Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Heslo Force is Female tu už rezonuje nějaký čas a v rámci jeho poselství uvádí značka Nike ve speciální kolekci pro ženy "The 1 Reimagined" nové odvážné siluety oblíbeného modelu Nike Air Force 1. Nike Air Force 1 Sage, oslavující nekonečnou rozmanitost žen, přichází v nízké a vysoké verzi. Ty byly vytvořeny týmem designérek, aby co nejlépe seděly představám jejich budoucích nositelek. Oba kousky jsou součástí nové podzimní kolekce FORCE.

The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage
The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage


Když se spojí čtrnáct designérek dohromady, tak to opravdu stojí za to. Výsledkem jsou unikátní modely Nike Air Force 1 Sage, které jsou svým vzhledem i funkčností přizpůsobeny ženám. Obě varianty mají upravenou, o 35 % vyšší mezipodešev oproti předchozím modelům, aby obuv svým nositelkám ještě lépe padla. U nízké varianty si oblíbíte pohodlnější vyšší horní okraj, tvar do mandle a minimum švů.

The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage
The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage


Vysoká verze je zase s unikátním dvoudílným latexovým lemem, který svým totálně minimalistickým, stylovým vzhledem a detaily oslavujícími DNA Nike AF1 zcela překonává všechny předešlé tradiční proporce tohoto modelu. Jejím cílem je jednoznačně přinést moderní, sofistikovaný vzhled a tak trochu provokovat, ale především má sedět perfektně stejně jako rukavice. Zde se také zcela přirozeně otevřel prostor pro posedlost designérek i žen využít každý detail a aspekt designu. Dva kotníkové popruhy nabízejí hravou rozmanitost pro různý styling a užití. Jedním popruhem lze boty spojit k sobě pro snazší přenášení, druhý lze zdvojnásobit a použít ho jako náramek na zápěstí nebo jako náhrdelník.

The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage
The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage


Nike Air Force 1 Sage Low bude k dostání od 5. října, verze High až 1. listopadu na nike.com nebo u vybraných prodejců.

The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage
The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage
 
Tagy: Nike

Tagy kolekce: podzim-zima 2018


Pro sladké sny a dobrou noc
To nejlepší pro naši krásu
Léto se nezadržitelně blíží
Máj je lásky čas a také čas růžových vín
Řekněte své "ano" stylově
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Nekonečné léto
Šperky pro naše nejmenší
Šumivé osvěžení nejen pro letní večer
Přírodní síly z dalekého severu
Unikátní projekt PLEŠOUNI
Perfektní jarní kousky pro osvěžení šatníku
Gang postaviček z kultovního komiksu Peanuts si hrají u Levi´s
Praha jako první oslaví 20. výročí Matrixu
Nový design a budoucnost běhu s adidas Ultraboost 19
Jarní modely trochu ikonické, a také ironické

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.