V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
 
 
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Výstava na téma Vášeň v The Chemistry Gallery představí 48 děl současných umělců vytvořených speciálně pro tuto příležitost.Heslo Force is Female tu už rezonuje nějaký čas a v rámci jeho poselství uvádí značka Nike ve speciální kolekci pro ženy "The 1 Reimagined" nové odvážné siluety oblíbeného modelu Nike Air Force 1. Nike Air Force 1 Sage, oslavující nekonečnou rozmanitost žen, přichází v nízké a vysoké verzi. Ty byly vytvořeny týmem designérek, aby co nejlépe seděly představám jejich budoucích nositelek. Oba kousky jsou součástí nové podzimní kolekce FORCE.

The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage
The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage


Když se spojí čtrnáct designérek dohromady, tak to opravdu stojí za to. Výsledkem jsou unikátní modely Nike Air Force 1 Sage, které jsou svým vzhledem i funkčností přizpůsobeny ženám. Obě varianty mají upravenou, o 35 % vyšší mezipodešev oproti předchozím modelům, aby obuv svým nositelkám ještě lépe padla. U nízké varianty si oblíbíte pohodlnější vyšší horní okraj, tvar do mandle a minimum švů.

The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage
The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage


Vysoká verze je zase s unikátním dvoudílným latexovým lemem, který svým totálně minimalistickým, stylovým vzhledem a detaily oslavujícími DNA Nike AF1 zcela překonává všechny předešlé tradiční proporce tohoto modelu. Jejím cílem je jednoznačně přinést moderní, sofistikovaný vzhled a tak trochu provokovat, ale především má sedět perfektně stejně jako rukavice. Zde se také zcela přirozeně otevřel prostor pro posedlost designérek i žen využít každý detail a aspekt designu. Dva kotníkové popruhy nabízejí hravou rozmanitost pro různý styling a užití. Jedním popruhem lze boty spojit k sobě pro snazší přenášení, druhý lze zdvojnásobit a použít ho jako náramek na zápěstí nebo jako náhrdelník.

The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage
The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage


Nike Air Force 1 Sage Low bude k dostání od 5. října, verze High až 1. listopadu na nike.com nebo u vybraných prodejců.

The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage
The Force is Female - Nike uvádí nové Air Force 1 Sage
 
Tagy: Nike

Tagy kolekce: podzim-zima 2018


Vroubkovaná textura, která příjemně hřeje
Správná kombinace hudby, vůně i obrazu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Šikmý šev je zpátky
Výlet do jiné galaxie
Zamilujte se do romantiky
Láska pro všechny, koho máte rádi
Do zimy bez kompromisů
Neobyčejné měkké dárky
Elegance pro slavnostní večery
První butik Christiana Louboutina v Praze
V jednoduchosti je krása
Exkluzivní spolupráce Reserved x VOGUE
Pro výjimečné příležitosti
Radost darovat
Soutěž ukončena: Vyhrajte kotníčkové Phoenix Lace Boot

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.