Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Heslo Force is Female tu už rezonuje nějaký čas a v rámci jeho poselství uvádí značka Nike ve speciální kolekci pro ženy "The 1 Reimagined" nové odvážné siluety oblíbeného modelu Nike Air Force 1. Nike Air Force 1 Sage, oslavující nekonečnou rozmanitost žen, přichází v nízké a vysoké verzi. Ty byly vytvořeny týmem designérek, aby co nejlépe seděly představám jejich budoucích nositelek. Oba kousky jsou součástí nové podzimní kolekce FORCE.

The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage
The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage


Když se spojí čtrnáct designérek dohromady, tak to opravdu stojí za to. Výsledkem jsou unikátní modely Nike Air Force 1 Sage, které jsou svým vzhledem i funkčností přizpůsobeny ženám. Obě varianty mají upravenou, o 35 % vyšší mezipodešev oproti předchozím modelům, aby obuv svým nositelkám ještě lépe padla. U nízké varianty si oblíbíte pohodlnější vyšší horní okraj, tvar do mandle a minimum švů.

The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage
The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage


Vysoká verze je zase s unikátním dvoudílným latexovým lemem, který svým totálně minimalistickým, stylovým vzhledem a detaily oslavujícími DNA Nike AF1 zcela překonává všechny předešlé tradiční proporce tohoto modelu. Jejím cílem je jednoznačně přinést moderní, sofistikovaný vzhled a tak trochu provokovat, ale především má sedět perfektně stejně jako rukavice. Zde se také zcela přirozeně otevřel prostor pro posedlost designérek i žen využít každý detail a aspekt designu. Dva kotníkové popruhy nabízejí hravou rozmanitost pro různý styling a užití. Jedním popruhem lze boty spojit k sobě pro snazší přenášení, druhý lze zdvojnásobit a použít ho jako náramek na zápěstí nebo jako náhrdelník.

The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage
The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage


Nike Air Force 1 Sage Low bude k dostání od 5. října, verze High až 1. listopadu na nike.com nebo u vybraných prodejců.

The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage
The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage
 
Tagy: Nike

Tagy kolekce: podzim-zima 2018


Zimní veganská barefoot obuv
Udělejte si radost novou kabelkou
Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Pro jedinečné chvíle
Hitem letošního roku jsou síťovky
Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
V suchu a teple v jakémkoliv počasí
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Buď Signorina Ribelle
Ó takový jako ty
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Pro sladké sny a dobrou noc
To nejlepší pro naši krásu

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.