Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Určování času ušlo dlouhou cestu od výpočtů podle Slunce a hvězd, přes obrovské mechanické stroje, kyvadla, orloje, k hodinkám do kapes a na zápěstí. Jedny z prvních náramkových hodinek vyrobila v roce 1904 firma Cartier pro brazilského letce Santos-Dumonta, kterému kapesní připadaly nepraktické. K jejich rychlému rozšíření pak došlo během první světové války.

Dnes jsou náramkové hodinky nezbytnou součástí naší uspěchané doby. Navíc se z nich stal módní doplněk, který může krásně doladit váš styl. Vyrábějí se z různých materiálů, v rozličných tvarech a designech, od levných kolíčkových až po velmi drahé a technicky dokonalé strojky. Analogové nebo digitální, klasické versus sportovní, nebo dokonce "chytré" s různými dalšími funkcemi. Určitě máte několikery, které se hodí pro různé příležitosti. A pokud vaše sbírka potřebuje rozšířit, podívejte se na nové značky za skvělé ceny na BigBrands.cz.

Hodinky Furla, BigBrands.cz
Hodinky Furla, BigBrands.cz

Hodinky Danish Design, BigBrands.cz
Hodinky Danish Design, BigBrands.cz


Například značka Philip Watch spojuje švýcarskou preciznost s italským designem a nabízí exkluzivní kousky v nadčasovém stylu. Značka vznikla v roce 1858 a je jednou z prvních, které představily světu právě náramkové hodinky. Hodinky značky Danish Design jsou oblíbené zejména pro jednoduchý současný design a velký výběr stylů a zpracování, ať už upřednostňujete sportovnější vzhled, moderní kousky či naprostou klasiku a retro. Jedna z nejrychleji rostoucích britských lifestylových značek, Ted Baker, nabízí oblečení, doplňky i hodinky. Od samého začátku se soustředil hlavně na vysokou kvalitu materiálů a důraz na detail. Ani známá americká módní značka Nine West nezapomněla ve své nabídce na hodinky - v jednoduchém moderním designu a za velmi přijatelné ceny. Z nabídky si vyberete, ať už hledáte hodinky pro běžné nošení, do města či do práce. Na BigBrands.cz najdete mnoho dalších značek hodinek, například i chytré hodinky Kronaby.

Hodinky NineWest, BigBrands.cz
Hodinky NineWest, BigBrands.cz

Hodinky Philip Watch, BigBrands.cz
Hodinky Philip Watch, BigBrands.cz

Hodinky Ted Baker, BigBrands.cz
Hodinky Ted Baker, BigBrands.cz


Objednané zboží si nyní můžete vyzvednout a vyzkoušet na 116 výdejních místech po celé republice. Většina je nyní skladem, takže v Praze si je můžete objednat a vyzvednout ten samý den. Pokud objednáte za 1 990 korun, máte dopravu zdarma, pokud za méně, doprava stojí od 29 korun. Na BigBrands.cz najdete spoustu dalších produktů od známých značek, ale i další zajímavé a neokoukané brandy, které se u nás ani neprodávají.


BigBrands.cz
facebook.com/BigBrands.cz
 
Tagy: BigBrands.cz

Tagy kolekce: podzim-zima 2018


Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.