Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Přijměte pozvání k velkolepé slavnostní barokní tabuli. Podáváme hostinu o několika diamantových chodech, které pro vás připravili nejlepší pražští klenotníci. Vychutnejte si poslední večeři s honosnými šperky ALO diamonds. Neotálejte, prostíráme klenoty tak lákavé, že se na stole příliš dlouho neohřejí. Představujeme vám exkluzivní putovní podzimní kolekci The Last Supper.

Podzimní kolekce The Last Supper, ALO diamonds
Podzimní kolekce The Last Supper, ALO diamonds


Nová kolekce odhaluje podzimní symfonii hřejivých barev. Její tvary evokují hojnost, dynamiku i hravost. Navozuje sváteční atmosféru červenými a zelenými tóny. Okouzluje jiskřivými bílými odlesky, jako když krajinu políbí první sníh. Prohlédněte si vytříbené menu plné diamantů, barevných drahokamů a dokonale propracovaného zlata.

Klenoty jsou jako stvořené nejen pro nadcházející slavnostní příležitosti - oslavy vánočních svátků, nového roku i nadcházející plesovou sezónu. Mimořádné události si zaslouží jedinečné šperky, které v sobě zachytí výjimečnost okamžiku. Baroko si vybírá ty nejpůsobivější momenty z každého příběhu a stejně tak působí i naše šperky, které v sobě uchovávají ty nejkrásnější prožitky. Klenoty ALO diamonds s vámi setrvají jako věčná vzpomínka vašich důležitých a radostných životních událostí.

Fancy Diamond Shapes
Podzimní kolekce The Last Supper přichází s méně tradičními, velmi působivými tvary brusů označovanými jako fantazijní tvary (fancy shapes). Za pozornost stojí především elegantní protáhlý tvar markýza. Na některých prstenech a náušnicích najdete i tvar bagety, oválu, srdce, cushion či čtverce.

Třpytivou kolekci doplňují prsteny z bílého zlata s karátovými diamanty nejrůznějších brusů, náušnice s markýzami a stylové náušnice v oblíbeném stylu art deco. Netradiční brusy dodávají diamantům zcela nový rozměr, působí svěže a originálně a ideálně se hodí pro každou ženu s vlastním, osobitým vkusem.

Podzimní kolekce The Last Supper, ALO diamonds
Podzimní kolekce The Last Supper, ALO diamonds


Royal Jewelry
Jedinečná a nadčasová řada inspirovaná královskými klenoty mezi sebe přijala další fascinující a hravé barvy. Prsteny na sobě nesou vzácné drahokamy, mezi nimiž nechybí tanzanity a turmalíny, zvýrazněné čirými diamanty a bílým nebo růžovým zlatem. Nepřehlédnutelným klenotem kolekce je velkolepý prsten s mimořádným fialovým ametystem. Jeho velikost a zářivá barva na sebe strhuje veškerou pozornost.

Podzimní kolekce The Last Supper, ALO diamonds
Podzimní kolekce The Last Supper, ALO diamonds


Výsostné místo v kolekci The Last Supper zaujímají kompletní sety smaragdových a rubínových šperků. Nadčasová klasika v podobě bílého zlata, čirých diamantů a překrásných drahokamů v zářivých sytých barvách je sama o sobě úchvatná. Zrodí-li se ale ucelená sada, výsledek je naprosto úctyhodný. Všechny kameny musí být ve stejném tónu a sestavení setu s tolika kameny je ve šperkařském světě skutečnou raritou.

Podzimní kolekce The Last Supper, ALO diamonds
Podzimní kolekce The Last Supper, ALO diamonds


Diamantové vodopády
Diamantové náušnice zvané vodopády jsou svou nespoutanou energií a pohybem ztělesněním a oslavou života. Nejvýraznější z nich nesou majestátní tříkarátový diamant, doprovázený šesti dlouhými šňůrkami s plným settingem drobnějších diamantů. Dále nehledejte. Ideální šperk pro nadcházející plesovou sezónu jste právě našli.

Podzimní kolekce The Last Supper, ALO diamonds
Podzimní kolekce The Last Supper, ALO diamondsALO diamonds je přední české klenotnictví s diamantovými šperky a nejširší maloobchodní sítí v Česku a na Slovensku. Oslnivé klenoty s diamanty a barevnými drahokamy jsou vyráběny v jednom z největších kreativních ateliérů ve střední Evropě již od roku 1995. Jako první klenotnická společnost v Česku i na Slovensku začala v roce 1997 obchodovat na burzách v Antverpách, Hongkongu a Izraeli. ALO diamonds má v současné době šest luxusních butiků v České republice a čtyři na Slovensku. www.alo.cz

Podzimní kolekce The Last Supper, ALO diamonds
Podzimní kolekce The Last Supper, ALO diamonds
 
Tagy: ALO diamonds

Tagy kolekce: podzim-zima 2018


Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.