Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.adidas představuje ucelenou dámskou fitness kolekci navrženou pro sportující ženy a dívky, kterým má přinést oporu během cvičení, a to od ranní jógy po podvečerní hodinu HIIT i po dobu mezi tím. adidas Statement Collection nabízí výjimečné sportovní styly a looky pro ženy, které mají rozličné přístupy ke cvičení a požadují výkonné oblečení stejně všestranné, jako jsou ony samy.

Kolekce se skládá z více než 20 doplňujících se kousků od sportovních podprsenek přes legíny, bundy, tréninkovou obuv až po doplňky. Vytváří tak dohromady výrazné outfity a looky pro cvičení i tréninky v ulicích nebo ve studiu.

Statement Collection, adidas Women
Statement Collection, adidas Women


Dynamický design kolekce tvoří květinové kamufláže a geometrické potisky, jež se inspirovaly návrhářkou Stellou McCartney. Chladící materiál Climalite odvádí pot od těla a udržuje ho tak v suchu pro maximální výkon při jakémkoliv tréninku. Materiál společně s designem tak vytváří jedinečný funkční styl.

Dámská tréninková kolekce je vystavěna okolo tří typů sportovních podprsenek, kterými jsou "All Me", "Don´t Rest" a "Stroger For It". Každý z těchto typů podprsenek je k dispozici hned v několika modelech a stylech navržených tak, aby vytvářely oporu pro různé typy postavy i různé tréninkové či sportovní aktivity, od nízké po vysokou zátěž.

Podprsenka ALL ME
  • vynikající opora pro menší velikosti poprsí,
  • zajišťuje pohodlí a volný pohyb,
  • variabilní atraktivní styly řešení upnutí ramínek pro různé zpevnění,
  • vyjímatelné rychleschnoucí vycpávky košíčků.
Dua Lipa, podprsenka All Me, Statement Collection, adidas Women
Dua Lipa, podprsenka All Me, Statement Collection, adidas Women


Podprsenka DON´T REST
  • střední komprese poskytuje oporu až do velikosti košíčků C,
  • speciální opora proti pohupování a nadskakování poprsí zajišťuje pocit bezpečí při pohybu,
  • klasický sportovní střih zadního dílu podprsenky.
Garbine Muguruza, Statement Collection, adidas Women
Garbine Muguruza, Statement Collection, adidas Women


Podprsenka STRONGER FOR IT
  • vysoká míra opory i pro velká poprsí,
  • tvarované košíčky a stabilizační prvek na přední straně ramínek poskytují maximální komfort i při nejnáročnějších aktivitách,
  • nastavitelná ramínka lze upnout do různých stylů.
Karlie Kloss, Statement Collection, adidas Women
Karlie Kloss, Statement Collection, adidas Women


Na kolekci se podílely i osobnosti adidas Women jako Dua Lipa, Karlie Kloss, Shay Mitchell, Hannah Bronfman či Garbine Muguruza. Každá z těchto osobností má jiný přístup k pojetí tréninku či cvičení, a proto poskytly velice cenné postřehy i nápady, které vedly k vytvoření této široké univerzální kolekce adidas Women Statement Collection umožňující pohodlný pohyb i osobní a kreativní look při jakémkoliv tréninku.

"Ženy tvoří motor fitness hnutí po celém světě tím, že opouštějí rutinu a naopak je jim bližší všestranný přístup k tréninku a cvičení, aniž by ale přeskočily otázku stylingu. A právě toto stojí za vznikem kolekce Statement, která ženám poskytuje pohodlí od momentu, kdy vyrazí za tréninkem do ulic až po jeho nejtěžší fáze, kdy se řádně zapotí. Kolekce má živé barvy a výrazné potisky, které krásně ladí a vytvářejí společně jedinečný tréninkový fitness šatník, silný a výrazný stejně jako jsou jeho nositelky," říká Josefine Aberg, viceprezidentka adidas Training pro design.


adidas Statement Collection je od 22. října v prodeji on-line na www.adidas.cz.
 
Tagy: adidas

Tagy kolekce: podzim-zima 2018 | Vánoce 2018


V suchu a teple v jakémkoliv počasí
Pandora nám rozkvetla do krásy
Nový design a budoucnost běhu s adidas Ultraboost 19
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
A Decade of Love
Podpora při jakémkoliv tréninku
Podzim v měkkém
Odpočívejte a zůstaňte v teple
Vůně Anglie
Kapitola A Rendez-vous
V suchu a teple od hlavy k patě
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Karl Lagerfeld X Puma
Vůně třpytivých paprsků

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.