Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů."Vůně je smyslový způsob, jak vyjádřit mnohé - od nálady, přes osobnost až po chuť vybočit z řady.
Je to navíc velmi intimní, a přitom výrazná zpověď o tom, jací jsme.

V případě vůní WOOD jsme chtěli, aby se staly skutečnou duší naší značky a charakterizovaly náš originální styl."
DEAN a DAN Catenovi

Modelka Anna Ewers a pánské model a herec Julian Schneider. Kampaň: WOOD For Her a WOOD For Him, DSQUARED2
Modelka Anna Ewers a pánské model a herec Julian Schneider. Kampaň: WOOD For Her a WOOD For Him, DSQUARED2


WOOD For Her
Ryze současná kombinace chvějivých a mimořádně ženských tónů. WOOD je nejnovější dámskou vůní značky DSQUARED2 utkanou ze třpytivých tónů sicilské mandarinky a listů maliníku, které navozují pocit radosti a energie. Něhu a ženskost s sebou přináší konvalinky a magnólie, které tvoří nadčasovou, lehce osvěžující linku. Jasmín a osmanthus dodávají kompozici na luxusu a smyslnosti. V samém závěru přichází jasný paprsek v podobě ušlechtilých bílých dřevin, které ruku v ruce s cedrem a ambroxem dotváří jedinečný podpis celé mimořádné vůně.

Rodina vůní: květinově - dřevitá
hlava: sicilské mandarinky, lístky maliníku
srdce: konvalinky, magnólie, osmanthus, jasmín
základ: ambrox , cedrové dřevo , bílá dřeva
parfumér: Marie Salamange

WOOD For Him
Elegantní, charakteristická a mužná kompozice. WOOD je novou pánskou vůní značky DSQUARED2, která nás zavede na středomořské pobřeží do sadů, kde dozrávají mandarinky, kalábrijský bergamot a sicilské citróny. To vše doplňuje ostře jiskřivý dotek zázvoru. Se srdcem přichází vibrující tóny fialkových lístků a kardamomu kontrastující s uhlazenou smyslností ambroxu. Moderní směs ušlechtilých bílých dřevin dodává závěru na hloubce, kterou podtrhuje elegantní charakter vetiveru.

Rodina vůní: dřevitě - květinová
hlava: kalábrijský bergamot, mandarinka, sicilský citrón, zázvor
srdce: kardamom, lístky fialky, ambrox
základ: vetiver, bílá dřeva
pafuméři: Alberto Morillas a Daphne Bugey

WOOD For Her a WOOD For Him, DSQUARED2
WOOD For Her a WOOD For Him, DSQUARED2


Flakóny
Jednoduché flakóny z leštěného skla pro pánskou variantu a z čirého pro dámskou mají originální uzávěry mistrovsky vytvořené z mimořádně kvalitních surovin, a navíc vybavené magnetickým zavíráním.
Zajímavé je bezesporu prolínání "studených" a "hřejivých" materiálů, aniž by docházelo k narušení jejich senzorických vlastností. Dřevo je materiál, který má specifickou stavbu i vůni, silnou a přece uklidňující. V kombinaci se sklem a hliníkem symbolizuje krásu, jemnost i sílu.

Bez zajímavosti není ani barevná symbolika - zatímco pánská verze je ozdobena dřevem v temně hnědém odstínu, dámská se pro změnu pyšní detailem z růžového dřeva. Obojí pochází z národního kanadského stromu - javoru, jehož stylizovaný list je součástí prezentace obou vůní.

Krabička, v níž je flakón uložen, má v obou případech na dotek příjemný sametový povrch, liší se opět barevností - tmavě hnědou u pánské verze a růžovou u dámské. Obě shodně zdobí typické logo ve tvaru javorového listu - pečeť značky DSQUARED2 garantující kvalitu, inovativní přístup a mistrovské zpracování.

WOOD For Her a WOOD For Him, DSQUARED2
WOOD For Her a WOOD For Him, DSQUARED2


Kampaň
Nové vůně WOOD představuje důmyslná kampaň založená na hře náznaků a svůdnosti. Jejími autory jsou Mert a Marcus a režie je ujali Dean a Dan Catenovi. Své tváře propůjčili dámské vůni modelka Anna Ewers a pánské model a herec Julian Schneider.

Tělové linie
Nedílnou součástí nabídky jsou i luxusní přípravky z tělové linie, které dokonale doplňují dámskou i pánskou variantu vůní WOOD. Pánská linie obsahuje sprchový gel, balzám po holení a deodorant stick, kdežto dámskou linii tvoří parfémovaný sprchový gel a hydratující tělové mléko. Všechny hydratující a ošetřující přípravky pro každodenní péči o celé tělo dokonale pečují o vaši pokožku, jemně ji provoní vaší oblíbenou vůní WOOD a příjemně vás naladí i osvěží.

WOOD For Him
Eau de Toilette Nat. Spray, 30 ml, 1 199,- Kč
Eau de Toilette Nat. Spray, 50 ml, 1 599,- Kč
Eau de Toilette Nat. Spray, 100 ml, 1 999,- Kč
Perfumed Bath & Shower Gel, 250 ml, 829,- Kč
Perfumed After Shave Balm, 100 ml, 1 099,- Kč
Perfumed Deodorant Stick, 50 ml, 699,- Kč

WOOD For Her
Eau de Toilette Nat. Spray, 30 ml, 1 199,- Kč
Eau de Toilette Nat. Spray, 50 ml, 1 599,- Kč
Eau de Toilette Nat. Spray, 100 ml, 1 999,- Kč
Charming Bath & Shower Gel, 200 ml, 829,- Kč
Charming Body Lotion, 200 ml, 999,- Kč

K dostání ve vybraných sítích parfumerií.
 
Tagy kolekce: podzim-zima 2018


Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
Buď Signorina Ribelle
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.