Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.ALOve je česká klenotnická značka, jejíž šperky působí jako svěží a lehký vánek na poli tradičních výrobců klenotů. Za jejím vznikem, který se datuje na konec roku 2015, stojí proslulá šperkařská firma ALO Jewelry a tým soustředěný kolem klenotníka Alojze Ryšavého. Všechny šperky značky ALOve jsou navrhovány v pražských kreativních ateliérech a vyráběny za použití vyspělých technologií. V nabídce ALOve najdete šperky ze žlutého, bílého i růžového zlata, které je ozdobeno třpytivými diamanty. Na podzim 2018 připravili designéři několik nových kolekcí.

ALOve DARLINGS
Máte svého oblíbeného mazlíčka, který vyjadřuje vaši osobnost nebo k němu máte jednoduše blízký vztah? Kolekce ALOve DARLINGS je plná rozkošných zvířátek, kterým nedokážete říct ne. Vybírat si lze náramky a náhrdelníky s jemným řetízkem z bílého, žlutého nebo růžového zlata, kterým dominuje přívěsek ve tvaru zvířete, jako například pes - symbolizující přátelství, věrnost a ochranu; sova - moudrost nebo motýl - symbol lidské duše a volnosti a mnoho dalších.

ALOve DARLINGS
ALOve DARLINGS


ALOve LETTERS
Nechte se unést do světa magických písmen, která mají speciální význam. Vyberte si náramek nebo náhrdelník s přívěskem s iniciálou, v níž je ukryto třeba jméno milované či blízké osoby. Jedná se o jednoduchá písmena, a to co je za nimi, víte jen vy.

ALOve LETTERS
ALOve LETTERS


ALOve ANGELS
Kolekce ANGELS je vytvořena pro každého, kdo věří v sílu andělů. Samostatná andělská křídla mají hlubokou symboliku. Své nositele ochrání, ale zároveň zdobí, a tak se luxusní zlaté šperky s diamanty a symbolickým přívěskem inspirovaným andělskými křídly stanou jak oblíbeným módním doplňkem, tak zároveň talismanem. Přívěsek s křídly anebo andílky v sobě nese ochranu, nevinnost, lásku a čistotu.

ALOve ANGELS
ALOve ANGELS


ALOve BONBONS
Prsteny z kolekce Bonbons patří k těm nejvýraznějším a nejbarevnějším šperkům značky ALOve. Vytvořte si svůj vlastní nenapodobitelný styl a podlehněte kráse barevných prstenů s drahými kameny, které se dají perfektně spojovat a kombinovat. Kolekce nabízí prsteny ve třech barvách zlata - bílé, žluté a růžové s různobarevnými drahokamy.

ALOve BONBONS
ALOve BONBONS


ALOve DOTS
Kolekce DOTS je ideální pro každou ženu s láskou k luxusním minimalistickým šperkům s drahými kameny a diamanty. Náhrdelníky a náramky ve třech základních barvách zlata v kombinaci s bílými nebo černými diamanty, safíry anebo rubíny jsou dokonalou tečkou za každým outfitem.

ALOve MAKE A WISH
Kolekce MAKE A WISH je vytvořena pro každého, kdo věří v sílu jedinečných symbolů. Pořiďte si i vy svůj talisman a přivolejte si s ním do svého života štěstí. Jak se říká, náhody se obvykle nestávají a lidé nevkládají tak hluboký smysl do posvátných symbolů jen tak pro nic za nic. Každý z nás v něco věří a přeje si. Podpořte svou víru ve své sny a přání se šperky ALOve, které jsou ve třech barvách zlata s výjimečnými symboly, jako je poštovní obálka - posel dobrých zpráv, lotosový květ-symbol čistoty a duchovní cesty, čtyřlístek - talisman pro štěstí a další.

ALOve EXCLUSIVE DIAMONDS
Klasické jemné šperky zdobí buď jeden výrazný briliant anebo jsou poseté množstvích menších diamantů. Tato kolekce nabízí prsteny, přívěsky i náušnice, které jsou vhodné pro každodenní nošení, ale v noci přitom svou majitelku rozzáří neodolatelným třpytem diamantů a doplní tak i večerní šaty.

ALOve EXCLUSIVE DIAMONDS
ALOve EXCLUSIVE DIAMONDS


www.alove.cz
 
Tagy: ALOve

Tagy kolekce: podzim-zima 2018 | Vánoce 2018


Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.