagy kolekce: podzim-zima 2018


Pro výjimečné příležitosti
SPORTALM slaví 65. let
Stylové boty pro všechny příležitosti
Nové a inspirující trendy
Zima na luxusní vlně
Od hlavy až k patě v konopné kolekci
Spodní prádlo pro všechny příležitosti
Spojení Mickeyho a Levi´s
Podzim v měkkém
Odpočívejte a zůstaňte v teple
Zasloužíš si to nejlepší... Vždy
Kapitola A Rendez-vous
Odvážný krok do nové sezony
Jemné střihy a asymetrie
Nový kousek v looku 90. let
Hvězda podzimu - stylový trenčkot do nepohody

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.